śmierć i reinkarnacja

kakasia

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
99
tak jak w temacie ; śmierć. osobiście nie boję się śmierci, ale tego, ze strace bliskie mi osoby.co będą przezywać? jak wogóle będdzie wylądać zycie po śmierci. czytałam ksiązkę "Zycie po zyciu". osoby, które przezyły śmierć kliniczną mówiły, ze podczas stanu śmierci jest... dobrze, stają się wolni. niektórzy nawet nie chcieli wracać do zycia. wracając do tematu, chciałabym zobaczyć jakie są wasze opinie na temat śmierci, czy boicie się jej? reinkarnacja; wierzycie w reinkarnacje? jestem w przekonaniu, ze po śmierci będzie na nas czekać drugie zycie. moze są to mylne przekonania, a moze nie. sądze, ze jest zycie po zyciu. czasami jak myślę o reinkarnacji to moje przemyślenia wyglądają tak: umre, będę w niebie. narodzi się nowe dziecko, a moja dusza się wcieli w ciało tego dziecka. no i tak jakby ja bym nim była.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Nie boję się śmierci, bo wiem, że każdego spotka - również mnie, Ciebie, itd. Śmierć jest często tematem budzącym kontrowersje, mnie osobiście ciekawi. Jest to coś czego w sumie żaden z nas nie jest w stanie do końca rozszyfrować.
 

Neithan2

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
174
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Śmierć to interesująca rzecz. Zmiana wszystkiego, a może niczego? Co do reinkarnacji to temat obszerny. Osobiście sam wierzę coś takiego istnieje. Polecam lekturę ksiązki "Zycie przed życiem".
 
Do góry