Skini

Eternal_Cowboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Morion, co ma piernik do wiatraka? Ewolucje poglądów porównujesz do rozwoju techniki motoryzacyjnej? :bag:
Nie widzę rewolucji w polityce. Nie utworzyły się nowe kierunki. Nadal jest lewa i prawa strona.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat trochę jednak się tu zmieniło. chyba że Ty nadal myślisz że mamy godzinę policyjną.
 

Eternal_Cowboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Morion, Ty myślisz że skini powstali w tej bidnej polsce? Do polski dotarli jak zwykle z opóźnieniem i w bardzo zmienionej formie. Więc co do polskiej białej siły może się nie będę wypowiadał bo to jak zwykle kiszka jest i głupota.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Co do oryginalności. Od skonów z Jamajki wolę miejscowych nieoryginalnych. Za to oryginalny rum z Jamajki, albo z Karaibów bije miejscowy na głowę.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Morion, Ty myślisz że skini powstali w tej bidnej polsce? Do polski dotarli jak zwykle z opóźnieniem i w bardzo zmienionej formie. Więc co do polskiej białej siły może się nie będę wypowiadał bo to jak zwykle kiszka jest i głupota.
to była ironia. już od dłuższego czasu. biała siła to nie polski wymysł, trzeba udowadniać czy na słowo weźmiesz?
 

zoom3k

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Całkiem przypadkowo trafiłem na to forum szukając dokładnej symboliki krzyża motocyklistów (której nadal nie znalazłem) i wciąga mnie ta lektura coraz bardziej :) Osobiście uważam że człowiek bez ideałów i wiary w pewne wartości to śmieć tylko dlaczego chcąc budować świat wedle pewnych zasad trzeba przyjąć wiele innych aby nie pozostać samemu. Biorąc po trochu z każdej subkultury stworzyć by można ciekawy zestaw tylko czy niebyłby to wtedy globalizm i śmierć niezależnego myślenia. Ja szanuję wszystkich (może to kwestia tolerancji): Skinów za honor i uwielbienie ojczyzny, Punków za nienawiść do konsumpcjonizmu i polityki, Rasta za nieskończoną wiarę w ludzi i przyszłość, Metali za muzykę (kocham Black Label Society) i kwestionowanie manipulującej władzy kościoła (nie mylić z satanizmem). Nienawidzę tylko gdy ktoś próbuje wmówić mi że żydzi są z natury gównem, że bajzel zwany anarchią (w rozumieniu braku odgórnej władzy) zaprowadzi ogólne szczęście, że codzienny rytuał "zielarski" otworzy mi umysł a nie zmieni w jarzynę, że satanizm uwolni mnie od zakłamania. Może ja poprostu spotykałem na swej drodze nie tych ludzi co trzeba a może jestem tylko ideologiczną dziwką lub konformistą ??

Piszę w forum "skini" bo uważam ich za najbardziej oddanych swej ideologii.

Przepraszam za odejście od aktualnego tematu :)
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
A co jest teraz, bo nie rozumiem. Ja nadal kumam się z chłopakami słusznej wiary. Cały czas jest grane ska, skinhead reggae.

A kogo to obchodzi? Najwiekszą role w ruchu skins i tak odegrali NS wiec to oni są true skins a nie pijusy z przeszłosci.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A kogo to obchodzi? Najwiekszą role w ruchu skins i tak odegrali NS wiec to oni są true skins a nie pijusy z przeszłosci.
Największą rolę w ruchu skins odegrali pierwsi skini bo to oni go stworzyli...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ideologiczny owszem. Ale inaczej by wyglądali etc. Bo wygląd został zapożyczony od modsów i rudeboy'ów. Nie sądzę, żeby nowo powstała subkultura, od początku wyznająca idee prawicowe chciała czerpać cokolwiek od anarchizujących chuliganów z Jamajki.
 

