Smsy nocą :)

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Hmm....Częto o nim opowiadasz. To twój chłopak czy tylko przyjaciel? No wiesz, ja akurat wierzę w przyjaźń damsko-męską.
A doładowanie za 100zł to każdy chciałby ;) Nie ukrywam, że ja przy moim abonamencie też chciałabym mieć taką kwotę do wykorzystania ;)
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Hmm....Częto o nim opowiadasz. To twój chłopak czy tylko przyjaciel? No wiesz, ja akurat wierzę w przyjaźń damsko-męską.
A doładowanie za 100zł to każdy chciałby ;) Nie ukrywam, że ja przy moim abonamencie też chciałabym mieć taką kwotę do wykorzystania ;)
najlepszy przyjaciel jako psycholog
zawsze jak mam jakies problemy to mi pomoże ;)
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Wielu ludzi pomagało ale tego nie potrafi się docenić przykre .
Hehe ale ściemy lecą :)

Lubie pisać sms-y nocą , gdy sobie tak leże w cieplutkim łóżeczku tego nic nie zastąpi ;)
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Armusienka już dobrze wiesz co ;]
Lubie pisać sms-y nocą , gdy sobie tak leże w cieplutkim łóżeczku tego nic nie zastąpi ;)
więcej nie mam już nic do dodania .
 

ztomek92x

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Czasem to cały pakiet w nocy pójdzie, a nawet 2, bo z dwóch telefonów piszę ;)
 

follow

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
62
Punkty reakcji
1
Miasto
Hell
Uwielbiam je pisać, jak zawsze zresztą - czy to w dzień, czy na zajęciach, lubię pisać smsy, szczególnie z osobami, które mają coś do powiedzenia. Nie raz nie spałam po nocach, tylko po to, aby odpisywać na smsy. Może to dlatego, bo rzadko z kimś się spotykam, a to jest nieco odskocznią od tego całego bajzlu, że tak się wyrażę niepoprawnie.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
uwielbiam pisać nocą :)
szczególnie jak piszę z Nim
smski pełne miłości ;)
a nigdy nie zapomnę tej rozmowy po północy hihi :*
D.K moja miłość ;*
 

anioł

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Zwykle nie piszę z nikim w nocy ale 2 lata temu miałem 2 tygodniowy romansik i z nia bardzo czesto w pracy w nocy pisałem(Pakiet 600 sms starczał mi na max 4 dni)
 

Vanilka20

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Niestety jestem nocnym markiem i mój łepek znacznie lepiej wtedy funkcjonuje. Choć gdy mojego mężczyzny nie ma w mieście to nocne sms-owanie jest najlepsze :D
 

Vanilka20

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Niestety jestem nocnym markiem i mój łepek znacznie lepiej wtedy funkcjonuje. Choć gdy mojego mężczyzny nie ma w mieście to nocne sms-owanie jest najlepsze :D

dop. Ajm sorry komputer wariuje.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
lubie po nocy pisac z przyjaciolkami ;)
najchetniej z Milenka ,oraz czasem z Anitka ;*
takii mrok,tylko telefon i ja hehe
 

evily

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
tu i teraz
ja często pisze esy po nocach ;D ale nie z dziewczynami tylko z facetami ;P
najczęściej jest to część druga rozmowy z gg jeśli któreś z nas musiało oddać kompa ;)
innym razem to po prostu któreś nie może zasnąć i w ten sposób zabijamy czas aż w końcu zaśniemy z komórkami w rękach xDD raz mi sie tak zdarzyło, ten sam kolega zbudził mnie wtedy rano smsem w stylu "budź się śpiąca królewno" ;DD
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Ha :D

Teraz nie pisze smsów nocą:D bo nie mam zkim :/ osoba z którą zwykle pisałam śpi koło mnie :p
ale jeszcze jak "chodziliśmy ze sobą" wyciągało się z podpoduszki te CEGŁY Z antenkami i sie pisalo :D
 
Do góry