sny ?

Status
Zamknięty.

Entuzjazm

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
176
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraniec świata.
powiedzcie mi coś , czy jak wam się coś przyśni to to się wam później spełnia ? czy w ogóle bierzecie pod uwagę wasze sny ? przecież na sen działa podobno podświadomość , więc może nam się śnić jakiś znak czy coś ; p no mam nadzieje , że wiecie o co mi chodzi . xD

o , albo czytacie senniki ?

mi się dzisiaj śniło , że mój znajomy chce mi powiedzieć coś bardzo ważnego , ale nie mógł , i gryzie mnie to co on chciał mi powiedzieć ? ! i co to może znaczyć ;p . . .
 

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
Mnie się śniło, że chodziłem zawsze rano do koleżanki, chodziliśmy razem itd. tylko nawet nie znam jej imienia. Kojarzę ją ze szkoły. Czy to ma jakiś związek z rzeczywistością?
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Sny ponoć odzwierciedlają nasze pragnienia :p
Alboo, podczas snu można przeżyć OOBE albo LD :D i to mi się podoba :D
Ale żeby hmm sny były "prorocze"? Wątpię <_< To raczej my i nasza podświadomość sterujemy snami niż one nami/naszym światem.
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
Nie zwracam wiekszej uwagi na to co mi sie sni. Choc czasami zastanawiam sie o co w tym snie chodzilo. Ale nigdy nie czytam sennikow. Poprostu nie wierze w to ze moze sie cos wysnic;p
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś korzystałąm z sennika, ale raczej mi sie nie sprawdzało.
 

gangryna

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
114
mi się dzisiaj śniło , że mój znajomy chce mi powiedzieć coś bardzo ważnego , ale nie mógł , i gryzie mnie to co on chciał mi powiedzieć ? ! i co to może znaczyć ;p . . .

Nawet podświadomie twój mózg nie może przewidywać reakcji innych osób, za to znacznie bardziej prawdopodobne są jakieś twoje wewnętrzne, możliwie głęboko skrywane wątpliwości dotyczące tamtej osoby.
Zastanów się raczej nad tym czy to ty nie chcesz mu czegoś powiedzieć, lub może co ty chciałabyś od niego usłyszeć?
 
Status
Zamknięty.
Do góry