Sklepy Typu Second Hand

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ja na żadne perełki jeszcze nie trafiłam. Kupuję tylko zwykłe T-shirty. Widocznie mam pecha. A ciuchy są świetnej jakości. Ostatnio wzbogaciłam się o nową polówkę z H&M.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Jak na moje, to "droga" ta koszulka... A może zróbmy tak, że będziemy swoje najciekawsze zdobycze zamieszczać tu, na forum?
 

Maja_S

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Poszłam pierwszy raz i zakochałam się w second handach. Dorwałam śliczną czarną sukienkę i sweterek z h&m
 

werka1988

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
second handy są fajne, ale przede wszystkim dla dziewczyn, które mają dużo czasu. Do takich miejsc trzeba często zaglądać, żeby coś na prawdę fajnego upolować. Ogólnie wychodzę z założenia, że teraz jest tyle przecen w sieciówkach, że nie warto kupowac w sh.
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
Ja uwielbiam Second Handy i nie uważam, że noszenie używanych ciuchów to obciach. Przyznam szczerze, że H&M odwiedziłam 5 razy i jeszcze nigdy nie wybrałam sobie niczego, z czego naprawdę byłabym zadowolona. Za to w SH mogę siedzieć godzinami, wyjść obładowana ciuchami, na które wydałam 50 zł i móc przez dwa tygonie ubierac się za każdym razem w co innego :D A tak na poważnie, to jeśli widzę w jakimś markowym sklepie koszulę w kratkę kosztującą 120 zł, a w sklepie z używaną odzieża, prawie identyczną koszulę za złotych 15, no to przeprasza bardzo !

U mnie w mieście jest dużo lumpeksów i niektóre nawet takie, w których nie trzeba grzebać, tylko wszystko jest elegancko popowieszne na wieszaczkach jak w normalnym sklepie xdd
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ubieranie się w lumpeksach to żaden wstyd, lepsze to niż kraść po sklepach, jeśli sie trochę poszpera to można wyczaić naprawdę fajne rzeczy za niewielkie pieniądze, nie raz widziałam jak do lumpeksu wchodzą takie primabaleriny, że szok to dlaczego zwyczajny skromny człowiek ma się czegokolwiek wstydzić??
 

Anusia200

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja też uważam, że ubieranie się w lumpeksie to nie wstyd. Niesty choć można tam znaleźć wiele perełek wymaga to czasu, często nie mam na to siły.
 

sylvia_doll

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dziewczynyyy! Wybieram się w następnym tygdniu na Wolską (środa, wtedy są dostawy, racja?) ;)
Potrzebuję info od Was jakie inne sh są godne wglądu, jestem w Lbn nowicjuszką. W wyszukiwaniu perełek raczej też, ale nie jest mi to obcy teren. Przeczytałam kilka stron ale niektóre wpisy mogą być out of order, no i nie znalazłam konkretnych polecanych sklepów. Wierzę, że mogę na was liczyć.
PS. Może zróbmy sondę - "najlepsze lumpeksy w naszym mieście" :D
 

zielone_jabluszko

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
Uwielbiam second handy!!! Tam zawsze można znaleźć coś fajnego, a przede wszystkim na tyle oryginalnego, że nikt inny takiego ciuszka miec nie będzie :)
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Mi się podoba w wizytach w sh to, że za każdym razem znajduje coś markowego, w bardzo dobrym stanie, gdzie w sklepie musiałabym wydać 100zł a tu mam za 5zł.
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
a moja koleżanka ze 3 razy (taka akurat dostawa się trafiła) upolowała markowe torebki w bardzo dobrym stanie, w tym na pewno Prade, chyba też Chloe... kosztowały ją po 30-50 zł, a były naprawdę ładne i na 100% oryginalne, z kolekcji max sprzed 3 lat... miała niesamowitego fuksa...
 

lepnamuchy

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
58
Punkty reakcji
0
Moja koleżanka ma tak ogromne szczęście - za każdym razem jak zajdzie do SH znajdzie taki ciuch, że szczęka opada :)
 

zielone_jabluszko

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
Byłam dziś na w dwóch galeriach, zachęciły mnie przeceny i tam doslownie nic nie ma!!! Nawet jeśli jakoś tam torchę spodoba mi się jakas bluzka, to ja dziękuję, za taką cienką, wcale nie szałową szmatkę płacić 120 zł!! a SH to co innego :)
 

MJW

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Popieram! Jesienią kupiłam sobie nowy płaszczyk Top Shop za grosze, w SH spędziłam 20 min. Od kilku dni biegam po wyprzedażach i nic mi się nie podoba :122:
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Od czasu do czasu ( jak mam więcej czasu :D ) zdarza mi się coś ciekawego kupić w SH. Mam kilka sprawdzonych i tanich "punktów".
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Bardzo lubię zakupy w ciucholandach :) zawsze można znaleźć coś niedrogiego i oryginalnego :)
 
D

Dpan_zbanowany

Guest
Kiedyś jak byłam młodsza wstydziłam się tam chodzić i bardzo żałuję, bo można znaleźć tam naprawdę świetne ciuchy! Czasem wpadam do ciucholandów, gdzie spotykam mnóstwo znajomych z uczelni i cieszę się, że mogę kupić fajne rzeczy za marne grosze, bo na te nowe , oryginalne nie stać mnie i tyle. Pozdro :)
 
Do góry