Skąd bierzecie kase?

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
"-Uczysz się dla siebie, czy dla nas (dla pieniędzy)?
-Oczywiście, że nie dla siebie" :p

Oczywiście rodzice, dziadkowie, rodzina... Zawsze coś mam, aż się sama dziwię :eek:
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Co miesiąc dostaje kieszonkowe...w sumie niby na kanapki, ale zazwyczaj jedzenie zabieram z domu (do szkoły), a kaske odkłam :D Też jeszcze czasem babcia sypnie groszem :] No i na allegro też mam zysk :)
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
ja dostaje kieszonkowe i od rodziców wyciągam za mycie samochodów a mają 2 to zawsze wiecej kaski wpadnie :D
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
czasem kolegom wypracowania piszę :p

Skąd ja to znam :lol:
Ale za wypracowanie nie biore kasy, tylko mi sponsorują zakupy w sklepiku xD
A tak to od mamy zazwyczaj, od ojca chrzestnego xD
Od sis dużo rzeczy dostaje, a to jest lepsze niż kasa ;)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
od rodziców. od babć. :D
nie dostaje kieszonkowych, bo moi rodzice nie mają stałej pensji, zależy od miesiąca.
babcia daje mi kasę tylko od święta, i jedna i druga. (;
Czasami do szkoły dostaję, no i stypendium.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
ostatnio mam z tym wielki problem : > jeszcze troszke mi zostalo kaski po odszkodowaniach, dostaje kieszonkowe co miesiac ale to za malo... wiec zabrałam sie za avon i chyba zaczne pisac prace magisterskie :} mozna niezle zarobic:)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm rodzice mi wrzucaja raz na miesiac na konto troszke kasyy ii troszke na konta do ktorych jeszcze nie mam dostepu <zeby bylo na po 18 :p> babcia tez czasem cos dorzucii :)) ogolnie sama raczej nic nie robie w kierunku wzbogacenia sie..
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
Niedługo koniec roku więc książki możecie sprzedać :p Za te z liceum można nawet 100zł dostać :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ta ja np. już kilka ksiązek sprzedałem a są mi jeszcze potrzebne :lol: ale na paliwo nie było :p
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
w odpowiedzi na twoje pytanie... Zacząłem od sprzedania rolek, rakiety tenisowej i które dostałem jeszcze na komunię. miałem więc jakies 400zł za to. Kupiłem za 399zł 5 kart pamięci 128mb(oj wtedy takie były ceny;P). I sprzedałem je po 119zł ;P

potem jakies takie wlasnie rzeczy typu karty pamieci, akumulatorki itp ogólnie drobnica(tania przesyłka).

Ale to nie było na tony jakoś, tak moze przez pare miesiecy z czestotliwoscia 4 przedmioty na tydzien.
Oprócz tego sprzedawałem szablony stron WWW(to robię nadal) :eek:k:

pozdrawiam;)
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Obrotny jesteś :D Poczekaj aż będziesz miał żonę :) Przyniesiesz do domu pensję, a ona zażyczy sobie nowy ciuszek za dwie stówy, kosmetyki i wizytę u fryzjera. Wtedy przekonasz się, że los się mści :D
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
Więc oficjalnie nic nie zarabia :p Jeśli żona nie wie o zarobkach, nie będzie wymagać :D

Oj, ja chyba też rok temu za bardzo zaszalałam z książkami, a co jak matury nie zdam? :eek:
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ja od mamy wyciągam jak mi na coś potrzeba. Czasem na jakąś bułkę do szkoły 2 zł :D Na urodziny zawsze przychodzi 50 albo 100 od babci przekazem pocztowym :p Jakoś tak grosz do grosza i jest.
 
Do góry