Serwisy punktowe

madziaaaxd

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
1 173
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
:)
mi na co kupić tez dziś zaakaceptowali opinie, ale tylko 3 ;DD
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Gdzie się wszyscy podziali? Jak ja mam Was znaleźć?... :( U mnie przez ten tydzień tylko 2 ankiety z dialego po 5 punktów, ale nie wiem, czy sobie nie odpuścić tego, bo już miesiąc czekam na przelew i go nie widać... :/ Ankiet z gadu ani GFK nie widać... :(
 

welmas

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
235
Punkty reakcji
3
nie dodali mi punktów za nowego znajomego na CK.... wie ktoś dlaczego???
 

darus84

dariutka
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
584
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Łódź
Zaproś znajomego do Klubu GfK...i zdobądź 25 punktów!Zapraszanie znajomych do Klubu GfK

Uczestnicy Klubu GfK mogą teraz zapraszać znajomych do Klubu GfK, a w zamian otrzymywać punkty! Jak zaprosić znajomych do Klubu GfK?

1. Proszę wpisać w poniższe pole adres e-mail osoby, która chciałaby należeć do Klubu GfK, a następnie kliknąć przycisk "Zaproś".

2. Na podany adres wysłane zostanie zaproszenie, a także informacja kto poleca zostanie uczestnikiem Klubu GfK.

3. Jeżeli wskazana osoba zarejestruje się w Klubie GfK, osoba zapraszająca otrzyma 25 punktów.

4. W ciągu 30 dni można zaprosić do 15 osób, wpisując tu ich adresy mailowe. Na tej stronie będzie widoczna informacja zarówno o liczbie już zaproszonych jak i liczbie możliwych jeszcze zaproszeń w tym okresie.

5. Powyższe zasady obowiązują tylko w przypadku osobistego zapraszania (wpisywania poniżej adresu mailowego) znajomych osób.

6 Dopuszczalne jest także propagowanie naszego Klubu GfK i umieszczanie linku do rejestracji w Klubie na swoich prywatnych stronach, na forach dyskusyjnych itp. Powinien to być link taki, jak w zaproszeniu, które jest wysyłane z Klubu GfK do osobiście zapraszanej osoby.

7. Zapraszający, który wysłał to pierwsze osobiste zaproszenie do swojego znajomego otrzyma 2 punkty za każdą osobę rejestrująca się później dzięki takiemu opublikowanemu linkowi.
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Jak naciskam "Zaproś znajomego do Klubu GfK" to przeskakuje mi na strone główną... Wy tez tak macie?

EDIT:
Juz mam okej :)

Wiec zapraszam, kto chce zaproszenie do klubu GFK, gdzie za ankiety zdobywa sie punkty wyslijcie mi swoj mail na pw :) Ja dostalam juz od nich wage lazienkowa :eek:k:
 

darus84

dariutka
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
584
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Łódź
otineo w tam tym tygodniu :
6x po 7 punktów
1x po 6 punktów
1x po 8 punktów
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Hej :)
Jestem w serwisie lockerz, taki amerykanski punktowy, od pazdziernka beda wysylac do Polski


Wysylaja do polski za oplatą 20p :sexy: Jak ktos chce zaproszenie, to ja tez wysylam :) Bez zaproszenia nie zarejestrujecie sie na stronce (ja przynajmniej nie moglam) ;)
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
ummm a gdzie na GFK jest pole do wysylania zaproszeń bo mi nie wchodzi tam stronka ;( ehhh
 

welmas

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
235
Punkty reakcji
3
na CK zaakceptowali mi dzisiaj aż 7 opinii.... normalnie rewelacja :bag:
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
welmas czytalam ze dostalam sie do kampanii streetcom, przyszla ci wiadomosc na maila, czy na stronie pisalo o tym? Ja juz mam dosc ich, bo jestem od 2 lat zarejestrowana na tej stronce i jeszcze nic nie testowalam :/
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
Kurczę na GFK, po kliknięciu na 'Zaproś znajomego do Klubu GfK' przerzuca mnie na stronę główną :(.

Nie wiem co mam w zrobić. Dzieję się tak zarówno w exploderze jak i w mozilli.


Marta_Lobos - Miałaś ten sam problem, co zrobiłaś, że przestało Cię przerzucać.?
 
Do góry