Skład na IO

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Rozgrywający: Paweł Zagumny i Paweł Woicki; atakujący: Mariusz Wlazły i Piotr Gruszka; przyjmujący: Michał Winiarski, Sebastian Świderski, Marcin Wika i Krzysztof Gierczyński; środkowi: Daniel Pliński, Łukasz Kadziewicz i Marcin Możdżonek; libero: Krzysztof Ignaczak

i jakie są wasze opinie?
prawie wszystko tak jak podejrzewałem tylko mi Bąkiewicza brakuje (zamiast Gierczyńskiego). poza tym to chyba najlepszy skład jaki Lozano mógł wystawić
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Można sie spierać kto lepszy Gacek czy Igła, do tego Gruszka jako atakujący to raczej nie jego pozycja co pokazał w turnieju kwal. do IO w Turcji.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
ale chyba Igła jest obecnie w lepszej formie, trener raczej wie :D co do gruszki to też mi nie pasuje ale chyba nie ma obecnie nikogo lepszego (Kurek zbyt mało grał w reprezentacji). moim zdaniem już od dawna rezerwowym atakującym powinien być Gromadowski, powinni go już wprowadzać do kadry :D
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Fajnie że jedzie Igła :D

co do gruszki to też mi nie pasuje ale chyba nie ma obecnie nikogo lepszego (Kurek zbyt mało grał w reprezentacji)

Jest - Grzesiek Szymański. Moim skromnym zdaniem IO to najwazniejsza impreza dla sportowców, kibiców, działaczy, trenerów itp. i w takiej sytuacji powinno się odrzucić w niepamięć jakieś prywatne żale i dla dobra reprezentacji wziąść Grzesia. Nam kibicom pozostaje tylko mieć nadzieję, że najbardziej podatnemu na kontuzję Mariuszowi nie przytrafi się żadne nieszczęście, bo w przeciwnym wypadku Gruszka sobie nie poradzi. Moje skromne zdanie;)

Szkoda mi tylko Bąkiewicza i Grzyba, no ale faktem jest że Możdżonek w LŚ dawał bardzo dobre zmiany.

Bardziej zaskakujące i niezrozumiałe dla mnie jest niepowołanie Leny Dziekiewicz :(
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Jest - Grzesiek Szymański. Moim skromnym zdaniem IO to najwazniejsza impreza dla sportowców, kibiców, działaczy, trenerów itp. i w takiej sytuacji powinno się odrzucić w niepamięć jakieś prywatne żale i dla dobra reprezentacji wziąść Grzesia. Nam kibicom pozostaje tylko mieć nadzieję, że najbardziej podatnemu na kontuzję Mariuszowi nie przytrafi się żadne nieszczęście, bo w przeciwnym wypadku Gruszka sobie nie poradzi. Moje skromne zdanie;)

Szkoda mi tylko Bąkiewicza i Grzyba, no ale faktem jest że Możdżonek w LŚ dawał bardzo dobre zmiany.

wydaje mi sie ze Szymanski nie jest teraz z w z dobrej formie. juz Kurek bylby ewentualnie lepszy. ale po co on bral Gierczynskiego. w meczach z Egiptem nic dobrego nie pokazal. a Bakiewicz gral swietnie na zmianie. co do Grzyba to chyba jednak Mozdzonek jest teraz lepszy no i te jego warunki fizyczne.
a Leny rzeczywiescie szkoda
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Brak Leny to też duuuuża strata dla męskiej części kibiców :D
 

Krzysiek55

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Tak, Gierczyński nie zasłużył na wyjazd na igrzyska, zamiast niego przydałby się "zadaniowy", lepiej przyjmujący i lepiej zagrywający Bąkiewicz.

Wika również trochę na wyrost, ale gdy Gruszka pełni rolę drugiego atakującego - nie mamy lepszych przyjmujących (bo przecież nie Bartman;))

Gruszka jako atakujący w ostatnim meczu z Egiptem zagrał bardzo dobrze. W każdym razie to nie jego pozycja - gdyby miał długoplanowo zastępować wWlazłego, rzeczywiście mógłby sobie nie poradzić. Przydałby się więc Szymański albo Prygiel. Szkoda, że trener Lozano taką wage przywiązuje do prywatnych sympatii i antypatii.

Możdżonek? Ostatnio pewniejszy od Grzyba i Nowakowskiego - jak zwykle sporo bloków + coraz bardziej urozmaicona zagrywka. W każdym razie gdybym miał zagrać w zakłady sportowe na to, który ze środkowych jako trzeci pojedzie na igrzyska, postawiłbym na Nowakowskiego.
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
A ja chcę Gacka.

Ogólnie nie pojedzie już, niestety, ten, którego chciałabym tam widzieć.
 

Krzysiek55

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Gacek wciąż jest zawodnikiem ewidentnie słabszym od Ignaczaka - więc jak dla mnie nie ma tematu.

Natomiast Arkadiusz Gołaś nie żyje od kilku lat - w kontekście powołań do reprezentacji zdecydowanie lepiej i bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość, nie przeszłość.
 

Krzysiek55

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
To w odpowiedzi na:

Ogólnie nie pojedzie już, niestety, ten, którego chciałabym tam widzieć.

W końcu w takiej sytuacji może chodzić przede wszystkim o jednego zawodnika.

Co nie znaczy, że nie nadinterpretowałem słów mojej przedmówczyni;)
 

takezzo

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zamość
wszystko fajnie, super. tylko jak zagrają tak jak dzisiaj z serbią i wczoraj z usa to o jakimkolwiek wyjsciu z grupy czy nawet wygraniu meczu mogą pomarzyć, wg mnie chłopaki się wypalili, nie ma radości z gry, ani sportowej złości tak samo jak z reprezentacją piłki nożnej. Mam nadzieję, że się mylę ale według mnie trzeba świeżej krwi temu zespolowi ;)
 

Krzysiek55

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Z Egiptem ciężko będzie nie wygrać, ale już Niemcy mogą nas zaskoczyć, biorąc pod uwagę "dyspozycję" (cudzysłów z premedytacją) drużyny w ostatnim meczu z Serbią.

W każdym razie jako kibic będę wierzył do końca. Poza Serbią nikt w Final Six nie grał równo.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Z Egiptem ciężko będzie nie wygrać, ale już Niemcy mogą nas zaskoczyć, biorąc pod uwagę "dyspozycję" (cudzysłów z premedytacją) drużyny w ostatnim meczu z Serbią.
jeśli pokażą to co w Rio to sama (ewentualna) wygrana z Egiptem na nic się zda.

W każdym razie jako kibic będę wierzył do końca.
jako kibic też będę wierzyć do końca ale szczerze to się boję, po tym co zobaczyłam w Rio.

Poza Serbią nikt w Final Six nie grał równo.
mam nadzieję, że nie będą się nasi tłumaczyć w sposób "inni też słabo zagrali więc nie wpadajmy w panikę"

Jedyne co mnie cieszy, to to, że mamy dobrych zmienników, choć nie rozumiem dlaczego Raul nie dał pograć innym. No ale miał swoją taktykę - tylko czy ona coś dała?
W mojej ocenie oni są poprostu przemęczeni. Im się w ogóle z Serbami grać nie chciało.
Martwi mnie to, że jeśli Wlazły gra rewelacyjnie jeden mecz a w drugim jest cieniem sam dla siebie to jak on wytrzyma 5 meczy grupowych + ewentualne dalsze mecze?
 
Do góry