Sklepy Komfort

demitri07

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Jestem w trakcie urządzania mieszkanka, szukam właśnie jakichś wykładzin bądź dywanów do salonu. Przejrzałam kilka ofert sklepowych, wśród których najbardziej zainteresował mnie KOMFORT. Mam pytanie, czy ktoś miał doświadczenie z tym sklepem? Jaką macie opinię na ich temat? Oraz jak oceniacie jakość w stosunku do cen?
 

leszek8305

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Jestem w trakcie urządzania mieszkanka, szukam właśnie jakichś wykładzin bądź dywanów do salonu. Przejrzałam kilka ofert sklepowych, wśród których najbardziej zainteresował mnie KOMFORT. Mam pytanie, czy ktoś miał doświadczenie z tym sklepem? Jaką macie opinię na ich temat? Oraz jak oceniacie jakość w stosunku do cen?
Witam! Jestem w trakcie urządzania mieszkanka, szukam właśnie jakichś wykładzin bądź dywanów do salonu. Przejrzałam kilka ofert sklepowych, wśród których najbardziej zainteresował mnie KOMFORT. Mam pytanie, czy ktoś miał doświadczenie z tym sklepem? Jaką macie opinię na ich temat? Oraz jak oceniacie jakość w stosunku do cen?

Mają drogo. Najlepiej wybierz sobie wykładzinę w Komforcie, spisz jej nazwę i zadzwoń do firmy Carpeting-wykładziny. U nich zamówisz każdą wykładzinę dostępną w komforcie w lepszych cenach.Ja tak robie :)
www.carpeting.pl
 
Do góry