Siatkówka - Warszawa

wolfgang87

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
mi pasuje jedynie po 20 pozostałym osobom z ktorymi mam jakis tam kontakt tez raczej bo pracuja w dzien

13-ty to niedziela :) Ale 12-ta to za wczesnie :) Moze 15-ta ?
Osobiscie tez wolalbym dzien pracujacy i tez byloby git o 20ej. Ale tym razem pasuje. Na miejscu sprobujemy dogadac.
 

wolfgang87

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ej, piszcie czy chodzi o godzine, czy o dzien :) Bo czasem nie wiadomo ;)
13-ego o 20-ej jest OK.
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Witam.. mam złą wiadomość. Już przed weekendem sie odzywałem do tych dwóch hal (siennicka i saska) i nie mają. Na saskiej możliwe jest w sobote 12 grudnia między 19-22. A co do saskiej to czekam na maila, ma mi tam kobieta napisać kiedy wolne mają. Jak wy sie zapatrujecie na tą sobotę na 20?
 

wolfgang87

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wyjatkowo moge nie pic w sobote :) Mysle, ze jak sie wszyscy na miejscu zbierzemy, to ustalimy jakas wspolna godzine.
Mi w zime weekendy pasuja, ale jak sie zrobi cieplej, to bedzie gorzej.
Ale 3 godziny katowania pileczki, to brzmi naprawde rozkosznie. Wlasnie, na ile bierzemy. Zakladam ze co najmniej 2 godziny?
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Ok, wolny termin to niedziela (20.12) wiec rezerwuję na godzinę 20.00 i na 2h myślę że tyle nam na wstępie wystarczy, najwyżej następnym razem weźmiemy 3h. Sala OSiR saska... Cennik to 100zł za 1/3hali..
To mam nadzieję zaobaczyć tam tyle osób ile się zgłosiło :)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
20.12 to sobota.... Czyli kiedy koniec koncow ? :)

A masz kalendaż na ten rok? u mnie jest to nidziela :) z tym, że mamy problem... właśnie dostałem w tym momncie maila, podczas pisania tego postu. Poniżej jego treść...

"Witam,
pragnę Pana przeprosić, ale niestety muszę odwołać tą rezerwację. Dostaliśmy informację, że musimy przeprowadzić całodniowe imprezy sportowe. Do Świąt wszystkie weekendy mamy zajęte. Zapraszam po Nowym Roku.
Pozdrawiam,
M. Zalewska"

To teraz nie wiem co robić.. czy ktoś ma jakąś halę na oku?
 

wolfgang87

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Na pewno sobota! 3 kalendarze sprawdzalem :) Zreszta sroda 9 grudnia, czwartek 10, piatek 11 i tadaaa sobota 12 :)

A z ta sala, to zobaczymy, chwilowo nie mam nic na oku, ale nawet jak nie to juz sie odwlecze ale nie uciecze!

A masz kalendaż na ten rok? u mnie jest to nidziela :) z tym, że mamy problem... właśnie dostałem w tym momncie maila, podczas pisania tego postu. Poniżej jego treść...

"Witam,
pragnę Pana przeprosić, ale niestety muszę odwołać tą rezerwację. Dostaliśmy informację, że musimy przeprowadzić całodniowe imprezy sportowe. Do Świąt wszystkie weekendy mamy zajęte. Zapraszam po Nowym Roku.
Pozdrawiam,
M. Zalewska"

To teraz nie wiem co robić.. czy ktoś ma jakąś halę na oku?
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Na pewno sobota! 3 kalendarze sprawdzalem :) Zreszta sroda 9 grudnia, czwartek 10, piatek 11 i tadaaa sobota 12 :)

A z ta sala, to zobaczymy, chwilowo nie mam nic na oku, ale nawet jak nie to juz sie odwlecze ale nie uciecze!

20.12 -> 20 grudnia -> niedziela czy już jestem tak nieprzytomny że ja coś źle mówię?
 

wolfgang87

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
A niech to szlag :) No ja jestem dzis z deczka nieprzytomny. You are right.
Wczesniej byla mowa o 12 grudnia i jakos tak mi zostalo w myslach, zawiesilem sie...I nastawialem sie wstepnie na ten weekend ;)


20.12 -> 20 grudnia -> niedziela czy już jestem tak nieprzytomny że ja coś źle mówię?
 

ivy_r

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
hehehe tiaa chyba na wiosne jeszcze chwilke trzeba poczekac ;)
 
Do góry