Skandaliczne ustawy o których się nie mówi

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
przecież to jest realizacji zapisu z konstytucji, tylko uszczegóławia tryb. Poczytaj sobie treść konstytucji i szczególnie art 131 a potem siej panikę

czasami odnoszę wrażenie że krytycy PO palą zioło albo inne mało ciekawe substancje i mają wizje a to zielone słonie, a to że PO władzy nie odda.

PO już oddała część władzy a resztę odda na jesieni, ciekawe co wtedy będą głosić ludzie pokroju Pana K ?
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
przecież to jest realizacji zapisu z konstytucji, tylko uszczegóławia tryb. Poczytaj sobie treść konstytucji i szczególnie art 131 a potem siej panikę

czasami odnoszę wrażenie że krytycy PO palą zioło albo inne mało ciekawe substancje i mają wizje a to zielone słonie, a to że PO władzy nie odda.

PO już oddała część władzy a resztę odda na jesieni, ciekawe co wtedy będą głosić ludzie pokroju Pana K ?
A ta konstytucja ile lat juz obowiązuje?
I dlaczego teraz po porazce Komorowskiego Sikorski ksywka ośmiorniczka chce wprowadzic tę ustawę?
Nagle stała sie taka potrzebna po kilkunastu latach?!
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
przecież od jesieni będzie marszałek sejmu z PIS to już wtedy będzie bez znaczenia

poza tym Jak PO nic nie robi to źle, jak robi też źle
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
Gressil napisał:
Nasze media prześcigają się donoszeniu nam tego co dzieje się na podwórku naszego wschodniego sąsiada a nie widzą (a może nie chcą widzieć?) tego co dzieje się u nas w kraju. Oczywiście żadna z gazet czy telewizji nie przepuści okazji aby wspomnieć nam o Owsiaku, Trynkiewiczu, gender i innych tego typu bzdurach które mają na celu odwrócić naszą uwagę od spraw tak skandalicznych jak ustawa 1066 czy nowelizacja ustawy o lasach państwowych. Ta pierwsza pozwala funkcjonariuszom państw unii europejskiej na wkroczenie do polski i pomoc w m.in zapewnieniu porządku i bezpieczeństwa publicznego. Nowelizacja ustawy o lasach państwowych nakazuje przekazać 2% przychodów sprzedaży drewna rządowi. W latach 2014-2015 będzie to około 1,5mld złotych.
A mógłbyś bardziej rozwinąć temat tej ustawy, bo zdaje się, że pisałeś to w mega skrócie.

Za to zaintrygowało mnie Twoje zdanie o Owsiaku. To fundacja charytatywna też ci przeszkadza? Nie mogę uwierzyć co oryginały są w tym narodzie? Skąd Wy się bierzecie?
 
Do góry