Silniki do rolet

R

robert.sk

Guest
Chciałem zamontować u siebie w domu rolety zewnętrzne.
Nie chciałbym tego robić na zasadzie ręcznie zamykanych rolet tylko elektrycznych. Dlatego też myślę, żeby kupić takie silniki do rolet i zamontować je właśnie razem z nimi.
Czy ktoś ma ma takie rolety zewnętrzne z silnikami elektrycznymi? Jak to się sprawuje?
 

oglos5

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
My z mężem kupowaliśmy takie rolety z elektrycznymi silnikami na stronie: http://silnikdorolet.pl/
Tam jest sprzęt dobrej jakości i w stosunkowo atrakcyjnych cenach więc jeśli chcesz kupić to Ci polecam.
Do nas przesyłka szła chyba 2 więc szybko :)
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
Ja u siebie w domu także mam bardzo podobne zastosowanie.
Polecam bo to bardzo wygodne i bezpieczne przed włamaniami.
 
R

robert.sk

Guest
My z mężem kupowaliśmy takie rolety z elektrycznymi silnikami na stronie: http://silnikdorolet.pl/
Tam jest sprzęt dobrej jakości i w stosunkowo atrakcyjnych cenach więc jeśli chcesz kupić to Ci polecam.
Do nas przesyłka szła chyba 2 więc szybko :)

Dzięki za podrzucenie linku. Rzeczywiście mają dobre opinie w Internecie i chyba stad zamówię cale komplety ale to dopiero po świętach jak coś. Jak zamówię to dam znać co i jak z przesyłką. Jeszcze raz dzięki :)
 
Ś

Śwagier

Guest
No widać, że dobry sklep bo oferują silniki do rolet znanych marek jak: MOBILUS, SOMFY, PORTOS
Tak więc tycvh producentów polecam bo sam takie rolety u siebie z silnikami elektrycznymi.
 

oglos5

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
No widać, że dobry sklep bo oferują silniki do rolet znanych marek jak: MOBILUS, SOMFY, PORTOS
Tak więc tycvh producentów polecam bo sam takie rolety u siebie z silnikami elektrycznymi.

Dlatego też na niego żeśmy się zdecydowali bo ma atrakcyjne ceny znanych i cieszących się dobrą opinia producentów takich silników do rolet :)
 
Ś

Śwagier

Guest
Dzięki za podrzucenie linku. Rzeczywiście mają dobre opinie w Internecie i chyba stad zamówię cale komplety ale to dopiero po świętach jak coś. Jak zamówię to dam znać co i jak z przesyłką. Jeszcze raz dzięki :)

I jak zdecydowałeś się na zamówienie z tej stronki? Daj znać jak tak i czy wszystko ok jak doszło zamówienie.
 
R

robert.sk

Guest
Rolety doszły i już nawet zamontowane.
Wszystko super, produkt dobrze zapakowany, nie uszkodzony i z gwarancją :)
Polecam ten sklep :)
 
Do góry