Sny a rzeczywistość

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Jeśli w tym samym miejscu co we śnie i blabla, cudowna zgodność z rzeczywistością, to mogę stwierdzić - sen proroczy, jeśli oczywiście nie wkręcasz, bo i to jest możliwe.
Dla mnie moje sny są jednym wielkim debilizmem, ale może są ludzie, którzy mają inteligentniejszą wyobraźnię senną.
 

gillaz

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
miasto industrialne
Osoba która znajduje się w stanie snu może czerpać różne przedziwne i ciekawe informacje, obrazy. Często nieoczekiwanie zdarza mi się podczas snu w sposób niepozorny odkrywać, co zostaje w pamięci (nawet po latach), może coś, co mogłoby być istotne.
 

Renay

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Dla mnie moje sny są jednym wielkim debilizmem, ale może są ludzie, którzy mają inteligentniejszą wyobraźnię senną.
Większość snów składa się z tego, co świadomość próbuje często wypchnąć do podświadomości za dnia. Z tego wszystko powstaje zlepek, który często w całości stwarzać może wrażenie absurdalnego. W snach proroczych, często największego znaczenia, nie ma bezpośredni przekaz, ale symbole, które sen za sobą niesie, uczucia, emocje, które przekazuje, czy też treść, którą podświadomość chce przekazać człowiekowi, w niebezpośredniej formie, w niebezpośredni sposób.
 

xxxmmmeeennn

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
tez mam sny prorocze i spełniają sie w krótkim czasie.. drugą rzeczą jest ze gdy pomysle sobie o jakies sytuacji to tez ona sie spełnia.. :/ np: jak wpadne w jakies kłopoty to pomysle sobie jakie konsekwencje tego beda i co sie stanie i rzeczywiscie ak jest.. to nie jest takie fajne jak by sie moglo wydawac :/ moze cos z moim mózgiem nie tak.
 

Łapa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Linhó (takie miasteczko w Portugalii)
drugą rzeczą jest ze gdy pomysle sobie o jakies sytuacji to tez ona sie spełnia.. :/ np: jak wpadne w jakies kłopoty to pomysle sobie jakie konsekwencje tego beda i co sie stanie i rzeczywiscie ak jest..
Może poprostu podona sytuacj powtarzała się kilka razy i już wiesz, co zapewne się wydarzy. Gdy kłucę się np. z mamą, to często wiem co powie.
 

Szpaku

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Łódź
Ja zawsze rano zapominam co mi się śniło ;P

A co do tych snów to możes założyć jakiś dziennik gdzie bedzies zapisywać co Ci sie śniło.
Jeżeli potem to serio będzie się sprawdzać to masz jakieś dziwne umiejętności ^^
pzdr
 

moutza

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Ja od paru dni zapamiętuje swoje sny. Wątpię żeby moje sny np spełniły sie w rzeczywistości bo one nie maja sensu i wszystkie sytuacje są jakoś dziwnie poskładane :D
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Kiedyś śnił mi się wypadek samochodowy w którym ginie mój kolega.
I były takie diabelne szczegóły jak kolor tego samochodu a nawet rodzaj zawieszki/zabawki na przednim lusterku.
Dodam, że ja tego samochodu w życiu na oczy nie widziałam ani nigdy o nim kolega nie opowiadał bo to nie był jego samochód.
O tym że gdzieś on jedzie dowiedziałam się dopiero w dniu jego wyjazdu.
Za kilka dni kolega zginął w wypadku samochodowym.
 

Łapa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Linhó (takie miasteczko w Portugalii)
Ciekawe... I straszne. A co do zapominania snów, to dobrą metodą na zapamiętanie jest, po przebudzeniu nie otwierać oczu. Trzeba przypomnieć sobie cały sen, wtedy można otworzyć. U mnie to działa.
Ja przez jakiś czas zapisywałam co mi się śniło. Potem gdy czytałam to znajomym, pokładaliśmy się ze śmiechu :D. Szczególnie z kawałku o rybce w niebieskim sweterku xD.
 

przemek_r_1992

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Jeżeli w ostatnim czasie spełniły się moje prorocze sny odnośnie miejsca które zobaczyłem w przyszłości coś o tym świadczy czy to całkiem normalne ? Nie było takiej sytuacji że zobaczyłem dane miejsce i pomyślałem : " O ja tub byłem " tylko myślałem nad tym snem dużo wcześniej i skojarzyłem opis miejsca mojego snu.
 
Do góry