Sex z obcym facetem lub żonatym mężczyzną bez zobowiązań

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
seks jest dla ludzi jak wszystko ale... jak nazwiecie kobietę, która idzie do łóżka z pierwszym lepszym albo z facetem, żonatym .. być może w zamian za korzyści materialne ... przedsiębiorczą czy uprawiającą najstarszy zawód świata ?
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Czytałam 11 minut i trochę inne wnioski wyciągnęłam (niektóre tezy zawarte w książce uznaję za błędne). Najwyraźniej wszystko od punktu widzenia zależy, ja w każdym razie za masochistkę się nie uważam...

upr co za bezsens, jak sypia z facetami za pieniądze, to dziwka, a jak nie to w zależność od sytuacji jest wiele różnych określeń i nie ma tu miejsca na jakieś być może
 

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Czytałam 11 minut i trochę inne wnioski wyciągnęłam (niektóre tezy zawarte w książce uznaję za błędne). Najwyraźniej wszystko od punktu widzenia zależy, ja w każdym razie za masochistkę się nie uważam...

upr co za bezsens, jak sypia z facetami za pieniądze, to dziwka, a jak nie to w zależność od sytuacji jest wiele różnych określeń i nie ma tu miejsca na jakieś być może

nie każda dziwka sypia za pieniądze, a ogólnie za korzyści materialne i nie ma sensu tego dzielić i wymyślać jakichś neologizmów a la sponsoring.

ta co daje za darmo to albo nimfomanka (choroba) albo k***a

chodziło mi tylko o nazwanie takich kobiet gwoli następnych stron wypowiedzi gawiedzi, która uważa, że to nic takiego.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
hmm no cóż ciekawy temat, wielowątkowy :D noo powiedzmy dwu :]

1) pójście z facetem na pierwszej randce do łóżka. Głupota ludzka bywa okrutna, niestety inaczej tego nazwać nie można, osobiście podziwiam osoby którym przyjemność sprawia seks w samochodzie czy kiblu w pubie bo chyba romantyczny seks na pierwszej randce to rzadkość.

2) spanie z żonatym mężczyzną, no cóż tutaj w grę wchodzą już przynajmniej 3 osoby jak nie więcej, bo należy dodać "drugą połówkę" owego męża, także sypiając z nim trzeba liczyć się z tym że krzywdzimy osobę trzecią, co innego jeśli to małżeństwo istnieje tylko na papierku, ale dla niektórych papierek rzecz święta, choć ja tak nie uważam.Kobietę która sypia z męzatym facetem nazywa się dzi :cenzura: ką a facet to co?? to podwójny frajer i tchórz, nie dosć że śpi z obcymi kobietami, rani żonę to jeszcze jest cholernym tchórzem i woli żyć w zakłamaniu nie wyjawniając swojej ciemnej strony nocnego życia.
 

Tomassw

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
London
Ja uważam takie dziewczyny za takie ktore nie maja szacunku do samych Siebie, jest to naprawde glupi pomysl, i mam kilka znajomych ktore niestety w taki sposob zaszalaly, w skutek tego jedna ma dziecko wlasnie z takiej nocy spedzonej z nieznanym facetem (jego ani nie widac ani nie slychac) pozostale chociaz nie wyrazają tego wprost widac ze tylko udaja ze to jest takie normalne poniewaz jezeli tylko pojawia sie ten temat staraja sie jak najszybciej go zgasic:)
 

