Solarium - łamanie praw człowieka???

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
nika, tom no jak to? co to za rezygnacja? tak to z mila checia kandydatury swoje wystawiali i co ja slysze? nie ladnie kochani nie ladnie :p ;)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
No wlasnie o to mi chodzilo ze juz sie glosy sprzeciwu slyszy :hyhy: Ciekawe co by bylo gdybysmy z nika ustapili
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
gdy przeczytałam temat :"Solarium - łamanie praw człowieka???" pomyślałam o czym to może być a gdy przeczytałam to... ajajaj... straszne co ludzie nie wymyśla. jeszcze nie byłam w solarium i nie zamierzam narazie iść ponieważ:
1. to niszczy skóre
2. narazie jestem za mała :p :zawstydzony:
3. jak to rpzeczytałam straciłam kompletnie ochote...
ludzie potrafia być hamscy ale to już przegięcie. =
za kratki z takimi!!!
 
J

jaysee

Guest
Nie no o tym to ja nie słyszałam...Korzystam z solarium i to czesto bo mam jasna karnacje(ale z domowego, własnego), no ale nie slyszalam, aby ktos montowal kamerki... nie no dobra wiecie co laski, to ja otworze u siebie solara dla mężczyzn i zamontuje mikroskopijna kamerke... co wy na to??? hehehe
 

Aron

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrzębie
milusia32 widzialem kiedys stronke wlasnie z ujeciami z solarium i tez mnie to zdziwilo, ale przeczytalem o tym solarium i okazalo sie, ze to solarium jest za free a ludzie wiedza tam o kamerkach :) Ale napewno nie wszystkie tego typu strony tak robia :( I to juz jest przegiecie na maxa :/
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
a ja mam swoje solarium w piwnicy :lol:

a co do tematu, to niezłe, może to odstraszy zbyt częste użytkowniczki solarium :p
a na serio, to to jest podłe i trezba patrzeć gdzie się chodzi bo choć tanio czasami można zostać właśnie tak wrobionym...
 

bebe

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja chodzę do zaufanego solarium :) jest małe stali klienci i bardzo miła właścicielka :)
 
Do góry