sims2 problem

Status
Zamknięty.

versatti_

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Mysłowice
witam was bardzo serdecznie. mam mały problem. czy ktoś z was wie może jak zainstalować grę sims2 . co kiedy i do czego kopiujemy ?? może ktoś ma instrukcję ? bardzo proszę o odpowiedź aha sims2 ściągnęłam z chomikuj.pl
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
1. kupujemy oryginalną grę
2. nie zakładamy kolejnego tematu o simsach, tylko piszemy w temacie o nich
3. najlepiej się nie przyznawać że się w nie gra
 

miikes

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
160
Punkty reakcji
0
Jeśli jest to obraz płyty .ISO musisz użyć programu np. Deamon Tools, żeby stworzyć dysk wirtualny. Jak dokładniej wygląda to co ściągnęłaś?

najlepiej się nie przyznawać że się w nie gra
Jak masz tak 'pomagać', lepiej nic nie pisz.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jeśli jest to obraz płyty .ISO musisz użyć programu np. Deamon Tools, żeby stworzyć dysk wirtualny. Jak dokładniej wygląda to co ściągnęłaś?


Jak masz tak 'pomagać', lepiej nic nie pisz.
na tym forum nie pomaga się w sprawach z nieoryginalnymi grami
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
to tradycja wynikająca z tego że to forum jest normalne, nie warezowe, i taka niepisana zasada obowiązuje na każdym poważnym forum związanym z grami (polecam gameexe i adamantytową wieżę do przejrzenia)
 

kasiaz

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
75
Punkty reakcji
1
Wiek
30
cóż ... ja tez mam problem , ale z oryginałem ...
mianowicie miałam zainstalowane the sims 2 double deluxe i the sims2 podróże , pozyczyłam od koleżanki the sims 2 osiedlowe życie , a teraz nadal muszę włożyć płytkę z tym dodatkiem. Odinstalowałam osiedlowe życie i podróże a mimo to nadal wymaga osiedlowego zycia , a na dodatek podróże nie chcą się już zainstalować. Czy muszę odinstalować również double deluxe i dopiero wszystko instalować od nowa ??

:mruga:
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Chciałem wam coś dowalić, ale Morion mnie uprzedził, nie pomagamy piratom. Procenty dla versatti.

A koleżanka cherry, przenoszę Twój post do tematu z problemami, tam się wypowiedzą znawcy.

A nawet nie wspominam, że jest już temat o Simsach...

Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry