Sexy Ciało..

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
A ja nic nie robie :D. Kompletnie nic a jestem szczupły, choć schorowana 5-latka pokonała by mnie na ręce, nie mówiąc o mojej wspaniałej wytrzymałości i kondycji :). Na basenie (chodze ze szkoły) jestem wykończony po jednej rundce (ok 25 metrów). :bag: .

Taki już los ludzi leniwych :p
 

Mivten

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Ja nic nie robie, jem dużo, jestem leniwy ... I jestem Bardzo Chudy, nawet inny mi to mówią :/ 176 cm i 55 kg :/
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
ja tez przez ostatnie 2 lata zrobilem sie leniwy ale bez przesady :p


Jesteś po prostu początkujący :D Nie zapadłeś się jeszcze tak głęboko jak ja ;)

Ja nic nie robie, jem dużo, jestem leniwy ... I jestem Bardzo Chudy, nawet inny mi to mówią :/ 176 cm i 55 kg :/


A ten kolega z kolei idzie w moje ślady :sexy: Witaj w gronie leniwców :] .
 

Hikaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Nie wiem jak wy tak mozecie :) Nie portafilabym byc takim leniem^^
Ja sie zle czuje jak nie zrobie tak ze 100 brzuszkow rano i nie porozciagalam sie i nie pocwicze :)
Ale taka juz jestem^^ Kondycja musi byc :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja też dużo ćwiczę i staram się nie jeść po 18 lub 17 i wszyscyzazdroszczą mi sexi ciałka :D
Właśnie, lecę ćwiczyć :p
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
W sumie to jedno i drugie mnie nie interesuje <_< . Nienawidze jakiegokolwiek wysiłku fizycznego, nie obchodzi mnie tez moje ciało i nie interesuje się nim (wyjątek - włoski :)) nadmiernie. Pojęcia zielonego nie mam czemu jestem jeszcze szczupły i nie tyje :niepewny: .
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Masz poprostu doskonala przmiane materii :)

Ja w sumie tez nie tyje :p
Ale cwicze regularnie aerobik, w sumie to jest moja pasja. Bardzo lubie cwiczenia w ruchu, przy szybkiej muzyce. Przy cwiczeniach pije niegazowana wode mineralna, na codzien sok z marchwii zeby skora miala ladny odcien. Warto jest cwiczyc, naprawde. wczesniej nie zdawalam sobie sprawy ile dobrego mozna zrobic dla swojego ciala cwiczac. I to nie tylko chodzi o wyglad. Czlowiek jest poprostu zdrowszy jak sie troche porusza :)
 

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
U mnie w rodzinie to wszyscy są szczupli :D

Ja też jestem bardzo szczupła ale teraz ostatnio wziełam się za siebie ponieważ nie uznaje takich co to prawie anorektyczki są nio i troszeczke przytyłam

Nie robie nic nio oprócz tego że ..... jem :p

Niedawno moje przyjaciółki i kuzynka uznały że niewiedzą jak ja to robie jem czasami nieograniczone ilości a prawie wogóle nie tyje

Jeszcze trochę i figurka będzie wspaniała :D
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Najlepiej sprawic zeby ktos sie w nas zakochał to wtedy mozna nie wciskac sie w drzwi i miec ryj jak Buka a i tak sie jest SEXOWNYM! :D
 

pomafi

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
A zgadnijcie :P
Mi zostały masywne nogi po kilku latach koszykówki i nie mogę sie tego pozbyć! Już nie pamiętam kiedy jadłam coś nie w wersji light, czy "suplement diety" itd! Pomimo tego i tak waga idzie w górę.
Teraz zima i najgorszy czas...Chciałam biegać, to nie znalazłam na mojej "wsi" ani jednego nieślizgiego miejsca. Na basen, czy siłownię - nie mam pieniędzy, a na mięśnie brzucha muszę wymyślać coś innego, bo mój popękany kręgosłup nie pozwala robić tradycyjne brzuszki....
Mogę jeszcze chwilę polamentować? A że siebie nie zaakceptuję, to trudno.....

Ale widzę, że u Was dobrze :)

Pozdrawiam
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
hehe ja i tak jestem szczupla...ale wiadomo byc szczuplym nie oznacza bycia zgrabnym dlatego nie cale 30 minut poswiecam na cwiczenia:) potem jakies 2 godzinne spacerki po miescie (poprostu lubie) no i nie jem po 18 :) choc czasem sie zdarza:)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja mam diete od trenera. Wisi w kuchni na ścianie. Znajdują się w niej takie produkty.
piers z kurczaka, tunczyk , serek wiejski, musli itp. :p
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
ja nie jem ziemniaków i produktów z mąki pszennej i czasem troche poćwiczei oczywiscie dużo wody warzywek owocków zero coli frytek i tego typu świnstw :)
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Ja tam ztym nie widziwiam zawsze na boisko ide pograc :) To mi wystarcza :p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja tam jak w zime troszke przytyje to we wakacje to się spali.Albo na w-fie.
 
Do góry