Śledź na studniówkę?

horney

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dziś mnie pokusiło żeby kupić krawat-czerwonego śledzia w kwiaty coś w tym stylu LINK, tylko że cały czerwony, bez czarnego.
Myślicie że można(wypada?) taki założyć na studniówkę?
 

horney

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
partnerka sukienkę ma czarną, z czerwonymi dodatkami ;) docelowo miałem sobie kupić podobny jak na zdjęciu z linka, ale niestety już takiego nie widuje w sklepach... a dziś przypadkiem trafiłem na tego śledzia, i nie mogłem się oprzeć ;P w zasadzie to głównie go kupiłem na jutro, na małą uroczystość, ale tak się teraz zastanawiam czy wypada założyć śledzia na 100dniówkę, bo nie ukrywam że mi się podoba ;)
 

horney

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Udało mi sie zrobić zdjęcia. Z lampą, i bez:
http://img442.imageshack.us/img442/4715/1ea132be8d87.jpg
http://img810.imageshack.us/img810/5940/c84c1fc083af.jpg

W ogóle co o nim sądzicie?

edit. mam nadzieje ze teraz fotki działają ;)
 
B

benjamima

Guest
Hm, ten kolor jest trochę niepewny jak dla mnie... Nie wiem do końca jaki ma odcień, same kwiatki na nim tez nie są jak dla mnie zbytnio eleganckie. Ten, który podałeś w pierwszym poście był według mnie idealny - może poszukaj gdzieś takiego, na pewno jest gdzieś na sieci! :)
 

bangalo

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Hm, ten kolor jest trochę niepewny jak dla mnie... Nie wiem do końca jaki ma odcień, same kwiatki na nim tez nie są jak dla mnie zbytnio eleganckie. Ten, który podałeś w pierwszym poście był według mnie idealny - może poszukaj gdzieś takiego, na pewno jest gdzieś na sieci! :)

i jak znajdziesz, powiedz gdzie to faktycznie jest w deche
 

horney

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
powiem tak... aparat nie uchwyci koloru idealnie, jest ciemniejszym purpurowy. Wzór w miarę widać, ale tez nie idealnie. Mi się podoba, ale skoro niektórzy uważają że porażka...może się zastanowię kiedy go nosić ;)
Co do tego pierwszego linka... muszę przyznać że to była moja pierwsza miłość, kiedyś taki sam widziałem na lokalnym rynku za 25PLN, ale go nie kupiłem, teraz żałuję i na niego poluję wszędzie.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Nie podoba mi się, faktycznie ten z linka jest lepszy. Poza tym to chyba nie jest śledź(?)
 
B

benjamima

Guest
proxy92, który krawat masz na myśli ? mam nadzieję że nie ten z pierwszego posta :p
SzklanaDama, właśnie też się nad tym zastanawiałem. Śledź to chyba inny krój krawatu, taki bardziej prosty, i zazwyczaj czarny, coś w tym stylu: Klik, ale aż tak się nie znam - mogę się mylić...
 
Do góry