skarga na raingimana

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Nie wiem kto jest modem w dziale "oceń strone" zdaje mi się że raingman , ale zgłaszam na niego skargę..

A mianowicie - usunął mój temat w którym prosiłem o ocene moich stron , i pousuwał moje posty mimo że nie były one spamem tylko krytyką..

Widze że już nawet na tym forum krytykować nie można... :bag: :bag: :bag:

Gdyby mnie Berials nie zbanowała wcześniej to dam był jeszcze kilka skarg ale to już dawno było..

Proszę o wyjaśnienie..

(O boże , tak się wczułem że zamiast luzackiego postu wyszło coś takiego XD :mruga: )
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Chodzi mi o ten drugi..

Więc - poprosiłem o ocene komiksów oraz stron , a raingman uznał to za reklame - widać że on się nie nadaje , bo nawet nie rozrużnia tematów..

Proszę o przeniesienie tematu spowrotem do oceń strone...

A co z tymi postami ?
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Ha ciesze sie że pomogłam ^_^

No widzisz.. biedny Łapek tak sie oburzył a wszystko jest :)

W sumie co za różnica w którym dziale? ważne że nie usuneli go ;)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
przy każdym podforum/dziale jest przypisana nazwa halfmoda który się nim opiekuje, dodatkowo global modzi mogą moderować tematy w każdym podforum/dziale
jeśli masz pretensje do danego moderatora napisz do niego pw mysle, ze najpierw powinniście to sobie wyjaśnić w 4 oczy że tak to nazwę a później rozdmuchiwać sprawę na ogóle
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Kiedy w końcu zacznie się ktoś stosować do tego regulaminu?

regulamin napisał:
3b. Użytkownik, który nie zgadza się z decyzją moderatora, może swoje racje przedstawić w mailu wysłanym na adres moderatora, moderator zastrzega, ze nie będzie odpowiadał na każdego maila.

4. Forum nie jest miejscem komunikacji bezpośredniej użytkowników, a wymiany informacji, które mogą być interesujące dla wszystkich użytkowników forum. Sprawy prywatne załatwiane są na PM, albo innymi środkami komunikacji typu: gadu -gadu, icq, msn messanger, WP Kontakt, jabber i inne.

Tak więc... jeśli coś niezrozumiałe, powinieneś najpierw wyjaśnić sprawę na PW. Zapewniam cię, ze jeżeli ktoś został na moda mianowany to z pewnych określonych powodów i wie co robi. Jeżeli chcesz sobie z Rainingmanem podyskutować (co niekoniecznie znaczy, ze on też chce, jeżeli nie chce to ma pełne prawo nie odpowiadać na twoje wiadomości). I uwierz, nie wszystkich użytkowników zainteresuje to, ze zły moderator przeniósł ci temat.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
severusa nie zrzynaj po mnie :p
oczywiście że nie jest to ciekawy temat - wg ciebie skarga na kogoś to jest ciekawy temat?
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Carmen, jak ja pisałam tego posta to twojego nie widziałam jeszcze ;P

Łapek napisał:
Jeśli wg Ciebie ten temat nie był ciekawy to żal..

A jeśli chodzi Ci o posty to to była krytyka też żal...
Czy mógłbyś jaśniej? Bo nie wiem o czym mówisz? Ten temat? No specjalnie mnie nie zaciekawił... hm... ciekawe czemu...? Może dlatego, ze to nie pierwszy temat tego typu? I i tak wiadomo jak to się skońcy?
Posty? Tu cię nie rozumiem? Jeżeli masz na myśli to, ze się obrażam o jakieś twoje posty nieprzychylne dla mnie to się mylisz. Jak jestem na kogoś zła tudzież obrażona to wyrażam to ironią i sarkazmem, nie rzeczową odpowiedzią ;]


edit

Łapek napisał:
humm ... oto chodzi , a od czego jest ten dział ??? .....
główna strona forum napisał:
Propozycje, sugestie, błędy, pytania
Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.
napisano gdzieś tu 'skargi na moderatora'? Nie. Bo od tego jest PW, co mówi z resztą regulamin. Więc w kwesti prawidłowego doboru środków aby poskarżyć się jaki to Rainingman zły nie wyszło ci ;]
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
1. Twoje tematy były przeniesione, ponieważ nie spełniały warunków, które są przedstawione w dziale - przeczytaj regulamin działu. Twoje strony zostały oparte na gotowym systemie blogowym - nie Twoim. Dlatego też nie mogą być oceniane.
2. Posty były nie na temat.

napisano gdzieś tu 'skargi na moderatora'?
ale...
Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
Jeżeli chcesz sobie z Rainingmanem podyskutować (co niekoniecznie znaczy, ze on też chce, jeżeli nie chce to ma pełne prawo nie odpowiadać na twoje wiadomości). I uwierz, nie wszystkich użytkowników zainteresuje to, ze zły moderator przeniósł ci temat.

