Sony Erikson K700i- Dobry Telefon Czy Nie?

Status
Zamknięty.
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Słuchajcie planuje kupić nowy telefon i mam nawet upatrzony a jest nim SE K700i. Czy ma ktoś taki telefon?
A może wiecie czy jest dobry i czy ma dużo funkcji. Napiszcie co o nim wiecie i wogole czy opłaca się go kupić. Z góry dzięki.
 

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
Tu masz link do kolegi z naszego forum, ktory chce wlasnie sprzedac taki telefonik.
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=4382&hl=
Dopytaj sie go jakie ma plusy, a jakie minusy.

A tu cos ode mnie.
Ja go moze nie mialem, ale mnostwo znajomych go ma.
Najczestsza wada i duzym minusem jest joystick.
W wielu modelach czesto dziala wadliwie. (czasami na zmiane sie zawiesza i moze nie stykac, a czasami dziala bezblednie)
Wyszla rowniez (na samym poczatku produkcji) wadliwa wersja tych ladnych telefonikow.
Firma (w koncu nie jakis chlamik) podjela decyzje wymiany sprzedanych telefonow na nowe (to sie chwali).
Ale z tego co wiem, problem z joyctickiem nie zniknol - oczywiscie to nie jest regula, ze joystiki sie psuja w kazdym.
Z reguly telefon bardzo przyjemny i w wygladzie i w obsludze.
Firma i jakosc produktu na bardzo wysokim poziomie.
Dopytaj sie o wiecej minosow, bo moga takowe istniec.

Sam bym go kupil, gdyby nie ten joystick i obawa, ze sie zepsuje.
Ale na pewno nie kupil bym go z allegro !!
Pzdr i udanych zakupow !
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
dla mnie telefony Sony Ericsson własnie z Linni K to jeden wielki szajs :)
nie bede komentował swojej wypowiedzi ale jedna wielka Lipa :)
Ni to wygladu ni to pozytecznosci :) ale dzwoni i pisze smsy ..Mmsy









Zaufaj kurczakowi idz do KFC :p
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Karolowy dzięki. Ja chce go sobie kupic w idei za 199 zł przy abonamencie 75. Może jak wezme nowy to już niebedzie tej wady, jak myslisz?

Wais a miałeś jakiś Sony Erikson, jaki model? Ale zły że się psuje czy co?
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
HIH jak pisalem wczesniej nie wypowiadam sie ja bym wolał jakas dobrą NOkie
ewentualnie motorole ale zalezy od modelu... NIe nawidze wyzej wymienionej firmy i dlatego :)
psuć tez sie psują jak kazdy telefon tylko moze szybciej ...


NOkia COnnecting People (all People) :)
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Weis ciekawi mnie naprawde czemu tak bardzo nie lubisz tej marki, ale skoro nie chcesz powiedziec to nie bede nalegać... :D
 

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
Wiecie co?
Ten telefonik kusi mnie swoim wygladem i mozliwosciami.
Ale fakt, ze jest czasami wadliwy odstrasza mnie.
Wczoraj dowiedzialem sie, ze nietylko nowe Sony-Erikson sie psuja.
Identyczna wade z joystickiem maja poprzedniki k700i.

Stwierdzilem, ze nie ma na rynku fajnych telefonow.
A moze sie myle ?!
 

_Paweł_

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kielce
Mam SE k500i, telefon jest super , chociaż ja osobiście polecam model se k300i (jak kupowałem swój jeszcze go nie było w sprzedaży i dlatego mam 500), niech mi ktoś znajdzie za 400zł (k300i) który ma podobne parametry jak ten (aparat vga, filmy, mp3, 12mb pamięci), nie ma lepszego w tej cenie. Mój telefon ma już pół roku, jeszcze nic mi się nie zepsuło, nigdy się nie zawiesił, joistick bardzo dobrze działa. Z telefonami tej firmy mam styczność od początku jej powstania, ponieważ wielu moich kolegów ma/miało ten telefon, i nie wiem skąd te negatywne opninie o awaryjności, jeszcze żaden z nich nie miał z nim problemów. Zresztą Sony Ericsson robi teraz najlepsze telefony (do niedawna była to nokia), świadczą o tym wyniki sprzedaży. Napiszę jeszcze że mój poprzedni telefon to nokia, żeby nie było że nie LUBIĘ tej firmy (he he ..... lubić czy nie lubić jakąś firmę - to jest dopiero argument, facet mnie po prostu rozśmieszył). W dzisiejszych czasach kupując nokię płaci się głównie za firmę, cena nie jest proporcjonalna do tego co oferuje ten producent. Seria K to teraz najpopularniejsza seria. Czytałem wiele na ich temat wypowiedzi, również na zagranicznych forach, i same pozytywne opinie, również otrzymują wysokie oceny w różnych testach. Podsumowując: polecam!!! :)

moja opinia chyba jest doś obiektywna, bo co do firmy sony mam takie zdanie, że mogę kupić wszystko z tej firmy OPRÓCZ: kolumn głośnikowych , te wszystkie kina domowe, piękn stylistyka, a grają jak tanie goowno, również otwarzacze cd/dvd z tej firmy są beznadziejne, wyjątkowo szybko się psują. To by było na tyle.
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
To racja. Większość kupuje Nokię albo Siemensa i płacą w większości za markę. A Sony Erikson ma takie same możliwości tylko jest o tańszy.
A tak przy okazji to już zamówiłam sobie K700i i bede go już miała w sobotę.
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Tak polecam ten telefon, mam go od 3 miesięcy i jestem bardoz z niego zadowolony.choc był dośc drogi to warto było.
 

bestart

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wsyztskich. To mój pierwszy post na tym forum i może to nie najlepsze miejsce na debiut, ale musiałem...Mam k700i i nie zamieniłbym go na żaden inny telefon. To bzdura i stereotyp, że Nokie są lepsze, mniej wadliwe czy coś podobnego...SE to telefony dużo bardziej funkcjonalne i proste w obsłudze, niż Nokie...I nie tylko ja to dostrzegam, bo sprzedaż Nokii zaczyna system,atycznie spadać, a SE już sprzedaje o kilka procent więcej telefonów na rynku chińskim i dalekowschodnim, czyli na najbardziej rozwijających się rynkach...Telefon posiada radio, odtwarza mp3-może wielkość pamięci nie jest porażająca(to ok. 45mb), jednak po skompresowaniu do 96kb/s nie tracimy jakości a dziei temu zmieścimy spokojnie 2, 3 płyty z muzyką...Dodatkowo producent daje słuchawki stereo, które przy okazji służą jako zestaw słuchawkowy...Dżojstick i w ogóle cała klawiatura działa fantastycznie i nie mam co do tego żadnych zastrzeżeń...Polecam każdemu...na pewno się nie zawiedzie...Pozdrawiam i jeszce raz wsyztskich witam...:)
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Witaj jason bourne :)
Możesz się przywitać w odpowiednim dziale :)
Jest taki na forumowisku :)
Pozdrawiam :)

A wracając do tematu to już kupiłam ten telefon i jest wypaśny :D :D ;d
Tez bym go nie zamieniła na żaden inny :)
 

Mysiorek14

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
no se k700i jest spoko moj kolega go ma i jest super bawilam sie nim jest maly i leki duzo bajerow wideo mpr aparat i wiele wiele innych
 
Status
Zamknięty.
Do góry