Seksowna bielizna

Status
Zamknięty.

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
693_4_300x450.jpg


spokojnie wszytskie modele masz dostepne na http://www.desirebutik.pl jezeli ktorys wpadl ci w oko :p nie wiem jaki wybor ma allegro bo mnie raz oszukali i stwierdzilem ze z nimi nie ma sensu
 

chimerka

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Tak to jest, na allegro nigdy nie ma pewności czy kupujemy od sprawdzonej osoby, no chyba że jest to sklep zweryfikowany... Do sklepu za to zawsze podany jest kontakt, można zadzwonić i dowiedzieć się wszystkiego, wtedy jakoś większe mam zaufanie ;)
 

frytka_z_ketchupem

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Według mnie najseksowniejsze są wszelkiego rodzaju gorsety, podkreślają kształty, uwydatniają wszystko... Coś w tym stylu ;)
291_4_700x1050.jpg

Ten gorsecik boski jest. Niby taki zwykły biały, a jednak mega seksowny. I taka prostota jest jednym z najlepszych i zawsze sprawdzonych wyjść;)
Hehe mi się bardzo podobają stroje tego typu :
184_4_700x1050.jpg

Ale chyba bym się nie odważyła na coś takiego ;P na modelce super wygląda
 

bukmacherka

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Właśnie na modelce zawsze wygląda świetnie.Niestety nie każda ma taką figurę i musimy umieć dobrać coś pod siebie.A apropo http://www.desirebutik.pl/ to jest tam naprawdę spory wybór i ja właśnie sobie coś upatrzyłam i jeszcze dzisiaj to zamówię.W sumie to chciałm zamówić kilka rzeczy , które mi się spodobały niestety budrzet mi na to nie pozwolił.Ale nic straconego...wypłata nie długo więc zaszaleję przed jeszcze przed walentynkami i kupie sobie gorsecik.Dzisiaj musze się obejść tylko biustonoszem ale za to jakim..
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
o tak ten czarny ostatni to mnie zawilil z nog :p
pytanie czy to modelka ma cos w sobie czy ten stroj :p:p
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Jak dla mnie to ten czerwony jest genialny, cała reszta raczej taka hmm średnia.

edit. Jeszcze ten "ostatni czarny" jest super - to pewnie dlatego, ze zawszel ubilem krociutkie spodniczki takie, ze widac duzo :)

z kolei te czarne "wczesniejsze", przezroczyste z jakimis tam falbankami malymi czy jak to nazwac to jakies takie ... tanie :D ten cały biały do mnie nie trafił, ale podejrzewam, że aż tak bym nie wybrzydzał - przy "normalnie" ubierającej sie kobiecie, jak dla odmiany by coś takiego założyła to na pewno byłaby pozytywna odmiana. Sama świadomość tego, że chce wyglądać ładnie, atrakcyjnie dla faceta i robi coś w tym kierunku też jest pozytywnie nakręcająca :)
 

Nily

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Jako prawie branżystka polecę coś od siebie :)
Ktoś wcześniej wrzucał jakiś model marki Axami to ja dorzucę jeszcze jedną ich propozycję
57874285570095234639.jpg


Oprócz tego polecam sklepy stricte producentów bo są po prostu tańsze niż wszelakich dystrybutorów:
www.axami24.pl
www.tiffanie.pl
www.gorteks.com.pl
www.kinga.com.pl
Aktualnie zbliżają się Walentynki więc przy okazji można się załapać na rabaty ;)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Dodam coś od siebie :) Mój mnie uwielbia w koronkach dlatego często wybieram taka bieliznę by pocieszył swoje oko ;)
Znalezione na www.hurtownia-olenka.pl
 

Attachments

  • olenka2.jpg
    olenka2.jpg
    52,4 KB · Wyświetleń: 30
  • olenka3.jpg
    olenka3.jpg
    49,2 KB · Wyświetleń: 32
  • oleńka.jpg
    oleńka.jpg
    50,9 KB · Wyświetleń: 27
E

ekspert_nokaut.pl

Guest
Jeżeli szukasz czegoś seksownego, polecam producenta Obsessive. Bielizna tego producenta jest odważna i zmysłowa :) Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie! Polecam!
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Jak niedopasowana bielizna może być zmysłowa? Znalazłam tabelę rozmiarów tego "wspaniałego" producenta. Rozmiary są dwa. I to tak opisane, że to już nie jest nawet śmieszne, to po prostu kpina z klientek.
 

liuza85

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
163
Punkty reakcji
0
fajne zdjecia :)

powiem tylko jedno, seksowna bielizna to prezent dla dwojga ;)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Właśnie zauważyłam, że w tej hurtowni mają zniżkę 10% na Dzień Kobiet na bieliznę damską :)
ps. ten ostatni komplecik to Obsessive ;)
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Mnie się podobają subtelne kompletu bielizny, takie które za dużo nie pokazują a jednak nadal przyciągają męskie oko i pobudzają wyobraźnię. Na przykład coś w tym stylu z Nipplex:
Magda_gors_milk.jpg
 
D

Dorka123

Guest
niektóre z nich są śmieszne, a nie seksowne ;)
Ja lubię bieliznę Twin Lingerie, może niezbyt znana w Polsce marka, ale jest świetna, w klubach zakupowych można ją kupić ze zniżką, warto, bo jest na prawdę świetnej jakości, na Mi momento własnie sobie zamówiłam biustonosz, stringi i pas do pończoch z serii iconic, świetne, nie mogę się doczekac, aż dojdą :)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ja jednak też wolę mniej wyuzdaną bieliznę, ale podkreślającą kobiece kształty. Ten komplet jest moim zdaniem idealny: http://www.stilago.pl/fashion/kobieta/bielizna-137068/biustonosze-i-gorsety-137132/gorset-z-piankowymi-miseczkami-czerwony-1209586.html Uważam, że jest bardzo kuszący i kobiecy. Na pewno też rozpali każdego mężczyznę.
 

Pressenterka

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
fajne to wiazane co bialamasajka pokazała :D

to ja wam pokaze co sie podoba mojemu facetowi... tylko siadzcie lepiej :p

nie chce mi sue grafika wkleic mam jakis blad wiec macie linka
 
Status
Zamknięty.
Do góry