sen dość dziwny

fabregascesc

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Witam ostatnio miałem sen, że dom w którym mieszkam pali się. Mój ojciec był też w tym snie a dopiero wrócił z Anglii. Dokładnie był ten sam dom i ludzie, którzy mieszkają obok. W śnie było coś, że było spięcie. Czy to możliwe, żeby ten sen się sprawdził. Nawet nie śpie w nocy bo mam cyka, że zaraz zacznie się palić dom
 

AstraV2

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Z naukowego punktu widzenia to niemożliwe, ale czytałem o wielu takich przypadkach i niektóre się sprawdziły. Tzw. wizja przyszłości, ale być może, było to spowodowane stresem. Jest też możliwość, że sen wygenerował taki obraz, jakiego się lękasz. Zmory nocne itp. Ja miałem kilka takich przerażających snów, ale żaden z nich się na szczęście nie sprawdził, więc nie ma obaw, jednak najlepiej jest być na przyszłość zabezpieczonym.
 

Neithan2

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
174
Punkty reakcji
2
Wiek
32
nie przejmuj się takimi snami. Po prostu Twoja podświadomość płata Ci figle i chcę Cie przestraszyć.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Witam ostatnio miałem sen, że dom w którym mieszkam pali się. Mój ojciec był też w tym snie a dopiero wrócił z Anglii. Dokładnie był ten sam dom i ludzie, którzy mieszkają obok. W śnie było coś, że było spięcie. Czy to możliwe, żeby ten sen się sprawdził. Nawet nie śpie w nocy bo mam cyka, że zaraz zacznie się palić dom

Nie przejmuj się, ja miałam jeszcze gorsze sny, typu, że mój tata jest niewidomy. To tylko sen i nie masz się czym martwić.
 

sqczek1

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie przejmuj się. Ja niekiedy mam wspaniałe sny w których cudownie kocham się ze śliczną kobietą i ...
jakoś tylko sny mi pozostają. Nie spełnia się.
 
Do góry