solidny telefon

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
golgi napisał:
można, myślę o tych czeskich i polskich markach, które specjalizują się telefonach pancernych i dual sim. myśle, że to odpowiedni wybor na nasze budżety.
doslownie, wczesniej evolveo, a teraz myphone, ma dobre pancerne smartphony i niedrogie
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
golgi napisał:
zdecydowanie za drogo niestety, to na pewno dobry telefon ale nie dałbym tyle...
Ja też nie ale na pewno są tacy co tyle płacą, wiecie przecież, że są ludzie dla których od możliwośći ważniejsza jest cena którą można się pochwalić.

czechu napisał:
doslownie, wczesniej evolveo, a teraz myphone, ma dobre pancerne smartphony i niedrogie
o Evolveo to wiem że ma chociażby model D2:
https://www.militaria.pl/evolveo/smartfon_outdoorowo-ekstremalny_evolveo_d2_sgm_sgp-d2_p34033.xml
A jak to wygląda z Myphone'm??
 

North

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
samoyed napisał:


czechu napisał:
doslownie, wczesniej evolveo, a teraz myphone, ma dobre pancerne smartphony i niedrogie
o Evolveo to wiem że ma chociażby model D2:
https://www.militaria.pl/evolveo/smartfon_outdoorowo-ekstremalny_evolveo_d2_sgm_sgp-d2_p34033.xml
A jak to wygląda z Myphone'm??
nie mam żadnego doświadczenia z myphonem, ale evolveo, o którym piszesz jest bardzo fajnym telefonem, nie ma się do czego przyczepić, a teraz nawet w promocji jest na militaria.pl,
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
samoyed napisał:
o Evolveo to wiem że ma chociażby model D2: https://www.militari...p-d2_p34033.xmlA jak to wygląda z Myphone'm??
to byl fajny model, bogaty, 2 lata temu, teraz juz slabszy i troche drogi



North napisał:
nie mam żadnego doświadczenia z myphonem, ale evolveo, o którym piszesz jest bardzo fajnym telefonem, nie ma się do czego przyczepić, a teraz nawet w promocji jest na militaria.pl,
to ja z drugiej strony evolveo nie testowalem, myphone jest spoko
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
czechu napisał:
nie mam żadnego doświadczenia z myphonem, ale evolveo, o którym piszesz jest bardzo fajnym telefonem, nie ma się do czego przyczepić, a teraz nawet w promocji jest na militaria.pl,
to ja z drugiej strony evolveo nie testowalem, myphone jest spoko
czy chodzi wam o modele z tej samej półki mniej więcej?




czechu napisał:
można, myślę o tych czeskich i polskich markach, które specjalizują się telefonach pancernych i dual sim. myśle, że to odpowiedni wybor na nasze budżety.
doslownie, wczesniej evolveo, a teraz myphone, ma dobre pancerne smartphony i niedrogie
testowaliście to jak? które smartfony?
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
golgi napisał:
czy chodzi wam o modele z tej samej półki mniej więcej?
Ja użyje innej bo słyszałem ze nowy Cat ma mieć kamerę termowizyjną wmątowaną w zestaw.

golgi napisał:
nie mam żadnego doświadczenia z myphonem, ale evolveo, o którym piszesz jest bardzo fajnym telefonem, nie ma się do czego przyczepić, a teraz nawet w promocji jest na militaria.pl,
to ja z drugiej strony evolveo nie testowalem, myphone jest spoko
czy chodzi wam o modele z tej samej półki mniej więcej?




czechu napisał:
można, myślę o tych czeskich i polskich markach, które specjalizują się telefonach pancernych i dual sim. myśle, że to odpowiedni wybor na nasze budżety.
doslownie, wczesniej evolveo, a teraz myphone, ma dobre pancerne smartphony i niedrogie
testowaliście to jak? które smartfony?



