Skini

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
zwłaszcza, że z kolegi jakiś podejrzany skinhead...


a w Polsce jednym z głównych odłamów skinów są narodowi radykałowie.


Ale najwięcej jest tych w dresach z wygoloną głową nie znających innych słów niż kur.wa, spier.dalaj, je.bać itd. uważają się za skinów tylko po to żeby mieć pretekst do wpierniczenia (oczywiście w grupie) jak oni to nazywają "brudom".
I nie ma co się oszukiwać, takie ścierwo najbardziej skrzywia wizerunek skina w oczach zwykłego zjadacza chleba.
 

Villemoo

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
6
Wiek
71
Miasto
Toruń
Chciałabym się dowiedziec czegoś o Valhalli. Moje informacje na ten temat są bardzo skromne, więc chciałabym poszerzyc swoją wiedzę.
 

Villemoo

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
6
Wiek
71
Miasto
Toruń
Dzieki. Wiedziałam, że Valhalla wywodzi się z mitu skandynawskiego czy jakos tak, ale nie mogłam nic o tym znaleźc.
 

RudeGirl69

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Skąd się biora tacy kretyni jak skini ? Czy nie mają oni kompletnie mózgu ?
A może tutaj ktoś ich reprezentuje ?


Zajrzyj może najpierw chociażby do wikipedii jeśli cie nikt jeszcze nie uświadomił co to skinheads..

Chyba ,że jesteś faszystką. To możesz coś mieć przeciw :D

Skinhead = Jammaica !

Bo stamtąd przybyło to wszystko :D
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Zajrzyj może najpierw chociażby do wikipedii jeśli cie nikt jeszcze nie uświadomił co to skinheads..

Chyba ,że jesteś faszystką. To możesz coś mieć przeciw :D

Skinhead = Jammaica !

Bo stamtąd przybyło to wszystko :D
Żal.pl Tak tu było nudno póki nie napisałaś swojego posta. Nie dość, że odpowiadasz na post z 21.02.2006, którego autor od owego 2006 roku się już nie pojawia, to nie przeczytałaś tematu i wyskakujesz z epokowymi odkryciami. Płyń na Jamajkę szukać true skins.
See Ya.
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
no to może ja teraz trochę z innej beczki ;)

możecie dać mi namiary na sklepy internetowe lub tez aukcje na allegro gdzie mogę dostać T-shirty z motywami patriotycznymi a najlepiej nawiązującymi do 14w! ;) może być coś w stylu dumny z bycia Polakiem/ Białym. Pisze bo szukam czegoś ciekawego od dłuższego czasu ale na allegro zbyt ambitnych nie ma a pod słowem patriots jest więcej motywów hools itp.

outremer podobno ty swego czasu handlowałeś takowymi produktami jakbyś mógł podesłać linka byłbym wdzięczny.
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
a wiesz coś może na temat jakości wyrobów nordland ?
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
kiedyś chyba widziałem kolesia z ich bluzą z kapturem, ale nie podobał mi się krój, jakaś długa(może kwestia gustu), jakość chyba dobra.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
a wiesz coś może na temat jakości wyrobów nordland ?
Nordland jest po reaktywacji więc trudno powiedzieć. A co do koszulek patriotycznych to można je znaleźć nie tylko w dystrybucji RAC. Tu dwa przykłady.
Husarz ma motto "Factum abiit, monumenta manent" (czyn mija, pomniki pozostają) .
Ułan za to "Aut inveniam viam aut faciam" (albo znajdę drogę, albo ją sobie utoruję).
 

Attachments

  • husarz.jpg
    husarz.jpg
    206,9 KB · Wyświetleń: 130
  • U_an.jpg
    U_an.jpg
    294,8 KB · Wyświetleń: 135

Sergio Brunetti

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
skin w polsce to jest zal poprostu!!! faszysci zabili tylu polakow w tym krajow..polakow ktorzy walczyli o wolnosc,o kraj!! teraz skini reprezentuja wlasnie tych zabojcow(kto wie moze zabojcow ich wlasnych dziadkow czy pradziadkow). czy skinhead krzyczacy sieg hail wyciagnieta do przodu reka niejest czysta parodia?on mowi o sobie jestem polakiem?albo tekst "za narod, za kraj sieg hail sieg hail" to wkoncu kim jestescie niemcami?polakami?kim?pozatym tendencja do bicia mlodszych,zabawa w kiboli czy gnebienie ciemnoskorych i zydow jest ich wielka chwala...hmm tylko czemu zawsze w grupie!!!(bynajmniej w moim miescie).tylko jak sie sprawa ma odwrotnie to pewnie znacie typowy skinowski wyraz twarzy czyt.rozdziawiona morda i wyglad czlowieka o ostrym porazeniu mozgowym :D
na zakonczenie powiem tak: bierzcie nadal przyklad od waszego boga hitlera(szczerze) mam nadzieje ze skonczycie zywot tak samo tchorzowska smiercia jak on czyli starym poczciwym headshotem...
pozdrawiam wszystkich antynazioli
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
skin w polsce to jest zal poprostu!!! faszysci zabili tylu polakow w tym krajow..polakow ktorzy walczyli o wolnosc,o kraj!!
do książek jełopie!!! a później napiszesz 1000 razy w swoim kajecie bęcwała "faszyzm był we Włoszech, a w Niemczech nazizm-faszyści nie zabijali Polaków"
teraz skini reprezentuja wlasnie tych zabojcow(kto wie moze zabojcow ich wlasnych dziadkow czy pradziadkow). czy skinhead krzyczacy sieg hail wyciagnieta do przodu reka niejest czysta parodia?on mowi o sobie jestem polakiem?albo tekst "za narod, za kraj sieg hail sieg hail" to wkoncu kim jestescie niemcami?polakami?kim?pozatym tendencja do bicia mlodszych,zabawa w kiboli czy gnebienie ciemnoskorych i zydow jest ich wielka chwala...hmm tylko czemu zawsze w grupie!!!(bynajmniej w moim miescie).tylko jak sie sprawa ma odwrotnie to pewnie znacie typowy skinowski wyraz twarzy czyt.rozdziawiona morda i wyglad czlowieka o ostrym porazeniu mozgowym :D
na zakonczenie powiem tak: bierzcie nadal przyklad od waszego boga hitlera(szczerze) mam nadzieje ze skonczycie zywot tak samo tchorzowska smiercia jak on czyli starym poczciwym headshotem...
pozdrawiam wszystkich antynazioli
myślisz, że wszyscy skinheadzi są naziolami?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Brawo. Chłopczyk napisał mądrego posta. Tyle wniosłeś do tego tematu, że należy ci się nagroda. Wygrałeś zestaw pampersów. Po odbiór zgłoś się do lokalnego oddziału Nigdy Więcej.
 
Do góry