Skini

Sopat94

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
No dojze Skinow jest juz mniej to i tak najwiecej jest nazistów. Aha i chce jeszcze zwrócić do poprzedniego tematu ja interesuje sie ruchem Skinhead ale jak ktos mnie nazwał kinder to ja nim napewno nie jestem. Za Skina tez sie nie uważam to trzeba byc doświadczonym i sluchac muzyki dobrych parę lat i na dodatek jestem za młody tyle pozdro.
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
No dojze Skinow jest juz mniej to i tak najwiecej jest nazistów. Aha i chce jeszcze zwrócić do poprzedniego tematu ja interesuje sie ruchem Skinhead ale jak ktos mnie nazwał kinder to ja nim napewno nie jestem. Za Skina tez sie nie uważam to trzeba byc doświadczonym i sluchac muzyki dobrych parę lat i na dodatek jestem za młody tyle pozdro.

dedykuję ci kawałek the gits/sztorm 68 "młody skinhead"
 

mlodzik

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Za Skina tez sie nie uważam to trzeba byc doświadczonym i sluchac muzyki dobrych parę lat i na dodatek jestem za tyle pozdro
Cholera, a ja myslalem, ze skinem zostaje sie przede wszystkim ze wzgledu na poglady..

Albert, a moze lepiej kawalek All Bandits - Nie lubie Cie :D
 

Sopat94

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
No za poglądy tez oczywiscie , mam podobne. Teraz nie mam jak przesłuchać bo mam kompa zniszczonego mogbym poprosić o tekst Młody Skinhead byłbym bardzo wdzięczny.
 

Sopat94

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Axl nie napinaj sie tutaj , swoje poglądy wygłaszaj na ulicy. Moje poglądy sa Patriotyczne dla Polski jakby trzeba bylo oddał bym życie i liczy sie Honor Duma futbol dziewczyny no i jestem apolityczny.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wszystkich skinów do gazu i spokój.
Jeszcze jeden taki post i będzie warn w pakieciku z banem.
Do gazu to powinni dawac takich jak ty lewakow dla ktorych wlasny kraj nie znaczy nic!! zapoznaj sie z ONR-em moze naczysz sie czegos
W jaki sposób określiłeś orientację polityczną kolegi czytając tylko jeden jego post? Znam paru przedstawicieli "prawej strony", dla których skinheadzi to dno i margines społeczny. Dla mnie kraj nie znaczy nic. Zapoznałem się z ONR-em i nauczyłem się jedynie tego, że powinno się zalegalizować eutanazję i zlikwidować tą parodię patriotów.
Moje poglądy sa Patriotyczne dla Polski jakby trzeba bylo oddał bym życie i liczy sie Honor Duma futbol dziewczyny no i jestem apolityczny.
:lol:
 

NajnaRN

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Olsztyn
A czy to nie jest tak, że pierwsi skini to nie ci o których dziś mowa. Pierwszy skin to po prostu ktoś kto jest tolerancyjny, (czasami nawet czarnoskórzy nimi byli) , ale jest bardzo upolityczniony a dopiero później powstał odłam skinów jakich my dzisiaj znamy czyli nie sympatycznych, nazistowskich świń.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A czy to nie jest tak, że pierwsi skini to nie ci o których dziś mowa. Pierwszy skin to po prostu ktoś kto jest tolerancyjny, (czasami nawet czarnoskórzy nimi byli) , ale jest bardzo upolityczniony a dopiero później powstał odłam skinów jakich my dzisiaj znamy czyli nie sympatycznych, nazistowskich świń.
Fifty fifty. Pierwsi skini byli tolerancyjny (byli w większości czarni) i apolityczni. Potem jedni poszli w prawo z National Front, drudzy zostali tacy jacy byli zawsze, a trzeci poszli w lewo. Polecam film "This is England".
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Więc prosiłbym Cię bardzo grzecznie, żebyś nie offtopował i nie pisał niepotrzebnych postów.
 

Sopat94

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Mam prośbę moglibyscie mi podac link sklepu internetowego gdzie mozna kupić film o Skinach ? pozdrawiam.
 

takie_zycie

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
hmm powiedzmy sobie prawdę jak ktoś atakuje czarnego to rasizm od razu a jak czarny atakuje białego to zwykły napad... to jest żałosne i śmieszne, tak samo zresztą jak ludzie noszący na koszulkach symbole komunistyczne czy głowy komunistów... porażka gdy takiego się zapyta dlaczego nosi takie symbole... to nawet nie potrafi odpowiedziec.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
hmm powiedzmy sobie prawdę jak ktoś atakuje czarnego to rasizm od razu a jak czarny atakuje białego to zwykły napad... to jest żałosne i śmieszne, tak samo zresztą jak ludzie noszący na koszulkach symbole komunistyczne czy głowy komunistów... porażka gdy takiego się zapyta dlaczego nosi takie symbole... to nawet nie potrafi odpowiedziec.
Fajnie, ale co to wnosi do tematu?
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
"...Radykałowie nie aprobowali też rasizmu w wydaniu hitlerowskim, uważając, że rasa rozumiana biologicznie nie może zastępować świadomej przynależności narodowej i religijności..." - czyli narodowi radykałowie to nie rasiści ? Jak to w końcu jest ? Bo sam już nie wiem.

Źródło - http://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowy_radykalizm
 
Do góry