Słodycze

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Ja robię tak, że zamiast słodyczy jem owoce. Bardzo dobre a przy tym bardzo zdrowe ;)

ja też.

a ja KOCHAM czekolade, ale mam na nią alergie :/

ja też.

**

A jak idziesz na zakupy to bierz wyliczoną sumę i na słodycze juz nie wystraczy.
Albo sobie wybierz coś co bardzo bardzo chciałabyć mieć i pieniadze przeznaczone na słodycze odkładaj na to 'coś'.
 

charakterystyczna

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleko w gwiazdach ^^
Heh, ja również mam słabość do słodyczy :D Dobrze, że nie idzie mi to w boczki ^^ Jakoś się powstrzymuję przed nadmiernym obżeraniem się, ale ufff ciężko :D TAAAKIE PYSZNE :D:D MNIAM MNIAM :D
 

FreakOnALeash

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bakersfield
ja się przyznaje, że jestem uzależniony od czekolady
zęby mam na razie w porządku :D :D bo się pilnuję (ale nie w objadaniu czekolady) hmmm, a i tak mam lekką niedowagę, dziwne,czy nie??
 

jaNina

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
no to dziś przeszłam samą siebie :) 300gram LINDT z orzechami :) mniamuśna była :) zwykle kończy się na pączku lub batoniku ale dziś nie mogłam dostałam ślinotoku przed wystawą i zabrałam to cudo ze sobą do domu :)
 

.-*DoRkA*-.

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
Właśnie bym coś zjadła...
Nie mam nic!!!
:lol: :lol: :lol:
A burczy w brzuchu...

Uzależniona jestem od czekolady i ptasiego mleczka xD
 

Szlama

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ochh...
Nie no jak zacznę rozmawiać o słodyczach, to mi się zachce :p
Ale tak w sumie ...
Teraz jestem na diecie ;P
I od jakiegoś miesiąca nie jem słodyczy.
Ale cięęężko mi to idzie :(
Kiedyś to potrafiłam całą czekoladę naraz zjeść, a potem jeszcze jakieś cukiereczki...a teraz ...
Aaa... nie no kończę bo mi się jesć chce :p
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Slodycze !!!, cudowna sprawa...jezeli jest sie zdrowym to czemu sobie odmawiac takiego rarytasu :).... czekolada z orzechami mniam !!!
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
ja w sobote zjadłam gryz za gryzem 2 czekolady a w niedziele sie obudziłam i patrze białą czekolada to tez zjadłam.. xpxP moge wcinać jak porąbana słodkie to mMMm... xpp a waze 46 kilo mraah xP
 

Mirabel

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
mmm kocham slodyczeee...kiedys zjadlam 2 tabliczki czekolady :p :p
ale wlasie od pon ide na diete ;) znaczy sie postaram sie isc :D
 
A

Alek06

Guest
mmm kocham slodyczeee...kiedys zjadlam 2 tabliczki czekolady :p :p
ale wlasie od pon ide na diete ;) znaczy sie postaram sie isc :D


Princessa kokosowa to to co tygryski lubią najbardziej !!!
Nie znudzi mi sie nigdy.Do tego jeszcze łacze przyjemne z pozytecznym i sle kody na konkurs.
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Ja to uwielbiam HALLS'y czarne. Paczuszka dziennie musi pójść. Odświerzają gardło i super smakują :p
 

Boski19

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
śmiejcie się lub nie ale ja uzależniony jestem od paluszków w duecie z ptasim mleczkim to jest czadzik
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
czekolada jest meeega !
[YouTube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/rX2wlObwE5g&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/rX2wlObwE5g&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YouTube]
a to mnie prześladuje :D ona jest taka kochana :D
 

Milenkaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
mazowsze
Ahh słodycze ;D mmm ;)
Najlepsze czekolady i żelki xD
Smaku sobie narobiłam a teraz nie jem ich..... :(
 
R

rabunia89

Guest
ojj słodycze to jest to :] od jakiegoś miesiąca chodzi za mną pawełek śmietankowy... ale się powstrzymuję, bo postanowiłam ograniczyć słodycze... ale tylko na chwilkę :D
poza tym czekolada sprawia, że człowiek jest szczęśliwszy... :)
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Bywa, że mam takie dni, kiedy nie jem prawie słodyczy, ćwiczę ostro i jestem na diecie.
Coś złego się stanie- bum, i już jestem pod kołderką, oglądam jakieś romansidło i wcinam tony słodyczy..
Ogólnie staram się równoważyć słodycze i zdrowe żarełko:D
 
A

Anitkaa

Guest
Uwielbiam czekoladę. Jeśli jest w domu , to trudno mi się opanować ,żeby jej nie zjeść. Czasami aż mnie nosi ,żeby iść i sobie kupić czekoladę lub coś co ją zawiera. Miałam kiedyś wenę i nie jadłam słodyczy przez 3 miesiące. Chyba znowu spróbuję , ale dopiero po egzaminach. Bez niej sobie ich nie wyobrażam.
 

surfer58

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
62
Punkty reakcji
0
Ostatnio słyszy się, że czekolada taka zdrowa, dobra na depresję. Można się rozgrzeszyć.
 
Do góry