K***a jesteście tu tylko dla siebie czy dla forumowiczów?? . Szkoda że takie popularne forum ma takich pysznych, zpewnionych o swojej wyższości, zamkniętych na jakiekolweik propozycje, uczulonych na własnym punkcie modów...bo co możecie usunąc/edytować post/temat??? jakbys nie wiedział bez takich wlasnie zwykłych użytkowników móglbys sobie pisać....żalić się nad swoim z****nym życiem kumplowi na gg (o ile takowego masz) a nie z lekkością besztac jakąkolwiek forme krytyki... tyle, nie nawiazue do tematu, tylko przedstawiam swoje odczucia, które się we mnie nagromadziły gdy czytałem Twoje posty drogi Severusie.
pzdr. saviola
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
K***a jesteście tu tylko dla siebie czy dla forumowiczów?? . Szkoda że takie popularne forum ma takich pysznych, zpewnionych o swojej wyższości, zamkniętych na jakiekolweik propozycje, uczulonych na własnym punkcie modów...bo co możecie usunąc/edytować post/temat??? jakbys nie wiedział bez takich wlasnie zwykłych użytkowników móglbys sobie pisać....żalić się nad swoim z****nym życiem kumplowi na gg (o ile takowego masz) a nie z lekkością besztac jakąkolwiek forme krytyki... tyle, nie nawiazue do tematu, tylko przedstawiam swoje odczucia, które się we mnie nagromadziły gdy czytałem Twoje posty drogi Severusie.
Po 1 jestem dziewczyną. O czym wyraźnie świadczy mój nick. A jeżeli ktoś ma wątpliwości to w profilu można sobie dokładnie zobaczyć oznaczoną płec.
Po 2 nie jestem moderatorem tylko zwykłym użytkownikiem tego forum jak ty czy Łapek.
Poza tym... ja nie besztam jakiejkolwiek formy krytyki tylko formę niepoprawną. Bo Łapek rozdmuchał przeniesienie jego tematu jakby Rainingman conajmniej pół działu wykasował, zamiast porozumieć się na PW.
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
wyznaje jedna zasadę : lepsza jest dyskusja ( nawet w nieodpowiedniej formie) aniżeli jej brak.
Przepraszam Severusa, ale wobec teog dlaczego uczestniczysz w dyskusji pomiędzy osobą ( wg wlasnego mniemania) pokrzywdzoną a szefostwem??? bo tego nie rozzumiem.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
To nie jest dyskusja pomiędzy osobą "porzykrzywdzoną" a szefostwem tylko jest to temat założony przez osobę "pokrzywdzoną". A w tym temacie może wypowiedzieć się każdy. Każdy może mieć własne zdanie i może wywiązać się dyskusja (jak na przykład między mną a tobą ;) ). I nadal będę uważać, ze Łapek powinien zwrócić się do Rainingmana na PW i załatwić to tam. A tu brak szczerych chęci wyjaśnienia sytuacji tylko z góry zarzuty, ze Rainigman jest złym moderatorem i natychmiast powinien być zdjęty z tego stanowiska.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
No tak, ale jak ktoś składa skargę na "raingimana", to nic dziwnego, że nie może znaleźć jego namiarów na PW.
 

Piotrono

niedoszły chemik
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
845
Punkty reakcji
0
Miasto
jak to skąd? stąd!
Wiesz Łapek jesteś jakiś dziwny. Widziałem cię raz w dziwnych sytuacjach np.
1. Jest też użytkownik Lapek
2. Wogóle jakoś nie spełniasz oczekiwań forum (wg mnie)
3. I to na temat: Napisałeś 2 tematy o tym samym i dziwisz się że ci przesunęli. Ja dziwię się że nie został usunięty albo zamknięty
Zazdrośnik*, Piotrono 12.11.07r :D

*Że nie masz więcej %
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Sie czepiacie :p
Tematy są o czyms podobnym a nie tym samym.
Piotrono - przez twój avatar mam jakieś schizy jak na niego patrze...wydaje mi sie że sie rusza :lol: czy to normalne? :niepewny:
 

Piotrono

niedoszły chemik
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
845
Punkty reakcji
0
Miasto
jak to skąd? stąd!
*Że nie masz więcej %
Chciałem powiedzieć
*Że nie masz więcej % i bana
______________
Sie czepiacie
Tematy są o czyms podobnym a nie tym samym.
Faktycznie stronki są inne ale jakby nie mógł napisać ich w tym samym poście. Jeszcze raz przypomnę że oceń stronę to dział, w którym dajemy własne strony, które programowaliśmy, a nie jakieś blogi. A reklamy wg mnie to śmietnik. (Sam tam dałem jakąś reklamę)
Skoro tak robicie to ja robię 123 stron by przemo i jakieś inne skrypty i daję na "Oceń stronę" jako 123 tematy z podpisem "Sam robiłem" :p
______________
No tak, ale jak ktoś składa skargę na "raingimana", to nic dziwnego, że nie może znaleźć jego namiarów na PW.
No właśnie. Tego nie cierpię. Jak się nie zna nazw modów czy adminów to krucho :D Szczególnie dla biednego "Łapeczka" :bag:
 
Do góry