Siła - powrot do formy;)

Status
Zamknięty.

adk.

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Witam chciałbym się was poradzić jakie są najlepsze ćwiczenia do wykonywania w domu by szybko powrócić do formy. (Chce poprawić szybkość i siłę)
 

mafefka

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
112
Punkty reakcji
5
To chyba podstawowe raczej:
Brzuszki, pompki, drążek, hantelki, jeżeli masz.
 

adk.

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ktos może ma jakiś dobry plan treningowy?
 

loort

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2010
Posty
44
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Dużo profesjonalnych planów, możesz znaleźć na necie =)
Ale ja Ci mogę dobrze doradzić w sprawie siły, bo z szybkościa co zrobić to pojęcia już nie mam.

Na swoim przykładzie wiem, że jeśli chcesz mieć dużo siły, to trzeba ćwiczyć. No oczywiste. A druga, jeszcze bardziej normalna sprawa; mianowicie organizm potrzebuje odpowiedniej ilości składników odżywczych. Dużo ludzi bierze różnego typu odżywki, czego stanowczo odradzam. Aby organizm miał dobrą podstawę do budowania tkanki mięśniowej, potrzebuje węglowodanów itd. Przy codziennym treningu (najlepiej rano i wieczorem) warto 1-2 w tygodniu zjeść jakiegoś kebaba, lub coś w ten deseń.

Niektórzy mogli by się ze mną tu nie zgadzać, ale wiem na swoim przykładzie, że sposób skuteczny :)

pzdr
 

Diana5power

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Dużo profesjonalnych planów, możesz znaleźć na necie =)
Ale ja Ci mogę dobrze doradzić w sprawie siły, bo z szybkościa co zrobić to pojęcia już nie mam.

Na swoim przykładzie wiem, że jeśli chcesz mieć dużo siły, to trzeba ćwiczyć. No oczywiste. A druga, jeszcze bardziej normalna sprawa; mianowicie organizm potrzebuje odpowiedniej ilości składników odżywczych. Dużo ludzi bierze różnego typu odżywki, czego stanowczo odradzam. Aby organizm miał dobrą podstawę do budowania tkanki mięśniowej, potrzebuje węglowodanów itd. Przy codziennym treningu (najlepiej rano i wieczorem) warto 1-2 w tygodniu zjeść jakiegoś kebaba, lub coś w ten deseń.

Niektórzy mogli by się ze mną tu nie zgadzać, ale wiem na swoim przykładzie, że sposób skuteczny :)

pzdr

A czy sądzisz, że jak już zażywać coś na wspomaganie to po prostu iść w stronę napojów energetyzujących, które pozwalają zregenerować ubytek siły po treningu?
Co o nich sądzisz, bo wydaje mi się, że masz całkiem rozsądne i przede wszystkim życiowe podejście do tematu :)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
hhahahahaha, to zeście mnie teraz ro**ebali. człowiek proponujący fast foody ma rozsądne podejscie do tematu? Wszelkiej maści fast foody to śmieci.

kolejnym śmieciem jest napój energetyczny.


Jeżeli chcesz uzupełnić energie poprostu wypijasz gainera, bądź zjadasz szybko wchłanialne weglowodany np. banan itp.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Ja się zgadzam z Dianą :) po prostu czasami nie ma czasu na przygotowanie wysoko energetyzującego posiłku lub nie ma jak i co wtedy? Np napój energetyczny który nie ma cukru jest dla mnie dobrym rozwiązaniem. :)

a wytłumacz jak według ciebie wygląda wysoko energetyzujący posiłek? bo dla mnie to nowość :mruga:
w posiłku masz składniki odżywcze, a w napoju co? zbędną kofeinę
Nie wnoście podwórkowej wiedzy na forum bo źle informujecie autora tematu, który z reszta nie czekał 2 miesiace na twój post.
 

filipacz

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tak jak pisali wyżej, na początku zacznij od papek, ćwiczenia z hantlami i takie tam, później mozesz przejść do cięższego treningu. Ale wszystko z umiarem. I nie oczekuj efektów po kilku dniach bo "No Pain No Gain"
 
B

bone1906

Guest
Znam super ćwiczenia na wzrost siły w łapach i nogach. Są to odpowiednio: pompki na jednej ręce i przysiady na jednej nodze. Znalazłem je w książce "Nagi wojownik" autorstwa jakiegoś rosyjskiego speca od Specnazu:). Zacząłem ćwiczyć te pompki i zaczynałem od jednej na prawej (kulawej, roztrzęsionej ale jednak pompki) i zero na lewej :(. Nie ćwiczyłem tego bardzo regularnie, tak bardziej na odmianę jak nie miałem czasu iść na siłkę, ale progres był i to znaczny. Po 2 miesiącach bodajże, robiłem 7 na prawej i 5 na lewej. Niestety po jakimś czasie zaprzestałem tych pompek i siła trochę spadła. Powiem wam, że nigdy wcześniej nie miałem tak mocnych sierpowych jak po tych ćwiczeniach.
Co do pistoletów, czyli tych przysiadów na jednej nodze, to próbowałem parę razy, ale przerażają mnie :). Udało mi się zrobić dwa na prawej nodze i jeden na lewej.
 

Major92

Bywalec
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
227
Punkty reakcji
35
Miasto
Polska
Witam chciałbym się was poradzić jakie są najlepsze ćwiczenia do wykonywania w domu by szybko powrócić do formy. (Chce poprawić szybkość i siłę)

Chyba już był temat jak ćwiczyć w domu. Planu nikt nie napisze za ciebie, musisz sam ogarnąć podstawy owej rozpiski, napisać go i co najwyżej ktoś może Ci go poprawić, zaproponować zmianę jakąś itd. Wg mnie lepiej np wybrać ćwiczenia które nam odpowiadają, chyba że nie bardzo może się bez takiego obejść cel w jakim ćwiczymy.
 
B

bone1906

Guest
Skalpel myślę, że bardziej czekał na takie odpowiedzi jak nasze, niż jak twoja.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Uuu... nie zobaczyłem daty założenia tematu..

szczerze? gdybym był modem, to już bys dawno pajacu poleciał z tego forum, bo już mam dośc reklam tego nędznego sklepu za którym takim ciotom jak ty płacą znikomą kase.
tyle modenie.
Pozdrawiam serdecznie




Edit:
Widzę że cie podjarało zminusowanie mojej wypowiedzi. Uważaj na rodziców żeby cie nie przyłapali, jak będziesz sobie z tego powodu jechał z pamięciówka
 
Status
Zamknięty.
Do góry