simx tani roaming

G

gimlii

Guest
Planuję taki mini trip po Europie: Czechy, Austria, Słowenia, może Włochy. Potrzebuje jakiegoś pakietu pre-paid, bo boję się dzwonić z abonamentu, żeby nie natrzaskać rachunku. Ogólnie wyprawa ma być po kosztach, więc szukam najtańszej opcji połączeń do Polski. Wygooglałem pakiet simX, oferta jest niezła, tylko nie wiem jak, to w rzeczywistości wygląda...Czy ktoś z Was miał/używał?? Nie chcę wtopić kasy, a kupić coś muszę...
 
M

missFortune

Guest
No to ze swojej strony mogę Ci powiedzieć, że simX ma naprawdę fajną ofertę. Moja mama miała go tydzień w Egipcie na urlopie i prawie codziennie do mnie dzwoniła i nie miała żadnych problemów. Oczywiście ojciec to gdzieś wynalazł, bo sknera z niego straszny i zawsze szuka najtańszych rozwiązań:)
 
G

gimlii

Guest
Nooo, to mam już jakieś konkrety nt. tego całego SimX'a:) Jak mamie się sprawdzał, to mam nadzieję, że ze mną też da radę,hehe:)
 

wdowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Jeśli o mnie chodzi to nawet bym nie zmieniał operatora, bo z Heyah dzwonię za 1zł/min do Polski z UE, a za odebranie płacę zaledwie 49gr/min, także nawet nie kalkuluje mi się szukanie innych taryf i pakietów. Ale słyszałem, że w T-Mobile jest fajny pakiet 'Wszędzie rozmawiaj' i płacisz jakoś mniej, sprawdź sobie.
 
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wałbrzych
Tylko, że oba wyjścia mają wady - Heyah działa tylko w UE (a jak ktoś jedzie poza Unię?), a w T-mobile trzeba mieć abonament :p A jak ktoś ma abonament np. w Orange i leci np. do Egiptu, to jednak najłatwiej wziąć kartę Simx jednak, bo to typowe rozwiązanie dla osób podróżujących, niezależne od sieci, w której na co dzień masz tel.
 

wdowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Jak to nie działa poza Unię? Mając kartę Heyah z Polski możesz dzwonić za 59gr nie tylko do UE ale też do Kanady czy USA :)
 
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wałbrzych
No, dobra, to UE + Kanda i USA. A np. Egipt? :> Bo w Simx 'ie płaciłam ok. 1,50-1,70 zł/min, a w Heyah ile jest? No i czy to jest oferta bez umowy? Bo wątpię, żeby bez umowy dawali wszystkim takie niskie stawki...
 

wdowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Egipt chyba nie wchodzi w grę, także tutaj Simx jest lepszy. Wątpisz, a jednak :) Takie stawki są w ofercie na kartę, w zwykłym prepaidzie i to bez pakietów a tak o, po prostu. w Miksie natomiast tylko do UE :)
 
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wałbrzych
A wiesz może, gdzie na stronie znajdę jakiś cennik, żeby sobie sprawdzić, ile zapłacę, jak np. będę na Ukrainie (to już konkret, bo wybieram się do Lwowa) i będę chciała zadzwonić do Polski? Na stronie Simx'a to jest fajnie rozwiązane, a na stronie Heyah się gubię... :(
 
Do góry