Pewnie poprostu używają, jeden czecha drugi polaka



golgi napisał:
czy chodzi wam o modele z tej samej półki mniej więcej?
Ja moge napisać o innej półce bo słyszałem że nowy CAT ma mieć kamerę termowizyjną.



golgi napisał:
testowaliście to jak? które smartfony?
Pewnie poprostu używają.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
który to CAT ma mieć tę kamerę, bo się tak zachwycasz, że się zainteresowałem. :)
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
golgi napisał:
czy chodzi wam o modele z tej samej półki mniej więcej?
obecnie to ta sama polka cenowa, najlepszy pancerny smartphone evolveo i myphone, tylko ze myphone jest lepszy



samoyed napisał:
Ja moge napisać o innej półce bo słyszałem że nowy CAT ma mieć kamerę termowizyjną.
smartphone cat z kamerka termo ?
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
golgi napisał:
który to CAT ma mieć tę kamerę, bo się tak zachwycasz, że się zainteresowałem.
CAT S60
czechu napisał:
obecnie to ta sama polka cenowa, najlepszy pancerny smartphone evolveo i myphone, tylko ze myphone jest lepszy
Ale lepszy jakościowo czy sprzętowo?


czechu napisał:
smartphone cat z kamerka termo ?
tak j.w. najnowszy model który ma wchodzić na rynek.
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
samoyed napisał:
który to CAT ma mieć tę kamerę, bo się tak zachwycasz, że się zainteresowałem.
Ten Cat jest bardzo ciekawy nie tylko przez kamerkę termowizyjną, ale też ochronę wyświetlacza i całkiem sporą baterię. Rzeczywiście prawdziwy telefon terenowy.
samoyed napisał:
Ale lepszy jakościowo czy sprzętowo?
Myślę, że jednak evolveo jest lepszym wyborem. Porządnie chroniony wyświetlacz i do tego pojemności baterii często ma znacznie większą niż myphone. Przynajmniej w tych modelach z którymi miałem styczność.
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Volian napisał:
Ten Cat jest bardzo ciekawy nie tylko przez kamerkę termowizyjną, ale też ochronę wyświetlacza i całkiem sporą baterię. Rzeczywiście prawdziwy telefon terenowy.
Wszystko się zgadza tylko cały czas cena mnie jednak odstrasza, prawie 3000zł to trochę dużo jak za coś co ma dzwonić.
Volian napisał:
Myślę, że jednak evolveo jest lepszym wyborem. Porządnie chroniony wyświetlacz i do tego pojemności baterii często ma znacznie większą niż myphone. Przynajmniej w tych modelach z którymi miałem styczność.
W pancerniakach chyba jednak myphone wygrywa rywalizację jeśli chodzi o bebechy telefonu.
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
samoyed napisał:
Wszystko się zgadza tylko cały czas cena mnie jednak odstrasza, prawie 3000zł to trochę dużo jak za coś co ma dzwonić.
Jeśli chcesz kupić telefon na dłuższy okres czasu i zależy Ci żeby był porządny to zawsze można znaleźć dobre raty. Jednak płacisz nie tylko za logo, ale też za jakość jaka się za nim kryje.
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
cat robi bardzo dobre telefony. Mój facet ma i sobie bardzo chwali.
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
North napisał:
nie mam żadnego doświadczenia z myphonem, ale evolveo, o którym piszesz jest bardzo fajnym telefonem, nie ma się do czego przyczepić, a teraz nawet w promocji jest na militaria.pl,
Ja się szykuje do wymiany telefonu teraz i muszę się na coś zdecydować a pancerniaki mnir dość mocno kuszą. Jak sądzicie, taki telefon na codziń się sprawdzi??


Volian napisał:
Jeśli chcesz kupić telefon na dłuższy okres czasu i zależy Ci żeby był porządny to zawsze można znaleźć dobre raty. Jednak płacisz nie tylko za logo, ale też za jakość jaka się za nim kryje.
niby jest to jakiś pomysł, ale telefon na raty? samochód to rozumiem ale kredytu na telefonnie rozumiem.


corka napisał:
cat robi bardzo dobre telefony. Mój facet ma i sobie bardzo chwali.
A jaki ma model??
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
samoyed napisał:
niby jest to jakiś pomysł, ale telefon na raty? samochód to rozumiem ale kredytu na telefonnie rozumiem.
Często można trafić na raty 0% i płacić po 30/50zł za telefon który sobie wymarzysz. Masz telefon, a budżet domowy nie jest obciążony.