Telemah

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Chyba muszę coś napisać bo nie mogę już dłużej tego czytać ! Co do srodowiska "skinheads" to niewielu tutaj wie o co chodzi.
Teraz słowo do wszelakich NS-ów, NR-ów i innych PRZEBIERAŃCÓW ! NIE MACIE PRAWA NAZYWAĆ SIEBIE MIANEM SKINÓW ! Jesteście tylko marnymi przebierańcami i niczym więcej.Przejęliście pewne elementy ubioru i w zasadzie tylko tyle ! Poa tym nie macie z nami nic wspólnego !! Zapamiętajcie sobie raz na zawsze Narodowo-Radykalne i Narodowo-Socjalistyczne
przebierańce NIE JESTEŚCIE SKINHEADS ! i nigdy nie będziecie ! Nazywajcie siebie Narodowymi Radykałami lub Narodowymi Socjalistami - bo z nami nie macie NIC wspólnego.Wasze napinki o sprawach politycznej poprawnosci są tak samo marne jak WY! Nas nie obchodzi polityka - nas obchodzi najbardziej nasz świat czyli dobre imprezy , muzyka SKA/OI/Rocksteady !Nasze ulice na których się wychowaliśmy, nasze ukochane drużyny którym kibicujemy - obojętnie jaka to dyscyplina by nie była Lubimy sobie wypić w doborowym towarzystwie ! To kochamy !

Ogólnie mam to w :cenzura:e że komuś kojarzę się z nazistą czy radykałem - a to właśnie WASZA sprawka ! To wszystko
przez Was ! To WY skrzywiliście nasze oblicze i to jak postrzegają to wszystko przeciętni ludzie !

Dalej sobie rozkminiajcie kto jest lewak a kto nie - Nas to g_wno obchodzi !

Co do systemu wartości , to reprezentuje umiarkowanie konserwatywne poglądy , nic nie mam do cudzoziemców
o ile szanują kraj w którym żyją i pracują. Nie kryje swojej niechęci do wszelakiej maści gejostwa , tak samo
jak nie kryje niechęci do Was - przebierańców którym wydaje się że są skinheadami .PRZYNOSICIE WSTYD zarówno
nam jak i krajowi który podobno tak bardzo cenicie !

STAY RUDE , STAY REBEL

żadnych rash/sharp/ns/nr

Tylko skinheads

Ps. I nie :cenzura:cie głupot że od razu była w to wmieszana polityka ! Cały ruch powstał jako ZUPEŁNIE APOLITYCZNY
ale te wszystkie lewicowe i prawicowe szmaty zaczęły zapuszczać swoje macki !
 

Telemah

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Bądźmy szczerzy! Nie każdy ogolony na łyso jest skinem. Najczęściej to są pseudo skini którzy (chodzą w glanach itp.) a jedyne co im w głowie to rozróba i piwo :mruga: Prawdziwy Polski skinheads reprezentuje sobą idee Narodowo-Radykalną.(polecam książkę Krucjata Łysogłowych-Ewy Wilk)

Ryba co Ty pierdzielisz ?? Prawdziwy polski skinheads :D bo umrę ze śmiechu - rozbawiłeś mnie , książka krucjata łysogłowych jest o jakiś tępych przebierańcach którym się wydawało że są skinheadami :D Poza tym, nie ma to jak subkultura pochodząca z UK i rozpoczęta z fuzji brytyjskich chuliganów z chuliganami z karaibów i jamajki BB)
Nie jesteście żadnymi skinheads .To tak jak by dresa przebrać w typowo "mroczne" ciuszki i wysłać na metal-manię
następnie inne dresy by się tak poprzebierały ale zamiast chodzić na metalowe koncerty to w takich ciuchach chodzili by na manieczki - ale od tego czasu zaczęli by się nazywać heavy-metalowcami.


Zastanówcie się nad tym co piszecie bo nie trzyma się to kupy !
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
buahahaha :D Telemah nie płacz dzieciaku

Głupi jesteś ! :cenzura: wam w dupę radykały ! Prawda jest taka że nie macie prawa nazywać się skinheads - i to tyle , nic więcej nie mam wam do powiedzenia
nie ty jesteś głupi :p tupnąłeś obcasikiem jak pisałeś to zdanie? bez przytupu nie zrobisz na nas wrażenia przez internet
 
Do góry