tatarde

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łdz
Zwracam sie do najbardziej "moralnych" ludzi na forum. Do facetow : wierzycie ze oparli byscie sie jakiejs strasznie urodziwej modelce biorac pod uwage to ze jestescie lekko wcieci i nie macie dziewczyny?? Zreszta jakby nikt nie widzial to i nie tylko modelce by sie wiekszosc nie oparla ale grunt to dobrze wygladac przy innych... Do dziewczyn : niech kazda robi co chce i pozniej jak cos albo zaluje albo sie cieszy. Nie wpajajcie kazdemu swojego kodeksu moralnosci tym bardziej ze temat seksu nie jest taki jak za czasow rodzicow...
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Do dziewczyn : niech kazda robi co chce i pozniej jak cos albo zaluje albo sie cieszy. Nie wpajajcie kazdemu swojego kodeksu moralnosci tym bardziej ze temat seksu nie jest taki jak za czasow rodzicow..
a więc za tysiąc latek będą ciekawe orgie na ulicy może ;]
no skoro mowa o tym że czasy sie zmieniają
to patologia :/
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Do facetow : wierzycie ze oparli byscie sie jakiejs strasznie urodziwej modelce biorac pod uwage to ze jestescie lekko wcieci i nie macie dziewczyny??
Oparł bym się ponieważ ignoruje puste zdzirowate niunie , szukam dziewczyny która ma poukładane w głowie do reszty nie zwracam uwagi i najlepiej jak by była katoliczką .nie należę do facetów którzy używają ''jego'' zamiast mózgu.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
najlepiej jak by była katoliczką
A jakby była ateistką? Myślałem, że należy kochać swego bliźniego niezależnie od wyznania, wyglądu, sposobu bycia itd. :D Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego.
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Widocznie taki mam gust :p ale wiesz może i być Ateistka ważne żebyśmy się :zakochany: i stanowili zgodny, trwały i szczęśliwy związek.
 

_zibi_

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Dziewczyna wyzwolona, tak bym to nazwał. To kultura ukształtowała taki sposób myślenia, w Brazylii na przykład ludzie odbierają to troszeczkę inaczej aniżeli w Polsce.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
a więc za tysiąc latek będą ciekawe orgie na ulicy może ;]
no skoro mowa o tym że czasy sie zmieniają
to patologia :/

Armusienka za tysiac latek ludzie beda biegac na golasa, a jak juz beda na golasa biegac to i lupucupu na ulicy bedzie wyobraz sobie schyla sie laska bo jej cos upadlo a tu z tylu niespodzianka :D .

uwazam ze sex obojetnie czy na pierwszej randce czy z zonatym jest dla kobiet lekkich obyczajow = KLO bo jak tu zyskac szacunek jak sie wylozy na zlotej tacy, mezczyzna musi sobie zasluzyc i odpowiednio dlugo poczekac zeby mial wieksza satysfakcje a takie KLO odbieraja im ta szanse jak one moga im to robic hi hi :D
 

BlackAngel18

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam kolezanke ktora to robi w wiezieniu ze swoim chlopakiem i im to nawet dobrze idzie tak na kratkach kiedys sie nawet dolaczylam....fajnuie bylo ale powiem wam ze najlepiej to jest z 6 facetami w stodole u babci na wakacjach....niezly odlot

A z zonatym facetem to bym chetnie sprobowala ja i Mycha moja....;)
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
A z zonatym facetem to bym chetnie sprobowala ja i Mycha moja....mruga.gif
życze Ci byś urodziła facetowi dziecko ,a potem by jakas baba Ci go uwiodła
a i by dzieci cierpiały ;]
nie można zbudować szczescia na czyims nieszczesciu
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Mam kolezanke ktora to robi w wiezieniu ze swoim chlopakiem i im to nawet dobrze idzie tak na kratkach kiedys sie nawet dolaczylam....fajnuie bylo ale powiem wam ze najlepiej to jest z 6 facetami w stodole u babci na wakacjach....niezly odlot

A z zonatym facetem to bym chetnie sprobowala ja i Mycha moja....mruga.gif

Ale masz bujną wyobraźnię dziewczynko... Jak się przychodź na wizytę do więzienia to sie nie spotyka przez kraty i nie ma szans na jakiś głębszy pocałunek a co dopiero na seks... Pewnie nawet z jednym facetem seksu nie uprawiałaś a co dopiero z sześcioma..
Przeżyj swój pierwszy raz, zdobądź trochę doświadczenia w 'tych sprawach', skończ szkołę i potem się wypowiadaj...
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Ona chyba powinna w ogóle do jakiejś szkoły pójść :D Ale wyobraźnia...coś pięknego :p
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Kenryl, ale masz na myśli jej fantazję na temat seksu w więzieniu czy w stodole? A może chodzi Ci o 2kobiety+facet lub 6facetów+kobieta? A może o jej, niewątpliwie oddziałowujący na wyobraźnie a niemający nic wspólnego z rzeczywistością nick? :p
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Mam na myśli wszystko wyżej wymienione :p Dziewczyna ewidentnie ma coś z główką, ale może ja się czepiam :D
 
Do góry