Sny

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
moje 2 ostatnie sny..
1. Jestem w domu w sukni ślubnej, goście zaczynają się schodzić a ja parze w lusterko i co widzę? --> że jestem nie umalowana, włosy nie uczesane i co najlepsze suknia była bez ramiączek, biała raczej a ja mam pod spodem założony zielony stanik i niebieską koszulkę; na suknie jakąś wełnianą kamizelkę i na to jeszcze jakiś stary sweter - szok ! Biegnę więc do łazienki zaczynam to wszystko ściągać, malować się - drzwi od łazienki nie wiem czemu były otwarte i co chwile ktoś z gości patrzył na mnie a jak na złość nie mogłam nawet guzików od swetra odpiąć... koszmar :D i się obudziłam

2. jestem w NY, mam mieszkanie z widokiem ogromnej statuy wolności. była taka ogromna i piękna a ja chciałam zrobić jej zdjęcie. wyszłam więc na gzyms za oknem - a tak strasznie wiało i wysoko było i nawet nie mogłam złapać jej w obiektywie.. brr... strasznie się bałam ale musiałam mieć to zdjęcie :D
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Dawno nic mi się nie śniło. Zawsze mi się jakieś pierdołki śnią, ale jak komuś to opowiadam to zawsze ubaw mamy.
 

Sensei Tamtai

Need For Speed LoVer, MięsoLoVer
Dołączył
28 Styczeń 2008
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Kujawsko-Pomorskie.
@up:mam to samo.A żadnego se nie przypominam chociaż każdy pamietam tylko wiadomo jak to jest.
Filozofia wytłumaczyć ^^.
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
mi się ostatnio śniła matura ustna z polskiego...
wlazłam na salę... a tam oprócz babki z komisji siedział znienawidzony facet od WOSu (co on tam robił?!)...
zaczynam mówić... A oni mi mówią że to nie ten egzamin... zmienili mi temat i mam mówić o czymś zupełnie innym. Ja taki zonk a oni się tak ze mnie perfidnie śmieją...
To było straszne!
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
a mi sie śniło ze siedziałam sobie ze swoim boyem kulaliśmy sie po łóżku i zaczęliśmy sie tak namiętnie całować a jak sie obudziłam to mnie taka chcica wzięła ze hej... hehehe

nadrobię popołudniu jak sie zobaczymy :D
 

kubek633

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Ja mam różne sny od ratowania księżniczek z zamku po jazdę ferari z fajnymi laskami :D
 

LadyNena

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Marklowice
Najpierw cały dzien rozmiwiam z kumplem o seksie, a śniło mi się potem, że sobie wali konia xD
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
a mi w kolk snia sie 2-3 odoby... tak na zmiane, jedno dnia jedna dziewczyna, nastepnego kolejna itd. denerwuje mnie to juz:p
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
najczęściej w moich snach nie mam się w co ubrać, w wyniku czego gdzieś się spóźniam xD
na jawie mam takie same problemy :p ciężko być molem książkowym, wydajesz bez zastanowienia całą kasę na książki a potem się martw w czym się ludziom pokazać xD
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Niedawno śniły mi się jakieś wampiry :mruga:

A im bardziej zbliżam się do końca wakacji tym częściej śni mi się szkoła ;(
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Pamiętam, zasmakowała mi jedna herbata, na koniec dnia ją wypiłem. I oczywiście śnił mi się baaaaardzo ciekawy sen, którego nie pamiętam. Zapamiętałem tylko że piłem w nim warzywną herbatę xD
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Mnie się wczoraj śniło, że kolega założył hodowlę panter śnieżnych oraz kupił warana z komodo, który był przypięty do łańcucha w budzie.
 

Mirabel

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
hmmm mnie sie dzis snilo ze spotkalam moje kumpele i ona mi mowila ze Ja to nie Ja ;/;/ hahaah
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
2 dni przed egzaminem na prawo jazdy: Kuba Wojewódzki jako mój egzaminator :)
BTW: Zdałem ! :)
 
Do góry