Sms na dobranoc :)

olencjaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Osly,konie oraz slonie,ryby w stawie,pchly na trawie,wielkie stado mlecznych krow ,zycza Tobie slodkich snow!!!:)


"do podusi główke złoż ,Swoje śliczne oczka zmróż.Skończył się meczący dzień,niech już przyjdzie nowy sen.Gwiazdy oczka Ci puszczają i buziaki przesyłają"
 

Beniaaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A TERAZ JA PUCHOWY MIŚ DORWE CIE WE SNIE DZIS... MOJE DLONIE BEDĄ CIE ROZPIESZCZAŁY I WSZYSTKIE CIUSZKI Z CIEBIE SCIĄGAŁY. BY MOJE USTA NA TWOIM CIELE SZALAŁY


Wyobraź sobie że moje ciało bardzo by chciało aby Twoje ciało obok mojego leżało, co na to Twoje ciało?! Czy też by chciało?!

Cicho i smutno, głucho i ciemno a to dlatego, że nie ma Cię ze mną. Świeci już księżyc, ja kończę pisanie, całuję Twe usta śpij słodko kochanie

Gdy się wtulisz w poduszeczkę pomyśl o mnie choć troszeczkę, ciemna noc na paluszkach, wkradnę sie do Twego łóżka, pocałunkiem Cię obudzę i zostanę tam na dłużej.

Dobranoc! Przytul głowę do poduszki. Niech sen omata ciało Twe, przyjdą do Ciebie dobre duszki i ukołyszą Cię.

Moje śliczne Ty kochanie, zgadnij co się teraz stanie, prześlę Ci buziaków moc by spokojnie Ci minęła noc. Zamknij teraz oczka swe i wspominaj kotku mnie:)

Królik, mrówka i kurczaczek, żabka, krówka i robaczek, misio, żuczek, słonik, żółw, życzą Tobie słodkich snów! Dobranoc!

Sny są po to by nas kusić, sny do grzechu chcą nas zmucić, sny są w raju i w łóżeczku, więc śnij o mnie Mój Koteczku!

Nocka długa, droga kręta, zamknij Misiu swe oczęta, śnij o gwiazdkach, złotym niebie i że jestem blisko Ciebie!

Sen to nie grzech, wiec miła osobo nie będzie grzechem gdy prześpię się z Tobą ;)
 

jfix

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z nieba ;)
giciasty pomysł ;) a czy obowiązują prawa autorskie?:p

ja też się dorzucę choć to raczej zalotny wierszyk :)

**************************
zatop się w słodyczy snów,
przymknij oczy – zaśnij już,
odepchnij złości by Twój blask
poraził mnie słodko kolejny raz
**************************
 

zancia555

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
37
DZIEKI DZIEKI ZA WIERSZYKI,SĄ EKSTRA,PRZYNAJMNIEJ NIE BEDE MUSIAŁA SZUKAC W NECIE :]
 

marcvs

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
Wielkopolska
Słoneczko z nieba dawno zeszło już, więc i Ty kochanie oczka
swoje zmruż, wtul się Misiu w podusię swą, bo wszyscy grzeczni
chłopcy o tej porze już śpią! DOBRANOC


Rozbłysły gwiazdy na niebie, księżyc puszcza oczko do Ciebie,
pod osłoną nocy tęsknią moje oczy. Noc ciemna, lecz wesoła więc
piszę do swego Anioła. Piszę skromnie: Dobranoc, KOCHAM, nie
zapomnij o mnie!
 
C

*ChMuRkA*

Guest
fajne, fajne tylko szkoda ze już wszystkie wykorzstałam :D hehe no i wszystkie znam :]

może już to było jak tak to będzie drugi raz :D


Do podusi główkę złóż, Swoje śliczne oczka zmruż. Skonczył się męczący dzień, Niech już przyjdzie nowy sen. Gwiazdy oczka Ci puszczają, Moje buźki przesyłają! DOBRANOC


Dobranoc Słonko! Przytul główkę do poduszki, niech sen omota ciało Twe, niech przyjdą do Ciebie dobre duszki i ukołyszą Cię. Kolorowych snów!



