Sony xperia e - problem

Neefen

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Witam.. Wczoraj był sylwester, wiecie jak to w sylwestra...:) Nie rzucałem, dbałem ciągle o ten telefon bo ponieważ mam go pół roku .. i nie ma śladu użytkowania :). Powiem, ze jest czysty, i bez rys.. Konkretniej: Wczoraj jak byłęm w parku to raz telefon mi spadł na trawę, i raz na beton :p. Ale nic sie w nim nie pobiło..
Tylko nie działa on;/. Gdy włączam komórkę, pokazuje się: SONY->XPERIA... (mam telefon z orange) i logo orange sie pokazuje i stop.. nic dalej, moze tak kilka godzin być... Hmmm Jeśli zna się ktośto niech powie, co w nim padło, czy to nie przez mróz i z jakiego powodu ? ( bylo gdzies max -5 w nocy ) ale napewno byl przymrozek . ( Powiem tak : spadł na ziemie wszystko działało, bo pameitma dzwonilem do kolegi jeszcze... potem jak jakos szedlem, to sie wylanczył... mozliwe ze to przez mróz?) Proszę o odpowiedz :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli w telefonie nie znajdowała się jakaś ciecz to mróz możesz wykluczyć z kręgu podejrzeń. Możliwe jest jednak, że kiedy upadł na trawę to jakaś kropelka dostała się do wnętrza telefonu. Zacznij od wykonania hard resetu. Podłącz telefon do komputera i sprawdź czy jest wykrywany. Jeżeli jest na gwarancji to spróbuj najpierw tam go oddać. Jeżeli naprawią Ci to w ramach gwarancji lub koszt nie będzie wysoki to proponuję skorzystać z pomocy serwisu. W innym przypadku możesz próbować sam naprawić usterkę (w serwisie powinni Ci powiedzieć co uległo uszkodzeniu).
 

Neefen

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
ładuję teraz telefon, i mogę dodać że jest ciepły i to bardziej niż zazwyczaj, wgl taki nei był... ma to coś związanego z tą usterką myślicie? Jutro polecę do gsm sięzapytam, i na gwarancję oddam zapewne :)
 
Do góry