Skini

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Za długie włosy raczej nikt by nie dostał wpi.erd.ol od skinów. Chyba, że od jakichś poj.eb.any.ch, sk.urw.io.nych pozerów, którzy :cenzura: wiedzą o swojej subkulturze.
Jak już za fryzurę, to raczej za irokeza można dostać od nich wpie.rdol, ale nie za długie włosy. Skini, zwłaszcza NS tesz słuchają metalu, mają podobne poglądy o chrześcijaństwie i pogaństwie, więc dlaczego mieli by lać metalowców (na przykład mnie) ? Mam kilku kumpli skinów, a sam jestem metalowcem i trzymamy sztamę.

Mój znajomy (34-letni metal), mówił mi, że jakieś kilkanaście lat temu (początki lat 90), był w Gdańsku ze znajomymi skinami, w takim klubie dla skinheadów. Sam wówczas miał długie włosy (teraz już nie ma, bo mówi, że po wojsku nie chciało mu się znowu zapuszczać).
No więc ponoć podszedł do nich kelner i zapytał się, co by chcieli, a jeden z jego kumpli mówi mu, że tu kolega ma długie włosy i czy nie mają nic przeciwko, no bo to jest klub dla skinheadów.
A kelner powiedział, że "żaden problem, metale są tu bardzo mile widziani, byle żadna :cenzura:a z kogucikiem sie tu nie pokazywała" (bez obrazy dla punków).
Potem powiedzieli, że mają życzenie na puszczenie jakiegoś zespołu, kelner spytał się, jakiego, a kumpel powiedział, że Cannibal Corpse. A kelner mówi do wszystkich skinów "Cannibal Coprse dla kolegi", a skini zaczęli klaskać.

niezle :) I tak powinno być, skoro sluchamy podobnej czesto muzyki ! ja tez znalem kilku metali którzy trzymali z lysymi ale tez niestety takich co trzymali z kogucikami <_< Metale z tego co wiem są tez podzieleni jesli chodzi o światopogląd , zresztą widać to na początku tego tematu - 2 czy 3 pierwsze strony <_<
 

małyOi!69

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
akurat to tez naziole robią burdy na meczach . Ale sharpy czy oje tez nie są niewinni czasami robią specjalnie prowokacje zeb sie p....ac . Tak samo jest przecierz z koncertami po większosci street punkowych koncertów naziole czekają przed wejściem zeby jak to mówią tępic lewactwo . Ale często zmuszeni są uciekać z podkulonymi ogonami. Tak sie przedstawiają wydzarzenia w moim mieście
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
akurat to tez naziole

Nie powiedział, że tylko naziole. Powiedział "też". A zdarzają się tacy owszem.

I tak powinno być, skoro sluchamy podobnej czesto muzyki !

Słuchamy? Z tego co pamiętam wkraczając na to forum tępiłeś brudów, metali i innych słuchających tego typu muzyki. Sam stawiałeś raczej na hiphop czy techno o ile dobrze pamiętam.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Nie wiem czy wiesz, ale czytać ze zrozumieniem potrafię. :)


Chodzi mi o to, że środowisko kibicowskie trzeba po prostu poznać, żeby mieć coś sensownego do powiedzenia na jego temat. Wygląda na to, że wiedzę na ten temat czerpie z GW.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ale tutaj nie jest powiedziane, że kibice to naziści, tylko, że naziolom zdarza się zrobić zadymę na meczu. A dla Ciebie i innych narodowców z tego co zauważyłem, każdy kto ma odmienne poglądy od was, to od razu Gazeta Wyborcza.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Tylko w tym przypadku nie ma co się zastanawiać. Naziści zdarzają się na meczach tak samo jak wszyscy inni i nie widzę tutaj problemu (poza problemem ich ogólnej egzystencji).
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie mówię, że tylko oni. Bo jeśli chodzi o burdy na meczach to zdecydowanie przeważają typowi pseudokibice, czy dresiarze. Ale i wśród pseudokibiców zdarzają się naziści.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
OK, nie zaprzeczam. Tak samo znajdziesz tam żydów, komuchów, blondynów, łysych, narodowców i mogę tak jeszcze długo. Rozchodzi się o to, że zdarza się, że naziści robią zadymy na meczach (nie mówię, ze inni nie). Przecież skinów zafascynowanych futbolem jest mnóstwo. I na pewno każdy z nich ma swoją ulubioną drużynę. Idąc dalej i napominając, że z założenia jest to subkultura agresywna to dlaczego mieliby nie "nakopać" zwolennikom drużyny przeciwnej? Zwłaszcza jeśli wśród nich znajdą się ich przeciwnicy dajmy na to z antify?
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Jacobbs mam pytanie, kiedy widziales ostatnio prawdziwego NS skinheada na ulicy? Bo ja około 1-2 lat temu, szedł z jakąś ksiązką, kulturalny i grzeczny jak harcerzyk. Jedynie koszulka z C18 go zdradzała no i wiadomo skinowski ubiór.

Wiec z czym wy do cholery walczycie skoro prawdziwych skinów jako takich juz nie ma praktycznie?. Prawdziwi giganci z lat 90 tych teraz tyrają zeby na dzieciaki wyrobić albo działają pod krawatami w partiach i stowarzyszeniach.

Ja za to widze masą 50 groszy i szczerbatych wietnamców na ulicach no i odważnych teraz po 3 piwach punków oczywiscie w grupie ale tez w porownaniu z wiekszoscia spoleczenstwa mlodych jest to mala czesc

Z duchami walczycie?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Antifa nie została powołana do walki ze skinami (wielu z nich de facto jest jej członkami). Antifa została powołana do walki z nazizmem, rasizmem, antysemityzmem i całym innym bezpodstawinie nietolerancyjnym ścierwem. Kiedy ostatni raz widziałem NS-a na ulicy? W zeszłym tygodniu na spacerku w niemieckim Goerlitz. W Polsce? Bodajże na wakacje we Wrocławiu.
 
Do góry