Sny

N

Neo

Guest
XADK napisał:
Neo, a skąd jesteś pewien, że to nie jest 1 sen z 1 fazy rem, tylko bardzo zakręcony, tak że wygląda na kilka oddzienych. Przecież to ze pojedyńcza faza rem trwa ok. 20 min. nie oznacza, że mózg nie może wygenerować w niej o wiele dłuższego snu Hyhy
No tak, ale mam wrażenie że one są od siebie dość mocno oddalone. Ale co za różnica ;)
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
w każdym razie przez odpowiednie przygotowanie przed snem da się "skontrolować" swój sen (ten który się pamięta). Z tymi tylko "wadami", że umysł prawdopodobnie itak będzie ten sen łączył z innymi obrazami i informacjami (najczęściej z ostatniego dnia). Dziś, a raczej wczoraj na przykład udało mi się sen skontrolować... piękna to była bitwa średniowieczna z Bayeux (czy jakoś tak), ale wplątała mi się Wieża Eiffla o której pisałem referat... (Baueux to nie Paryż i nie ta epoka :p)
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
No to ja czekam na pierwsze wskazowki... :] ruszcie glowa kochani :p

[ Dodano: 13 Maj 05, 22:45 ]
Ej wiecie co ja odlkad pamietam budze sie w nocy zawsze o 3.00 zawsze zawsze co noc..... :p bojcie sie mnie..... :D
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
Przeczytalam wsio o liczbie 23......a moze Neo Ty wpadles w jakas paranoja?? :hyhy: A moze cos w tym jest......
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Dorotka napisał:
a moze Neo Ty wpadles w jakas paranoja
Chyba to raczej paranoja ale nie jest chyba za bardzo szkodliwa

[ Dodano: 15 Maj 05, 17:15 ]
Bedziesz zyl Neo :D
 
N

Neo

Guest
Też się nad tym zastanawiałem :D Chyba mam jakąś obsesję, ale jeśli jakoś na mnie wpływa to tylko dobrze :hyhy:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Bywaja dobre obsesje i zel. Ale trzeba uwazac aby ona nie urosla bo wtedy to tylko mozna sie leczyc
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
Wiesz ja chce studiowac psychologie wiec jakby co to zawsze mozesz sie do mnie zglosic Neo... :rotfl: jakbys tak wwpadl w zbyt duza paranoje... :p
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Dorotka napisał:
Wiesz ja chce studiowac psychologie wiec jakby co to zawsze mozesz sie do mnie zglosic Neo...
Ale do psychiatry chyba z obsesją się chodzi, psycholog jest od łagodniejszych spraw :hyhy:
 
Do góry