Śmieszne szybkie smski

miracidium

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
105
Punkty reakcji
2
Miasto
i tu i tam

Ahoj! Jestem sprytnym Talibkiem, który właśnie wlazł do Twojego telefonu. Będę Cię terroryzował do końca życia!

Cześć, wiesz kto pisze, przyjdź - wiesz gdzie i przynieś - wiesz co. Czekam.....

Message Error: SMS, który został do ciebie przesłany był zbyt duży aby wyświetlić go na twoim małym telefonie... Kup sobie większy!!!

Po kolacji chwila wibracji.

Uwaga! Ten SMS nie nadaje się do powtórnego użycia! Należy się go pozbyć z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Ten SMS krąży w sieci od lat i ma za zadanie trafić do największego głupka na Ziemi. Chyba już trafił...

Za 30 sekund wciśnij strzałkę w dół. Powiedziałem - za 30 a nie 3!!! Teraz wciśnij za 50 sekund. Co Ty? Liczyć nie umiesz?!!!

To co wczoraj w nocy robiłeś swojej kobiecie było naprawdę dobre! GRATULACJE! /WIELKI BRAT

Ohhh! Ah! Ahh! Aaa! Aaaaah! Dochodzę!!! - Twój SMS

W nocy nachodzi mnie w łóżku... napastuje moje ciało... wyszukuje ulubioną jego część... delikatnie łaskocze i zaczyna ssać... i ssać... :cenzura:y komar!

Chcę pójść z Tobą do łóżka i spędzić w rozgrzanej pościeli kilka gorących dni i nocy... Ze mną masz szanse spocić się w łóżku... - TWOJA GRYPA.

m m m m ma ma ma ma ma ma ma mam mam mam mama mama mama mama mama mama... - no co się dziwisz, twój telefon uczy się mówić!!!

PSTRYK bzzzzszszszszszsz szszszszszszszsz szszszszszszszszszsz szszszszszszszszsz PSTRYK Właśnie odkurzyliśmy Twój telefon! /Era

:przestraszony:
 

madziusia1987

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
Mońki
Koło mojego łóżka przechodziło wróżka
Kazała mi się wczepić do Twego serduszka.
 
P

Pycia

Guest
Przy blasku gwiazd, wśród nocnej ciszy o tobie myśle, lecz ty mnie nie słyszysz i nawet nie wiesz, że o tej porze ktoś myśli o tobie i spać nie może! Miłych snów!

Gdy wieczorem pośród drzew wzburzy coś gorącą krew, wtedy zamknij oczy swe i przez chwile wspomnij o mnie, bo ja też kocham cie!

Sny są po to by nas kusić, sny do grzechu chcą nas zmusić! Sny są w łóżku i w łóżeczku więc śnij o mnie Aniołeczku.

Przesuń jak tęsknisz........ aż tak bardzo, hmm?........ Nie wierze......... Ok, zatrzymaj!........ Wciąż przesuwasz? Naprawde za mną tęsknisz!.......... Ja za tobą też!

Podążaj za strzałkami -> -> -> -> -> czy ty musisz przeczytać każdą głupotę jaką ci napiszę?
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Ruszył... w prawo, lewo, teraz prosto,
Skrzyżowanie jedno, drugie...
Jest coraz bliżej, tuż za Tobą,
Odwróć się i łap! Poczułeś?
To był buziaczek dla Ciebie ode mnie.
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Troszke miłosnych :D

Nawet niewiesz jak mi ciezko nawet niewiesz jak mi zle nawet niewiesz jak ja tęsknie bo ja bardzo Kocham Cie:*

Przesyłam Ci całuskow kilka delikatnych jak musniecie motylka...mysle ze jak je poczujesz to mi sie zrewanzujesz:D;)

Kochac Ciebie zawsze chce tak na zawsze az po smierc dac Ci szczescia kilogramy zdobyc z Tobą nieba bramy:D

Wszystko mozna zapomniec radosc smutek i łzy ale nie mozna zapomniec kogos takiego jak Ty;)

Ja Cie nigdy nie zapomne chociaz bedziesz o 100 mil ja Cie kocham,kochac bede do ostatnich zycia chwil;)

Czekaj na mnie kochany bądz mi wierny oddany choc jestem z daleka moja miłośc zawsze czeka

usmiech na twarzy słonce na niebie i miłość w sercu to wszystko dla Ciebie:D

Duzo by sie pisac chciało w sms-ie miejsca mało.Pisze krotko węzłowato ja Cie kocham co Ty na to?

