seks a okres

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Czytając inny temat tak mnie zaciekawiło czy macie opory (i kobiety, i mężczyźni) przed uprawianiem seksu podczas okresu? Bo to nieestetyczne, niehigieniczne czy może właśnie działa na Was w odwrotny sposób?
Jeśli był taki temat to wybaczcie, przejrzałam kilka ostatnich stron i nic takiego nie zauważyłam.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Czytając inny temat tak mnie zaciekawiło czy macie opory (i kobiety, i mężczyźni) przed uprawianiem seksu podczas okresu? Bo to nieestetyczne, niehigieniczne czy może właśnie działa na Was w odwrotny sposób?
Jeśli był taki temat to wybaczcie, przejrzałam kilka ostatnich stron i nic takiego nie zauważyłam.

dziwne, że zakładasz taki temat skoro w temacie o ilości orgazmów się bulwersowałaś czyżby niekonsekwencja poglądów ?
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
dziwne, że zakładasz taki temat skoro w temacie o ilości orgazmów się bulwersowałaś czyżby niekonsekwencja poglądów ?
Widzisz, kobiety z założenia są niekonsekwentne. A mnie tu interesuje co myślisz na temat, który założyłam, a nie czy zapamiętujesz moje wypowiedzi ;)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Niby jest bardziej mokro, ale ja jestem na NIE
Raz że jakieś ręczniki trzeba n pościel kłaść czy coś, żeby nie pobrudzić, dwa to trochę niezdrowe, trzy zazwyczaj wtedy źle się czuję nie mam siły i ochoty na takie igraszki
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
nie miałem okazji, ale wydaje mi się, że to bez różnicy - tylko jak mówiła poprzedniczka - srania się z ręcznikami itd.
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mnie i partnerowi nie robi to różnicy, oczywiście wyłączając dwa pierwsze dni okresu, bo wtedy ogólnie jestem nie do życia ;) a od trzeciego dnia nie mam już mocnego krwawienia[nie ma w ogóle mowy o żadnych ręcznikach w moim przypadku, w ogóle wszystko praktycznie wygląda tak samo jak podczas 'normalnego' seksu :D], nic mnie nie boli, więc czemu nie? Oczywiście zawsze z prezerwatywą.
 

ludzikowa91

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk :)
U mnie jest tak, że biorę tabletki anty, więc sam "okres" jest tak czy owak mniej obfity, więc w zasadzie w ostatnie dni nie mam z tym problemu. I nie muszę się martwić ręcznikami itp ;) Generalnie jest ok :p
 

agatka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś tam
Hyh u mnie jest dokładnie tak samo tylko w pierwszych 3 dniach okresu się powstrzymuje ale i to nie zawsze a tak poza tym to jest oki :D
 

lejdis2607

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam w świecie :D
tez jestem na nie, raz nam sie zdarzylo ze robilismy to podczas miesiaczki, bo akurat w tym momencie dostalam ja gdy to robilismy, ale powiem wam ze przeczuwalam w czasie gdy to robilismy ze go dostalam bo bylo tam za luzno i za mokro no i po wszystkim byla plama na lozku ;/
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Też mi się trafiło, że podczas stosunku dostałam okres. Masakra... ;/
Ogólnie jakoś nie nie mam chęci podczas okresu na seks. Dlatego z reguły mamy tydzień odpoczynku, na zregenerowanie sił :p
 

Viki_86

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
1
mnie namówił chłopak i faktycznie okazało się że nie robi to większej różnicy, a i żadne ręczniki nie potrzebne ;)
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Niby jest bardziej mokro, ale ja jestem na NIE
Raz że jakieś ręczniki trzeba n pościel kłaść czy coś, żeby nie pobrudzić, dwa to trochę niezdrowe, trzy zazwyczaj wtedy źle się czuję nie mam siły i ochoty na takie igraszki
1. Po co ręczniki? Łóżko nie jest niezbędne do seksu.
2. Niby dlaczego niezdrowe? To tylko krew.
3. Ok, to faktycznie przeszkoda. ;-)


@topik
Zależy od samopoczucia, ale jeśli jest ok, nie ma sprawy.
Poza tym stosunek nie musi być koniecznie z udziałem pochwy.
 

cytrynowalala

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2009
Posty
141
Punkty reakcji
2
osobiście nigdy tego nie próbowałam, ale słyszałam również, że ból brzucha .. m.in . spowodowany okresem..można złagodzić, właśnie przez uprawianie w te dni seksu.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Też tak słyszałam, kiedys próbowałam, ale czułam dyskomfort i fizyczny, i psychiczny, więc nie jestem zwolenniczką :)
 

Viki_86

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
1
osobiście nigdy tego nie próbowałam, ale słyszałam również, że ból brzucha .. m.in . spowodowany okresem..można złagodzić, właśnie przez uprawianie w te dni seksu.
też o tym słyszałam ale na mnie to nie działa

Kurcze zaczełam brać hormony, rozpierniczyło mi się wszystko i nie dość że okres trwa i trwa nie normalnie długo to jeszcze podczas stosunku, zamiast tak jak kiedyś, krwawienie mi ustawalo tylko śluz normalnie leciał, to porządnie krew poszła :/ mi to jako tako nie przeszkadzało ale szkoda mi mego faceta ...
 

Girl_

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Mi zawsze chcę się najbardziej wtedy kiedy 'nie można' :p
Ale niefajnie bym się czuła podczas seksu kiedy mam miesiączkę ..
 
Do góry