Serial Breaking Bad

graszew

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2012
Posty
71
Punkty reakcji
2
Przyznam się, że późno obejrzałem Breaking Bad - jakoś wcześniej nie trafiłem na ten serial, a naprawdę jest mocny. Jeśli ktoś lubi nietypowe, mocne, wyraziste kino to naprawdę polecam. A jakie są Wasze odczucia po obejrzeniu tego serialu?
 

Attachments

  • breakingbad-promo.jpg
    breakingbad-promo.jpg
    102,9 KB · Wyświetleń: 7

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Nie ma czegoś takiego jak "Bed Breaking"...

"Breaking bad" to dobry serial, trochę dramat, trochę sensacja, z bardzo ciekawą fabułą, zwrotami akcji. Dla mnie, powiedzmy, zamyka osobiste TOP5 seriali.
 

graszew

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2012
Posty
71
Punkty reakcji
2
oj rzeczywiście dałem ciała... ja sobie to tak nazywałem, a nawet nie spojrzałem na zdjęcie które wkleiłem:)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Zdecydowanie mój ulubiony serial aktualnie. Multum ciekawych postaci i wiele miejsca do interpretacji ich motywów. Bardzo fajnie się obserwuje zmiany, przez jakie przechodzą charaktery Waltera, jego żony i szwagra oraz przede wszystkim Pinkmana - genialna rola, genialnie zagrana. Ogólnie nie wiem, czy tylko ja mam wrażenie, że ten serial pachnie trochę klimatem serii GTA? Oczywiście nie ma tutaj tej wszechobecnej kradzieży samochodowej ale jest życie przestępcze i przeszeroki wachlarz postaci. Najlepiej podkreśla to sz. Pan Saul Goodman.
 

graszew

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2012
Posty
71
Punkty reakcji
2
Rzeczywiście masz z tym klimatem rację, a Saul Goodman to kwintesencja adwokata "call to Saul!":D
 

Poyeb

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Świetny serial. Wciągnął mnie kumpel. Jednak nie żałuję ani jednej minuty spędzonej nad nim.
Świetnie pokazana metamorfoza człowieka, kiedy dowiaduje się, że zostało mu niewiele życia. Zmiana o 360 stopni. Całkowita przemiana, zmieniają się życiowe wartości itp. Spokojny, cichy człowiek zmienia się diametralnie.
Co do postaci Pinkmana. Również uważam, że jest to genialna rola. :cenzura:iś*** zagrana :).
Jeżeli ktoś tego nie widział to polecam w 100%. Jest sporo akcji od samego początku :).
 
Do góry