SIM - loock

Status
Zamknięty.

muszla607

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Rydzyna
Witam

Wszystkich denerwuje to że kupią telefon np. w IDEI a maja karte z PLUSA. Więc co najlepiej zrobić ściągnąć SIMLOOCKA. Ale tu jest problem. Ponieważ w komisie za ściągnięcie SIMLOOCKA chca kase. A z internetu można ściągnąc program który ściąga SIMLOOCKI przez kabel lub kodem. i w tej chcwili niewiem gdzie ten program można znaleść albo jaki jest najlepszy. prosze o pomoc z góry dziękuje
 

muszla607

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Rydzyna
Szukałem już na googlach ale coś niema a jakie sa najlepsze programy do sćiągania SIMLOOCKÓW a najlepiej żeby były po polsku. Podajcie linki to sobie ściągne

[ Dodano: 11 Lipiec 05, 18:24 ]
A chciałem przypomnieć że ja mam SONY ERICSSONA T610
 

muszla607

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Rydzyna
Wszedłem na ta strone i klikłem na nazwe pliku i niechce się ściagać. A jak ma pan GG to niech pan poda albo jak pan niechce podać na forum to prosze domnie napisać na moje GG 3981313.

Ps. Ja wole program do SIMLOOCKA do których czeba kabel bo do tamtych jakoś mi się niechce wieżyć bo gdzieś czytałem że jak się wpisze 5 razy błędny kod to już nawet w komisie nie ściągną SIMLOOCKA. To prosze się zemną skontaktować przez GG albo podać link który napewno działa
 
F

faithless

Guest
muszla607, Masz jakis program p2p ?
To jest podstawa by pobrac program :)
NIe wiem jak to jest z tymi simlockami
ja nigdy nie łamałem.
Jestem Faithless :) Na pana <chyba jeszcze > za wczesinie :) Pozdrawiam :)
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
eghm... dobra spece :D ja tes mam pytanie :D troszke nie na temat ale moze mi wybaczycie :D

ogolnie mam idee miX, ale chcialam sobie kupic telefon w Wiedniu :D czy bedzie mozliwe zebym sobie wlozyla te karte (z idei mix) na telefon z Wiednia ? oczywiscie Sim loCka sciagnac bede musiala pewnie :D
 

muszla607

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Rydzyna
Niemam zadnego takiego programu ale moge sobie zainstalować. Ale musze znać nazwe to podajcie mi ją a bede wdzięczny a najlepiej link. Ale jak czytałem opis tego programu to pisało że do SONY ERICSSONÓW nie jest a ja bym chciał do SONY ERICSSONA. A znacie jakieś programy żeby można wgrać oprogramowanie do komórki też bede wdzieczny jak dacie link albo nazwe programu :)
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
faithless, a dziekuje bardzo :)

jeszcze jedno :) bede miala jezyk Polski w telefonie ?
 
F

faithless

Guest
kiSka, Jesli jest na liscie to tak.
Podejrzewam jednak ze bedziesz musiała sobie sama wgraci polskie Menu.

muszla607, Tobie juz bardziej pomuc nie moge :)

[ Dodano: 14 Lipiec 05, 20:44 ]
cakper, Witaj :)
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
dobra pokombinuje cos :D

dziekuje bardzo :* buziaczek w czolko :* :*
 
Status
Zamknięty.
Do góry