PAMIĘTAJ:SERCE CZŁOWIEKA KOCHA,TĘSKNI I CZEKA:)

[ Dodano: 2005-05-11, 16:15 ]
ojejku chyba pomyliłam kategorie :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:
 
A

Anonymous

Guest
kocham ,snie i pzrytulam
kazdego wieczoru do snu lulam...
a co rano patrze w błekit Twoich oczu
tak łatwo było mi poczuc
poczuc to ze odwzajemniasz to co czuje
kocham Cie- tak prosciej to ujmuje!




dzienkowa Madziaa za pozdro tez Cie goraco i serdecznie pozdrawiam<lol>

[ Dodano: 2005-07-03, 19:49 ]
ups...zmyliłas mnie! ja tez pomyliłam kategorie :zawstydzony:
 

Kamilcia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
252
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Los Angeles-Koronowo
puszczanie sygnaklow grozi postepowaniem sadowym art5 ustawy356 kodeksu karnego,ktory konczy sie kolacja przy swiecach i winie oraz romantyczna nocawe dwoje
 
K

Karolcia_ss

Guest
SEX jest jak NOKIA connecting people. PEPSI ask for more, SAMSUNG everyone is invited, NIKE just do it...
a dziewice sa jak IDEA... poza zasiegiem!!:)
pozdrawiam Kamilcie i wszystkich forumowiczow:)
 

madziaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
hmmm
oj jakie ładne!
jak znajde jakis fajny wierszyk na smsa to przesle!
kamilcia ja tez cie pozdrawiam bardzo mocno :]
 

madziaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
hmmm
śmieszne:
Przepis na dziecko: 20 dkg maki,2 jaja,4 kolana,ucierac do rana az powstanie piana,odstawic na 9 miesiecy i kupic wozek dzieciecy

Poszla baba do apteki by wykupic sobie leki,a ze troche slepa byla no to wiagre se kupila,gdy polknela pliczek caly to jej cyce zesztywnialy
he he

Ach spij kochanie,tarantula łazi Ci po scianie,w Twoje włosy włazi ćma,dobrej nocy zycze ja.

a inne:
Ja dla Ciebie wszystko zrobie jesli tego chcesz,
bede zawsze wciaz przy Tobie,dobrze o tym wiesz.

Tak bardzo chce byc z Toba,czuc Twego serca bicie,za kazda taka chwile oddam cale zycie.

Aby zrozumiec ludzi trzeba starac sie uslyszec to,czego nigdy nie mowia i byc moze nigdy nie powiedzieliby.
 

wilczus

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
ehh .. aż miło popatrzeć na niektóre z tych opisów... widać,że jesteście zakochani..(niektórzy nieszcześliwie..) ale i tak wam zazdroszcze...
p.s pozdro dla Kamilci ;*;*
 

EuDeZeT

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódz
A takiego esa usłyszałam w radiu:
Lubisz matematyke??
To dodaj mnie do siebie , podziel ze mna łóżko , odejmij odemnie ubranie i zacznijmy sie mnożyć! :]
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
EuDeZeT napisał/a:
Lubisz matematyke??
To dodaj mnie do siebie , podziel ze mna łóżko , odejmij odemnie ubranie i zacznijmy sie mnożyć!
:) Masz cos jeszcze?
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
heh dobra dobra :] heh wiecej tych eskow :]

[ Dodano: 10 Lipiec 05, 13:13 ]
=> Zrób miejsce i wykasuj trochę SMSów to zaraz prześlę ci sprawozdanie z dzisiejszej debaty sejmowej :]
=> Proszę cię, nie wal tak w klawiaturę jak piszesz SMS-y. Twoja komórka.
=> Życie jest jak szachy... albo posuwasz Królową albo bijesz konia...

:] i pozniej jeszcze cosik dodam :]
 
Do góry