Sklepy interentowe

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Kupiłam sobie bluze w Pearlu i uważam że jest maga fajna :) http://www.forumowisko.pl/topic/88891-sklepy-interentowe/page__gopid__2413223&#entry2413223
jakosciowo tez jest fajna i szybko wysylaja naprawde
 

sylwunia235

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Super ta bluza :) Też sobie ostanio kupiłam bluze w Pearlu i też jestem bardzo zadowolona :) superowe ubrania!!
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
ja ostatnio wróciłam do sportowego stylu, bo tak jest mnie znacznie wygodniej. Ale czasem ciężko jest kupić tanio markowe ubrania. dlatego cieszę się, że pojawił się tutaj sklep tanisport.pl, bo jak przeglądałam to, co mają w swojej ofercie byłam pod wrażeniem, szczególnie, że w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi jest taniej;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja też czasem lubię ubierać się na sportowo :) Mam w swojej szafie różne
ciuchy, ale z miłą chęcią zawsze powracam do adidasów i sportowych bluzeczek.
Też znam sklep tanisport bo kupowałam tam swoje ciuchy na fitness:)
 

fidoma

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Odzież damska, którą sprzedajemy pochodzi od producentów polskich jak i zagranicznych. Specjalnie dla Państwa sprowadzamy sukienki, tuniki, bluzki, spodnie, dodatki... z takich krajów jak Holandia, Dania, Włochy, Niemcy. Światowe marki Kaffe, YaYa, Barbara Nobler, Nife, Mbym i wiele innych. Cały czas poszerzamy asortyment o nowe kolekcje. Ubrania w sklepie internetowym fidoma-butik.pl są wykonywane z wysokogatunkowych tkanin i zgodnie z aktualnymi trendami. Każdy u nas znajdzie coś dla siebie. Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, zakupy u nas są bezpieczne, zawsze można wymienić towar bądź go zwrócić w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny. Gwarantujemy Państwu miłą obsługę oraz 100 % zadowolenia z zakupów. Twój czas tylko dla Ciebie ! Zajrzyj na www.fidoma-butik.pl i przekonaj się. Modny butik.
 

LooLoo

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
56
Punkty reakcji
0
Planuję kupić takie oto buty, właśnie z tej stronki LINK I tutaj pojawia się następujące pytanie, czy kupował ktoś może w tym sklepie? Nie ma żadnych problemów przy zakupie? Byłabym wdzięczna za pomoc ;)
 

Asilla

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wpisujecie sklepy z ciuchami i butami, ja dam adres do sklepu z biżuterią, która będzie idealnym dodatkiem do Waszych oryginalnych ciuszków. Wszystkie produkty są robione ręcznie i małej ilości egzemplarzy-więc bardzo oryginalnie. Autorem jestem Ja :p www.grozis.pl. Ja już przestałam kupować biżuterię w innych sklepach, tworzę ją sama. Strona jest surowa bo to początek. Jeśli chodzi o strony które podałyście to super jest bucikowo :)
 

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
To ja dorzucę jeszcze bieliznę (wszystkie rodzaje, ze ślubną włącznie) i kostiumami kąpielowymi (szorty się też znajda i inne gadżety na plażę) www.koronka.pl. Z wysyłkami nie miałam nigdy problemu, więc myślę, że możecie skorzystać z tego sklepu :)
 

little_bad_girl

...dangerous...
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
1 314
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
My own paradise....
Polecam sklep www.butik.net.pl.
Najbardziej w nim podobają mi się bluzki i T-shirty, jednak można tam znaleźć wiele innych interesujących rzeczy.
Kupowałam tam niejednokrotnie i jestem w pełni zadowolona.
Dużym plusem jest też szybka dostawa (2 dni robocze).

Pzdr.
;*
 
Z

zypek84

Guest
Polecam przeglądanie rzeczy na primamoda.com.pl - nie ma tam sklepu, ale można się dowiedzieć choćby tego, co aktualnie jest na wyprzedażach.
 

LooLoo

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
56
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio trafiłam na sklep www.funknsoulshop.pl mają nawet całkiem fajne ciuchy, ale jak z zakupami to nie wiem bo jeszcze nie robiłam :)
 

LooLoo

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
56
Punkty reakcji
0
A jak ze sklepem butsklep.pl ? Macie jakieś doświadczenia? Nie ma problemów z zakupami? :)
 

partnerski

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
temat podchodzacy wiec pozwole sobie na auto reklame :)

tanie-ubranie.pl - Damskie ubrania outlet. Narazie firmy Mexx, More&More, a w niedlugim czasie pojawia sie kolejne.

Oferujemy profesjonalna obsluge, szybka wysylke i latwy kontakt z nami.

JEsli ktos mialby jakies opinie lub sugestie to prosze smialo do mnie pisac :)
 

malowany_świat

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Polecam sklep internetowy Pracowni Rękodzieła MALOWANY ŚWIAT. Duży wybór ręcznie robionych kolczyków.
www.malowanyswiat.com.pl
 

Haloo

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
A ja polecam sklep z odzieżą fajnie wyselecjonowaną, t.zn. na czsie i ciekawe wzory. Sa sukienki, koszule do pracy, bluzki, koszule, topy i tuniki, kurtki i żakiety. No fajnie się prezentują: http://mojetakiete.pl/
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
ostatnio już znudziło mi się chodzenie na obcasach i znowu wracam to niezawodnych adidasów, a że nigdy nie lubiłam zbyt klasycznych modeli to spodobały mi się te pumy: http://taniebuty.pl/puma/Buty_Puma_First_Round_Polka_34655803/Product.aspx krój może i mają tradycyjny, ale dzięki temu kolorowi buty są mega oryginalne
 
Do góry