seks z przyjacielem byłego

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Asiura92, dorosłe sprawy załatwiaj jak dorsła osoba. Nie wiem po co ciskać się jak dziecko i zamartwiać. Może tym co zrobiliście dałaś mu nadzieje na coś więcej, być może podobasz mu się bardziej niż Ci się wydaje.
Niestety nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. Przemyśl sobie czy chcesz w to brnąć czy nie, potem z nim porozmawiaj. Wyjaśnij na czym sprawa stoi, jak ty na to wszystko patrzysz.

Jeśli się z nim przespałaś to coś musiało Cię w jego ramiona pchnąć. Więc albo stracisz przyjaciela albo zyskasz partnera, albo on zachowa się na tyle dorośle, że postara się nie wracać do tego...

Edit.
art.no, może przeczytaj wypowiedzi autorki od pierwszego postu to będziesz wiedział.
Ja nie widzę powodu dla któego ma się czuć źle, ale ona może widzieć to inaczej.
 
B

Blancos

Guest
@Asiura92 - gdy w przyszłości będziesz chciała coś dodać do posta, którego napisałaś dosłownie kilka minut wcześniej to skorzystaj z takiej przyjemnej funkcji zwanej "edycją" (oczywiście tego poprzedniego posta). Pozdrawiam serdecznie.
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
jak powiedziałam,że chcę o tym zapomnieć i aby on to samo zrobił
tak to jest jak się dzieci w dorosłych bawią. uważasz się za dorosłą? to powiedz byłemu, że miałaś chwilę słabości i przespałaś się z jego kolegą - w jednej chwili pozbedziesz się problemów z byłym i z jego kolegą :D
 

art. no

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2012
Posty
75
Punkty reakcji
2
ale teraz dociera do mnie,ze zrobiłam coś co było dla mnie nie do pomyślenia ponieważ mam zasadę,że byłego koleżanki czy przyjaciela swojego byłego no niestety ale w łóżku nie chcę widzieć,
Po co ustalasz dla siebie zasady jeśli nie umiesz się tego trzymać, bo jesteś słabiutka. Zasada może być jedna: albo parz sie z kim popadnie i nie zadręczaj się, że wyszłaś na łatwą, albo nie dawaj nikomu i nie będziesz miała dylematów.
 

ziarnisty1

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Asiura92 potępiam cię spotkać się na randce i gadać o tym co lubicie w łÓżku -.- niewiem czy to ja jestem dziwny czy to świat taki się zrobił :p
 
Do góry