Sklepy Typu Second Hand

aga123_pl

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zajmuję się skupem odzieży używanej posklepowej.
Chętnych proszę o kontakt 693345454
 

vai86

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ostatni weekend spędziłam na zakupach w galerii...nie znalazłam nic. Dzień później wybrałam się do kilku second handów w Krakowie :) i moje oczekiwania zostały spełnione.
Jeansowa kurteczka diesla za 34 zl:)
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Opolskie
Czasami zaglądam, można znaleźć coś fajnego,no i taniego, czego nie ma w żadnym innym sklepie, no ale trzeba trochę "poszperać" zanim się coś takiego znajdzie. A co do zapachu to mam takie samo zdanie- jest okropny, no ale ze dwa pranka w dobrym , pachnącym płynie lub proszku i po sprawie :)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
ja również kupuje, ale ubrania dla dzieci, z reguły są jak nowe. dla siebienigdy nic nie widzialam,
 

rudzik89

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja nie umiem kupowac w second handach:( bylam pare razy, ale nigdy nic dla siebie nie spotkalam, poza tym wszystko wydaje mi sie tam beznadziejne i zniszczone, wiem, ze po prostu nie mam umiejetnosci wyszukiwania "najlepszych kaskow":(
 

Mari17

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ciucholandy są OK. Tylko trzeba czasu i najlepiej mieć jakiś swój sprawdzony.
 

Zdrowa Uroda

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Czasami w ciucholandzie można wyłowić "perełkę". Trzeba jednak mieć sporo czasu i cierpliwości.
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja regularnie odwiedzam ciucholandy odkąd przypadkiem trafiłam do krakowskiego Dawo. Takie cudeńka można upolować za nieduże pieniądze (często funkiel nówki) :yahoo:
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Dziś po raz pierwszy się zastanowiłam czy może jednak się przejść do takiego sklepu... Problem w tym, że problemem jest dla mnie przeglądanie tych rzeczy, bo się brzydzę ich dotknąć (koleżanka w żarcie mi zaproponowała rękawiczki :D) Strasznie nie lubię grzebać w ciuchach - najlepiej żebym miała wszystko ładnie podane, a ja oczami wybieram co mi się podoba i biorę, ale niestety takie sklepy mają ten właśnie mankament, że trzeba w nich spędzić trochę czasu.. :|
 

merkasia

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
a ja tam sobie chwalę, czuję się o niebo lepiej, gdy coś kupię za grosze niż jak za coś zapłacę kilka stów i boję się to nosić, żeby się nie zniszczyło. Polecam wszystkim, moim zdaniem grunt to znaleźc dobry lumpeks a potem raz na jakiś czas odwiedzić i wynajdywać różne fajne ciuszki :)
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Lublin
Ja uwielbiam chodzić do ciucha, szczególnie lubię szukac fajnych oryginalnych torebek:) Co do innych rzeczy to lubię szperać, szukać czegoś fajnego i niespotykanego. Jedynę czego nigdy się nie odwazę kupić to buty, bielizna i kapelusze. Jakoś brzydzę się takich rzeczy, choć buty mogłabym jakoś przeboleć to bielizna typu majtki czy stanik już nie.
 

figlarniecom

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja kocham ciucholandy chociaż mam mnóstwo ciuchów markowych ale w ciucholandach można znaleźć jakąś perełkę:)
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Lublin
no własnie czasem tam takie cudeńka można wyszukać że aż szok skąd oni je mają. Ja właśnie lubię ten klimat poszukiwań, że tak naprawdę nie wiesz co znajdziesz i co akurat ,,rzucą"
 

bellonna

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2012
Posty
14
Punkty reakcji
1
jestem totalnie zakrecona na punkcie second handów! jest ich tyle rodzajow, ze sieciowki serio przestaja mi byc potrzebne (no chyba ze chodzi o buty). W tych gdzie sa ciuchy na wage zwykle kupuje fajne ciuchy ale 2-3 rozmiary za duze (taki los jak sie nosi 36) i sama sobie je zwezam na maszynie do szycia. A w tych drozszych czesto mmozna spotkac totalne perelki jak moja suknia na wesele na 50 zł :D
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
No nie powiem, poszczęściło Ci się z tą sukienką, jesteś chyba jedyną panną młodą, która miała sukienkę za 50 zł :).
Ja tez lubię lumpeksy, chociaż denerwują mnie sklepy, gdzie za byle jaklą markę trzeba sporo zapłacić, no bo przecież używana bluzka z H&M nie jest warta 60 zł, a i takie widziałam :/. To ponarzekałam, to tez coś miłego, jestem zadowolona, ze teraz używane ciuchy można kupić przez neta, poprzez ogłoszenia z odzieżą, czy sklepy - takie internetowe ciucholandy.
 

afro007

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Osobiście wolę chodzić do second handów niz do markowych butików. Co prawda jest z tym troche więcej roboty, bo trzeba tam spędzić przynajmniej godzinę, żeby znaleźć coś sensownego, ale jak juz sie uda to efekt jest naprawdę ekstra! Minusem ciucholandów są też starsze babcie, które tylko zajmują przestrzeń w sklepie i każdą "szmatkę muszą oglądnąć z każdej strony. Strasznie mnie to irytuje, ale i tak będę stałą klientką szmateksów!
 

Raspberry07

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Second Handy są super często znajduje prawie nowe, albo nawet nowe z metką ubrania i to w bardzo niskiej cenie :)
 

grycan

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
lumpeksy są świetne, za grosze można kupić naprawdę fajne, markowe rzeczy, często w ogóle nie noszone
 
Do góry