AaaAaa, były sobie kotki dwa..Aaa,Aaa szaro bure obydwa. Ach spij kochanie, jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz! Wszystkie dzieci, nawet złe pogrążone są we śnie, a Ty jeden tylko nie! AaaAaa, Miłych snów! :*:*:*




Słoneczko z nieba dawno zeszło już,
więc i Ty kochanie oczka zmróż!
Wtul się Misiu w podusię swą bo wszyscy grzeczni chłopcy o tej porze już śpią!



Gdy nastapi ciemny zmrok do łózeczka zrobisz krok, a gdy drugi zrobisz kroczek nie zapomnij zmrózyc oczek. Teraz pora pospac sobie, wiec dobranoc zycze tobie!!!



Śnij słodko oczka zmróż, księżyć zasnął dawno już, niech snu nikt ci nie zakłuca i Twych oczek nie zasmuca


Jeśli jesteś w łóżeczku to wyjdź teraz z niego,
podejdź do okna i popatrz się w niebo.
Tam daleko są gwiazdek miliony, tysiące
i jedno serduszko Ciebie kochające.
A to malutkie serce Ci powie,
że w tej właśnie chwili myślę o Tobie.
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Pierwszy miś już dawno śpi
Drugi zaraz zaśnie
Trzeci tuli się do niego
Czwarty usnął właśnie.
Piątemu się oczka kleją
Szósty sie po brzuszku drapie
Siódmy liczy złote gwiazdki
Ósmy głośno chrapie.
A dziewiąty myśli sobie o słodkim lizaczku
Ty jesteś dziesiąta, więc kładź się Misiaczku:*

Jeśli już był tu taki wierszyk to sory, ale nie czytalam wszystkich postów :)
 

nulka

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
z gór:)
Sloneczka juz dawno nie ma na niebie, teraz to gwiazdki swieca dla Ciebie,zamknij oczka i zasnij juz... jestem przy Tobie - Twoj Aniolek Stroz

Księżyc ziewa gwiazdka mruga i nadchodzi nocka długa,ale zanim zamkniesz oczy esemesek Cie zaskoczy!Zycze Tobie dobrej nbocy no to zmykaj spac pod kocyk!

;) Ciekawe czy Ty tez masz ochote na to co ja.... tzn....no wiesz...dluzej juz nie moge....musze to zrobic....a TY?...tez tegoi chcesz?....taaak?....wiec zasnijmy juz!!!:)

Zanim pojde spac chce Ci buzi dac, choc nie moge osobiscie esemesem Ci go wysle....przyjmij wiec buziaczki moje na usteczka swoje...

Tej nocy sen Twoj bedzie wspanialy magiczny bajkowy jak zaczarowany....chcesz wiedziec skad ja to wszystko wiem - bo wlasnie ja bede Twym snem!

Pisze tego smsa posrod cichej nocy aby go czytaly Twoje piekne oczy.Oczy go czytaly raczki dotykaly a nasze serduszka o sobie myslaly....

:)mam nadziej ze choc jeden wam podejdzie:) moje zasoby smsowe sa niezliczalne, zwlaszcza te takie slodziutkie bo moje koffanie przysyly mi ich mnostwo:))) :zakochany:
 
