Skąd Twój nik? Jak powstał? No pochwal się! :D

rootoslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Maassluis West. Chwilwo Lewin Brzeski.
Hmm...moj, a moze raczej moje bo mam kilka ;)

Pierwszy jaki mialem i ciagle uzywam w niektorych miejscach to 'elf'. Pochodzi jeszcze z czasow szkolnych a nie jakby mozna bylo sadzic z Wladcy. Powstal bo bylem maly strasznie i nazwano mnie elf.
INT, to juz raczej typowo netowa ksywka. Powstala na poczatku mojej przygody z netem, dokladnie bylo to INT10 od 10 przerwania na karcie ISA ;) Ale ze jakos glupio to wygladalo to zostal tylko INT.
Pozniej byl szkodnik, ten powstal po jednej z zadym na czacie z pewna dziewczyna.
Ostatni, czyli rootoslaw to juz tyopowo komputerowe, root od administratora systemu linux, a ze czasami nie mozna bylo wejsc na irc wlasnie z tym nickiem bo byl zajety to dodalem reszte :) Czyli rootoslaw :D
 

Tiomor

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ostrow Maz.
Odzieczylem po bracie;) Paweł Pasztalniec sie nazywal i ktos wymylil tak zapewne od dwoch pierwszych liter z imienia i nazwyiska:) Jak by brac od mojego imienia to by Kupa wyszla wiec...;)

A tak pozatym na innych forach to uzywam Tiomor(grajac w uo nazwalem tak swoja pierwsza postac i tak mi juz zostalo:) albo Pasztet=]
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Moja xywkę wymyslił kumpel już parę ładnych lat temu. Kumpla tego każdy nazywał Borek a ja nazywałem go bardziej "po rusku" - Boris. Kumpel się wkurzał aż w końcu wymyslił na poczekaniu moją xywę. Trochę kojarzy się z moim imieniem - Grzesiek. Wszyscy podłapali i tak już zostało :) Chociaż dziś używają raczej skrótu - Gricza :)


Z ruska, to byłoby Grisza ...
hmmm ...
pięknie!
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
Opar - od osmiu lat pale marihuane ,a nigdy ni paliłem papirosów tylko wdychałem opary no i tak zostało ;)
Owca - z wzgldu za włosy me ;]
Psychopata, psycho, psychik - cos w tym jest ;)
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Opar - od osmiu lat pale marihuane ,a nigdy ni paliłem papirosów tylko wdychałem opary no i tak zostało ;)
Owca - z wzgldu za włosy me ;]
Psychopata, psycho, psychik - cos w tym jest ;)


Mam pytanko ...
czy mógłbyś zmienić ten obrazek?
Nie mogę na niego patrzeć.
Wiem, że jestem przewrażliwiona, ale taka się urodziłam.
Proszę ...
 

cama26

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2005
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
z nad morza Bałtyckiego - niejakie Międzyzdroje
;) a moj powstał od i imienia Kamila w domu zawsze wołali na mnie Kama aby bylo bardziej oryginalnie zamieniłam K na C i po sprawie :)) nick gotowy a powstał na potrzeby czatowania na onecie jestem Cama26 już od dłuższego czasu :))


pozdrawiam Cama ;)
 

Attachments

  • nie_pije_1_.jpg
    nie_pije_1_.jpg
    49,6 KB · Wyświetleń: 30

madziorka82

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Opole Lubelskie
hej
na wstepie pozdrawiam wszystkich, dzieki ktorym odkrylam to stornke;)
moj nik : madziorka-nie- ktorzy uwzaja ze jest po porstu beznadziejny, ale mi sie podoba....;P
na drugim roku studiow kolega zaczal do mnie mowic "madziora" (gdyz Magda, Magda -takie proste, zwykle imie, gdzie tysiace dziewczyn posiada, wiec cos dla odmiany- w spotkaniach czwartkowych ;)),
i tak juz zostalo
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Wiesz, ja mam tego trochę inne uzasadnienie.
Po polsku Grzegorz - Grzesiek.
Po rusku Grigorij - Grisza.
Po prostu Griczkow i Gricza, to nie bardzo z ruska i mniej mi się podoba, niż Grigorij i Grisza, które są piękne.
Zresztą Grzegorz i Grzesiek też są piękne.
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Oj nie mów ...
Grzegorz, to piękne imię i mam z nim piękne wspomnienia, znaczy z chłopakami noszącymi to piękne imię ...
a w ogóle, Grzegorz i Grzesiek, to brzmi dumnie a ja należę do dumnych ludzi, więc ...
 

lusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
jak sie domyslacie moj nick pochodzi od imienia Lucyna :) prawda ze ladne hihi :D :D
 
Do góry