SMS

femme88fatale

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Oleśnica
Witam !!! :)
Mam pewien problem... i jak dla mnie duuży... nie mogę wysłać sms'ów :/// Telefon to SE k800i, sieć plus.... stało się to tak nagle, z dnia na dzień... Telefon jest sprawny, wysyła mms'y, dochodzą do niego sms'y, działa muzyka, gry, wszystkie funkcje, mogę dzwonić do innych a oni mogą dzwonić do mnie... nr do centrum usług sms mam poprawny, inne ustawienia tak, jak miałam.... nie wiem co jest nie tak :///
Wczoraj czy przedwczoraj miałam tylko "brak aktywnej karty SIM" czy Bóg wie co tam pisało.... włączyłam i wyłączyłam telefon, a sms'y jak nie szły tak nie idą.... cały czas są w zakładce WYSYŁANE...
Już nie wiem co robić... Pomóżcie :(
Z góry dziękuję :) I pozdrawiam :)
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Przełóż swoja kartę do innego telefonu i sprawdź czy z tego innego będą się wysyłały
 

femme88fatale

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Oleśnica
Z innego telefonu idą sms'y... z mojego - oczywiście nie... jest tylko ikonka wysyłania...
Z anteną powinno być wszytko w porządku, bo w przeciwnym razie zadzwonić nawet bym nie mogła :/
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
możesz jeszcze spróbować wykasować całkiem nr cenutrum sms, ewentualne zrestartować ustawienia telefonu a jak to nie pomoże to chyba pozostanie Ci dzwonić do biura obsługi klienta bo z tego co mi wiadomo to w plusie dosyć często tak jest z smsami
 

femme88fatale

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Oleśnica
Niom, niestety.... zrobiłam wszytko to co mi napisałeś i dalej nie wysyła... czyli chyba telefon... tylko dziwna sprawa w takim razie... muszę się przejść do Plusa, bądź właśnie zadzwonić do tego biura obsługi... może oni cosik pomogą... dobrze, że przynajmniej umowa mi się kończy to wezmę nowy telefon...
Nie skończyłam jeszcze ostatniego doładowania, więc też nie biorę pod uwagę tego, że nie mam jeszcze umowy przedłużonej czy coś...

A z tymi sms'ami tak mam pierwszy raz....
 

femme88fatale

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Oleśnica
Pomogło wykasowanie sms'ów ze skrzynki nadawczej i odbiorczej.... pomimo, iż było tylko kilka tych sms'ów... na przyszłość dobrze wiedzieć :)
 
Do góry