A

AsieK =D

Guest
:zakochany: Na dobranoc me kochanie
Szepnę tylko jedno zdanie:
Śpij słodziutko no i mile,
Spędzaj ze mną każdą chwilę.
Niech Ci noc przyniesie sny,
w których będę ja i Ty.
***
Kiedy gwiazdka na niebie zgasnie, a moj mis w lozeczku zasnie,
dopiero utule sie do snu, by spotkac sie z misiem znow!
***
Niech Ci noc przyniesie
sny w których będe ja i Ty.
Rozpaleni swą nagością,
upojeni namiętnością.
w nie skączonym szczytowaniu
i cudownym ciał zjednianiu.
***
Żeby księżyc umiał mówić to by wyznał myśli me i powiedział by cichutko, że ja bardzo kocham Cie. Dla Kochanego
***
Tęskno i smutno,
cicho i ciemno,
a wiesz dlaczego?
Bo nie jesteś ze mną.
Idę uż spatki, kończę pisanie,
całuje Twe usta,
DOBRANOC KOCHANIE:*
***
Przytul głowkę do poduszki, niech przylecą dobre duszki, niech przyniosą sny, w ktorych będe ja i Ty.
***
Moje sliczne Ty kochanie zgadnij co
sie teraz stanie, prześle Ci buziaków
moc by spokojnie Ci mineła noc.
Zamknij teraz oczka swe i
wspominaj kotku mnie:)..
***
Czekam na jutrzejszy dzień
Słońca blask i szarość chmur,
Nocy mnie zasłania cień,
Jesteś tutaj ja to wiem,
W moich myślach i serduszku
Lecz chcę ciebie jeszcze w łóżku!
***
Widzisz jak noc zasypia wraz z nami? Jak nas otula w ciemności otchłani? Jesteśmy ukryci już nic nam nie grozi. Więc cieszmy się chwilą, która już nadchodzi...
***
Pragnę tylko z Tobą być,
z Twojej szklanki wodę pić,
robić Ci co dzień śniadanie,
mówić ciągle Ci - kochanie,
spać obok Ciebie na łóżku
i drapać Cię czasem po brzuszku…
***
Kładę się spać, a w mojej głowie tyle ciepłych myśli o Tobie to mnie do snu kołysze i dlatego Ci o tym pisze.
***
Słodziutkich jak miód, Milutkich jak puch,
Takich ci życzę w dzisiajszą noc snów,
Bardziej kolorowych niż gwiazdki na niebie,
A oprócz tego buziaczki dla ciebie...:*
***
...:::WIECZOREM JEDNA MYSL JAKA DAJE MI WYTCHNIENIE TO MYSL O TOBIE . CZASEM OWIJAM SIE W NIA I TAK ZASYPIAM ZEBY WSTAC WRAZ Z TOBA KOLEJNEGO DNIA :::...
***
;DDD
 

Ewula

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrołęka
Krasnal mi mówił,ze kładziesz sie spac.Wiec co Ci moge w prezencie dac?Chce to wyrazic przez 1000 słow...lecz powiem krótko slodziutkich snów.:)
 

Damian86

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bydgoszcz
- Sny są po to by nas kusić,sny do grzechu chcą nas zmusić,sny są w raju ja w łóżeczku więc snij o mnie mój koteczku*

- misio, zabcia i kurczaczek, kotek, myszka i robaczek, piesek, krowka, ryba, zow - zycza tobie milych snow*

- Ciemna nocka juz, wszycy ludzie w domkach spia i o roznych rzeczach snia wiec i ty oczka zmroz i spokojnie zasnij juz!!!! DOBRANOC!!*

- Na dobranoc dwa słoneczka,ciepły kocyk poduszeczka,niech Ci przyśni się kociaczek,który daje Ci buziaczek :-**

- Ach śpij kochanie jesli gwiazdkę chcesz dostaniesz. Teraz zamknij oczka swe do poduszki przytul się i zobaczysz nas we śnie :)*

- Śpię i o Tobie śnię! ........ O nie znowu te koszmary!!! =))*

- Pluszowy Mis dorwie Cie we snie, juz dzis moje dlonie beda Cie rozpieszczaly wszystkie ciuszki z ciebie zrywaly jesli boisz sie spac to daj mi znac. 8)*

- ..:: ŚpIj KoChAnIe I o MnIe NiE zApOmNiJ !! ;* !! Bo Ja O tObIe BęDę ŚnIł !! PaP kOfAm CiĘ*

- Gdy bedzie Ci smutno i slonko przestanie swiecic na niebie to spojrz do gory bo jedna gwiazdka jest ode mnie dla Ciebie :)*

- Noce spedzone Bez Ciebie sa jak czarne chmury na niebie.Zimno sie*

- Gdzie przychodzi ukojenie I marzenia sie spelniaja A gdy przyjdzie przebudzenie Nocne elfy uciekaja.*

