SmitFraudFix

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Witam,
zapewne niewielu z Was słyszało o takim programiku jakim jest Smitfraudfix, eliminuje on to, co pozostawia zwykle antyvirus, różnego rodzaju szkodniki, które zalegają w PC, jeśli w trayu pojawiła Ci się nieznana ikonka której wcześniej nie było, zmieniła Ci się tapeta, pojawia Ci się masa pop-upów = To jest rozwiązanie!, mówiąc krótko:
ostatni ruch "szczotki" podczas czyszczenia naszego pc :)
Programik ten osobiście mi samemu nie raz uratował tyłek, więc polecam z czystego serca.

* Pobieramy program:

Kliknij mnie

* włączamy, wybieramy opcję: 2. Clean <safe mode recommended>
* potem możemy wcisnąć jeszcze 3 :)

UWAGA!

- Raport z operacji umieszczany jest w C:\raport.txt
- Czyścimy zawsze w TRYBIE AWARYJNYM, aby uniknąć niepotrzebnych problemów ;)


proszę moderatora działu o podklejenie.

pozdrawiam ;)

edit:

Tak w gwoli ścisłości: nie odpowiadam za wadliwe użycie programu, lub jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy...
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Kiedyś usunął mi pewnego wirusa,ale wedy nie znałem COMBOFIXA.Tapeta zmieniła mi się na czarną z napisem YOU HAVE A VIRUS,wyskakiwały jakieś popupy z antywirusem(?).Pamiętam że nazwa tego wirusa była podobna do krasnoludka czy coś takiego.
Polecam obok smidfrautfix uzyc jeszcze combofix.Są to 2 niezawodne programiki,które usunął wszelki syf z kompa.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
No, to można było od razu dać linka do COMBOFIX'a -.-

ComboFix jest narzędziem służącym do sporządzania szczegółowych logów danego komputera. Aplikacja umożliwia usuwanie różych infekcji m.in. Look2Me, SurfSideKick, Qoologic, Vundo, DollarRevenue, Alcan, E-Give, PurityScan. Program wykrywa rootkita pe386.

Oprogramowanie działa wyłącznie na koncie z uprawnieniami administratora. Program pracuje ok. 10 minut (w zależności od maszyny, systemu, usług itp.). W tym czasie zaleca się nie przeprowadzanie dodatkowych operacji włącznie z klikaniem w okno ComboFix.

Uwaga!
Aplikacja może być traktowana przez oprogramowanie antywirusowe, jako wirus. Należy dane komunikaty zignorować.

Nie korzystałem, nie odpowiadam za błędy wynikające wadliwym użyciem programu :)


Kod:
http://www.instalki.pl/programy/download/antyspyware/get.php?file=combofix

edit:

temacik zamykam, jeśli ktoś ma podobne tego typu programiki, proszę o pw, jeśli chcesz o coś zapytać, masz problem z działaniem wyżej wymienionych programów - napisz temat. Ten topic powstał, by... pomóc :) bez zbędnego spamu.

EOT! :]
 
Do góry