Simson

A

anox

Guest
Riders

najlepsza Strona polska o motorach to www.riders.pl naniej sa organizowane wszystkie zloty itp super stronka fajne forum fajne zdjecia z imprez :) a tak osobiscie mam zamiar do kaborna na zlot pojechac na moim motorku mz etz 250 zdjecie jak uda sie zmniejszyc to dodam :)
 
A

anox

Guest
sorka bylem na biwaku pod namiotami i nie wyrobilem z fotka narazie to mi sie nie chce ale jutro postaram sie zmniejszyc wielkosc fotki bo narazie zajmoje lacznie 2mb :) a mam fotki nasa co zajmoja po 4xmb :) pozdro juter dam foteczke

[ Dodano: 4 Lipiec 05, 12:00 ]
no to moja fotka mojego motorka :) mz etz 250 rok prod.89 max predkosc 155km/h a na motorku ofc ja :) Polecam Mzetki kazdemu :) kto lubi stare mothory ^^ wkoncu to DUMA NRD

[ Dodano: 4 Lipiec 05, 12:02 ]
ehh nie wiem czemu sie fotka nie pojawia jesli ktos bardzo by chcial niech poda maila w wolnej chwili wysle na @ pozdrowka
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
hmm ja narazie mam simsona :D heh ale ... na nastepny roczek bedzxie juz moze jakas 250.... heh a pozniej to juz tylko tysiaczka :D ohhh bedzi wspanialeeee chcoc jestem kobieta
Kod:
KOCHAM MOTOCYKLEEE
Kod:
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
hmm ... ale moze Yamaha R6 albo R1 tylko R1 jest trochu wieksszzaa :) ale wiesz R6 sie pieknie sprawuje i wyglada to sa mi kandydaci na przyszle motocykle:) dzieki i pozdrofffka CinEk,
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
w sumie to R1 jak dla mnie ma ladniejsza budowe szyby ...bo ma takie fajne wciecie....maly szczegol a jaka robote robi :D heh ale mysle ze bede miec R6 ze wzglegu wlasnie na jej budowe i mase :) buziaki i pozdrowka dla CinEk, 'a :)
 
Do góry