- Kiedy tak siedzę z Tobą i bez Ciebie, czuję jak moje słowa zamieniają się w dotyk i tulą Cię do snu.*

- Kolorowe erotyczne zarąbiscie fantastycznie chociaz lekko tajemnicze takich snów ci dzisiaj życzę Mówiąc krótko nie przytomnie śnij tej nocy tylko o mnie.*

- Misiaczku mój kochany śpij słodko, życzę Ci kolorowych snów, śnij o mnie i tylko o mnie...bardzo bardzo Cie kocham i całuje mocno :*:*:*:*:*:*:* <3<3<3*

- Gdy leżysz posród cichej nocy i płynie ci smutna łza to nie pytaj kto cie kto cię kocha bo to zawsze bede JA!!!*

- Ah śpij kochanie, jeśli gwiazdkę z nieba chcesz dostaniesz... =**

- Wszystkie dzieci każdy wie, pogrążone są we śnie, a Ty jeden tylko nie... =**

- Śpij dziecino śpij spokojnym snem, sen uchroni Cię przed Twoim złem. Nocą jesteś tam gdzie każdy dzień... cicho, cicho sza! tam zabawa trwa... =**

- Serduszko moje drogie,zyc bez Ciebie nie moge,ale teraz ide spac aby snic o Tobie :)))*

- za oknem ciemno juz, wiec to juz pora snu nadeszla, pod kolderke szybko wskocz i milo zacznij te wiosenna noc, buziak ;)))*

- PORA NA DOBRANOC BO JUZ KSIEZYC SWIECI, DZIECI LUBIA MISIE, MISIE LUBIA DZIECI, KOLOROWYCH SNOW- USZATEK ;)))*

- JESLI OCZKA SENNE ZROBIA SIE, ZNAK TO ZE DO PODUSI CZAS PRZYTULIC SIE. DOBREJ NOCY ;)))*

- noc juz zapadla, czas oczka zamknac, wiec kolorowych, milych i slodkich snow zycze, buziak, pa*

- MILEJ NOCY SLODKICH SNOW DO PODUSI GLOWKE ZLOZ, NIJ SLODZIUTKO, BY MILO OBUDZIC SIE, BUZIAK DO PODUSKI*

- ZOBACZE KIEDY MAM WOLNY TERMIN W NOTESIE I CIE ZAPISZE NA MASAZ, MILEJ NOCY, BUZIACZKI, PAPA*

- Buziaczek W Pysia Dla Mojego Misia. Śpij Słodko Moja Maskodko.*

- Chcesz już spać?No trudno...Ale... musisz o czymś pamietać!Zgadnij...Tak... Bardzo dobrze o mnie:**

- Kolorowych,erotycznych,:cenzura: fantastycznych-takich snów Ci dzisiaj życze,mówiąc którko nieprzytomnie śnij tej nocy tylko o mnie! =) =**

- gdy posciel rozkladash,gdy do snu siem ukladash zobacz gwiazfy na niebie i pomysl,ze kazda z nich to pocalunek ode mnie dla Ciebie!!!:**

- NaDobranocDlaMisiaBuziaczekWpysiaSpijSOBIEslodkoMOJAtyMASKOTKOtYSIACEpieszczotek
PrzesylaTwojKotek*

- Spij kochanie tarantula łazi ci po ścianie a ja wezme gróby kij tarantule prosto w ryj a ty sobie dalej słodko śpij!!!:*********

- DoBrAnOc Kochanie śpij słodko i śnij o mnie:)*

- Gdy nastanie ciemny mrok do luzeczka zrobisz krok,a gdy zrobisz drugi zrobisz kroczek nie zapomnij zamknac oczek.Teraz pora pospac sobiewiec dobranoc mowieTobie*
 

DeX

...Bond :)
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
1 118
Punkty reakcji
1
Miasto
the middle of nothingness...
Słudzutkich jak miód,
milutkich ja puch,
takich Ci życze w dzisiejszą
noc snów, bardziej
kolorowych niż gwiazdy na niebie,
a oprócz tego buziaki dla Ciebie!
 
Do góry