Sens życia

KateW

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Rzeszów
"Sens życia polega na tym, aby cieszyc sie z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty" Dawid Ben Gurion
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
wg mnie sensem życia jest odnalezienie braku tego sensu....celem jest brak celu...ahh ale nie chce mi się w to zagłębiać ;)
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
dla mnie sensem życia jest odnalezienie prawdziwego szczęścia. a jeśli juz je znajdę, chcę się z nim podzielić z moimi bliskimi.
 

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
Nie potrafie sprecyzowac mojego celu.
Staram sie zalapac jak najwiecej plusow u najwyzszego i sie z nim zobaczyc.
To jest chyba moim celem.
Rozumiem kolezanke First_Sirius_Lady!
Duzo ludzi przez to przechodzi z tego wniosek.
 

kuleczka007

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem sensem zycia jest ofiarowywanie ludzia tego co w nas najlepsze;pozostawienie czegos po sobie...chocby usmiechu na czyjejs twarzy ;) 864.gif
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
Jaki jest wg was sens życia młodego człowieka w dziejszych czasach? jaki jest wogóle sens życia człowieka? właściwie to powienienem zapytać co może być sensem życia. czy sens życia należy kojarzyć z celami w życiu?


to zależy od człowieka
ja chce yamahe r1 limitowaną wersje z 2004 roku 180km 180kg :) współczynnik masy do mocy 1:1 to mój cel jakiś 100.000 kosztuje ;) w wrzesniu 2006 roku chcr otworzyć knajpe w krakowie lub włoszech . załozyć stowarzyszenie "Stowarzyzenie Ku Uwolnieniu Narodów" cos w stylu kanabal tylko ,ze kanabal działa tylko na rzecz legalizacji konopi w polsce ,a my bedzimy robić wszytko głównie pomagać ruchą undergroundowym organmizować różne wymiany ludzi miedzy krajami naszymi a innymi ;] nie tylko o europe chodzi... organizowac warsztaty bebniarskie żąglerskie... pomagać ludzią uzależnionym - nawiązujemy współprace z monarem ... heh później chce się władować do senatu i nic ni robić 4 latka zarobić kaske i jakoś sobie intres rozbujac ze znajomymi ;)

zpytacie gdzie miejsce na miłość i jaki w tym sens ,a no sens jest :) miłości nie ufam poza tym takich rzeczy się nie planuje to samo jakoś wychodzi. chociaz ostatniomiałem lekki zok jak mnie Pani A. zostawiła ,ale jakoś sobie dałem rad na drugi dzień już ;) hehe 3 dni bez niej jestem i jakoś żyje chociaż myślałem ,że coś z tego będzie.. miałem wiele kobiet i dwie brałem na serio jedną dawno temu i jakięs 5 dni temu Panią A. a teraz to wszytko mam w du#ie . Po trupach do celów - może aż tak to ni bedzie ,ale bde si starał osiągnąć to co chce ... kupić działk we włoszch przy możu wybudować domek moz kiedyś.

a moim głównym celem w życiu jest bycie wolnym człowiekiem...

pozdrawiam opar.
sory za literówki niechce mi sie tego poprawiać.
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
gadam gadam weź mi ust nie zatykaj ...
Gadasz, gadasz i co z tego gadania ma wyniknąć?

załozyć stowarzyszenie "Stowarzyzenie Ku Uwolnieniu Narodów" cos w stylu kanabal tylko ,ze kanabal działa tylko na rzecz legalizacji konopi w polsce
Czy to jest w życiu ważne?Czy to ma tylko sens?
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
to jest ważne to ma sens. chce coś zrobić dla ludzi nie mysle tu o sobie i kasie tylko o tym żeby pomoc takim jak ja .
 

butterfly

marzycielka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
405
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zielone wspomnienie
Zastanawiając się nad sensem życia można dojśc do wniosku że życie jest bez sensu i własnie w tym odnaleźć sens. Jednakże można też stwierdzić że sens jest bezsensem a bezsens ma sens. Wychodząc z tego założenia wszystko jest bezsensowne w pewnym, okreslonym sensie. ....
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Wszystko jest sensem to co dobre i to co złe ?
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Wszystko jest sensem to co dobre i to co złe ?
Oczywiście ,ze tak.Wszystko ma swój sens.I radość,cierpienie,smutek ,zadowolenie.Inaczej wkradła by się w nasze życie monotonia.
 

agus89

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
....:)
Sensem życia jest mieć druga osobe i żeby byla wszytskim dla Ciebie a wszytsko co Cie otacza bylo nia. :heart:








Ona jest najważniejsza :) tak ja mysle...
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Jaki jest wg was sens życia młodego człowieka w dziejszych czasach? jaki jest wogóle sens życia człowieka? właściwie to powienienem zapytać co może być sensem życia. czy sens życia należy kojarzyć z celami w życiu?
Pierwsze pytanie: Dla mnie sensem jest zalozenie rodziny i dogodne zycie...
Drugie pytanie: Zyciem czlowieka dotarcie do starosci i spokojna smierc...
Trzecie pytanie: Dla mnie tak cel = sens Ale tylko cel zycia :)
 
Do góry