samoyed napisał:
Ja się szykuje do wymiany telefonu teraz i muszę się na coś zdecydować a pancerniaki mnir dość mocno kuszą. Jak sądzicie, taki telefon na codziń się sprawdzi??
Pancerniaki połączone z funkcjonalnością smartphonea, czy takie bardziej klasyczne do Ciebie przemawiają??
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
samoyed napisał:
CAT S60
tak j.w. najnowszy model który ma wchodzić na rynek.
a ze dopiero wchodzic
aha
a jego cena bedzie kosmiczna, co nie ?



Volian napisał:
Pancerniaki połączone z funkcjonalnością smartphonea, czy takie bardziej klasyczne do Ciebie przemawiają??
a widzisz, bo ja mam dwa,
smartphone do marynarki, i smartphone pancerny w teren :)
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
czechu napisał:
a ze dopiero wchodzic aha a jego cena bedzie kosmiczna, co nie ?
Aktualnie zaczynaja sie jego ceny od 2900... sporo


czechu napisał:
a widzisz, bo ja mam dwa, smartphone do marynarki, i smartphone pancerny w teren
Ciekawe rozwiązanie. Nie zapominasz nigdy przełożyć karty sim? Moje zapominalstwo by mi nie pozwoliło na taki manewr
 

Carbid

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2015
Posty
46
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Aktualnie zaczynaja sie jego ceny od 2900... sporo
Jako telefon do zabawy sporo ale są bogaci ludzie pracujący w ciężkim terenie i im warto wydć 3tysiące na telefon i mieć w nim w zasadzie podręczny komputer niż co miesiąc wymieniać łądny telefon bo wpadł do kałuży, wyświetlacz się zepsuł, zawilgotniał i nie działa.


Volian napisał:
Ciekawe rozwiązanie. Nie zapominasz nigdy przełożyć karty sim? Moje zapominalstwo by mi nie pozwoliło na taki manewr
Nie tak znowu często się używa takiego smartfona, zwłaszcza jeśli jest dedykowany do terenu. A jak już wiadomo, że jest wypad to dzień wcześniej się trzeba przyszykować.
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
Carbid napisał:
Jako telefon do zabawy sporo ale są bogaci ludzie pracujący w ciężkim terenie i im warto wydć 3tysiące na telefon i mieć w nim w zasadzie podręczny komputer niż co miesiąc wymieniać łądny telefon bo wpadł do kałuży, wyświetlacz się zepsuł, zawilgotniał i nie działa.
No też w sumie racje. Fajną opcją są też takie pancerne tablety jeśli trzeba mieć w pracy dostęp do ważnych plików i do tego duży wyświetlacz, ale ceny też powalają na kolana...


Carbid napisał:
Nie tak znowu często się używa takiego smartfona, zwłaszcza jeśli jest dedykowany do terenu. A jak już wiadomo, że jest wypad to dzień wcześniej się trzeba przyszykować.
Dobrym połączeniem może być też taki samsung Xcover, też chyba coś z pancerniaka ma, a wygląda jak zwykły smartphone. Tylko nie wiem jak to jest na prawdę z tą jego wytrzymałością.. ?
 

Carbid

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2015
Posty
46
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
No też w sumie racje. Fajną opcją są też takie pancerne tablety jeśli trzeba mieć w pracy dostęp do ważnych plików i do tego duży wyświetlacz, ale ceny też powalają na kolana...
To jest niezła opcja, tylko bardziej na użutek firmowy niż indywidualny.


Volian napisał:
Dobrym połączeniem może być też taki samsung Xcover, też chyba coś z pancerniaka ma, a wygląda jak zwykły smartphone. Tylko nie wiem jak to jest na prawdę z tą jego wytrzymałością.. ?
Te Xcovery w zasadzie są bez pamięci i nie można w nich instalować aplikacji na kartę pamięci więc poza ciekawym wyglądem i nieco większą wytrzymałością są po prostu kiepskie.
 
Do góry