Se K310i

Status
Zamknięty.

sowa3991

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lubicz
mój kolega chce sobie kupić tą kome i nie wie czy to dobry wybór a co wy o nim sądzicie??

P\S pilnie potrzebne sterowniki do k310i z góry dzięk
 

adi!@#

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
121
Punkty reakcji
0
taki sobie dlamnie to niezabardzo bo ma malo pamieci i aparat ma niezbyt
ale zalezy do czego ma mu sluzyc
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
co ty gadasz, to dobry telefonik jest a co do aparatu slysalem, ze jest bardzo fajny, jak na tej klasy telefon. pamieci malo ma, no ale to w koncu nie odtwarzacz mp3 tylko telefon. a gdzie go kupuje? bo w plusie mozna go teraz razem z karta sim wyrwac za 399 zl. wiec jesli sie nie zdecydowal jeszcze, to moze niech sie przejedzie do salonu plusa, bo mozna zaoszczedzic niezle!.
 

sowa3991

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lubicz
co ty gadasz, to dobry telefonik jest a co do aparatu slysalem, ze jest bardzo fajny, jak na tej klasy telefon. pamieci malo ma, no ale to w koncu nie odtwarzacz mp3 tylko telefon. a gdzie go kupuje? bo w plusie mozna go teraz razem z karta sim wyrwac za 399 zl. wiec jesli sie nie zdecydowal jeszcze, to moze niech sie przejedzie do salonu plusa, bo mozna zaoszczedzic niezle!.
[/quot

kupił już w mixplusie za 1zł (no niby dobry telefon ale ja mam L6 więc wole coś w chudszych :) )
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
aaa...no wlasnie, bo w mixplusie tez jest...prawda...hehe jeszcze lepsza okazja :). zaluje z jednej strony, ze jestem przywiazany do pre-paida swojego, bo tez bym chcial kiedys kupic sobie telefon za zlotowke;]. moze kiedys...
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
ale sek310i tokiepski wybór.. ładnie wygląda.. ale mało pamieci ma , kiepski graficznie...
 

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
mój kolega chce sobie kupić tą kome i nie wie czy to dobry wybór a co wy o nim sądzicie??
Jak sieć niema dla niego znaczenia to Era ma K500i za 1gr jest on zdecydowanie lepszy od K310i i ma więcej pamięci. Ja posiadam K310i i nie narzekam, aparat ma lepszy od tego co miałem do drukarki za 700zł :p troszkę szkoda, że przy takim funkcjonalnym telefonie tak mało pamęci, ale trudno coś za coś... oczywiście są telefony bardzo funkcjonalne z dużą ilością pamięci lub z możliwościa dokładania kart, ale to już cena jest zdecydowanie wyższa i to bardzo wysoka.


ale sek310i tokiepski wybór.. ładnie wygląda.. ale mało pamieci ma , kiepski graficznie...

Jakbyś się przesiadła z Siemensa C60 na K3010i to napewno różnica jest i nie jest kiepski w grafie, wiadmo są lepsze telefony, a telefon to nie komputer jak tutaj kotoś już powyżej pisze :D
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
No nie mówie ze wymagam od koma zeby był jak komputer, po prostu byłam niezadowolona z tego telefonu... i tyle :p

chociaz jakby był jak laptopik w takiej małej formie toj uz bym była happy hihi
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
No nie mówie ze wymagam od koma zeby był jak komputer, po prostu byłam niezadowolona z tego telefonu... i tyle :p

chociaz jakby był jak laptopik w takiej małej formie toj uz bym była happy hihi


niee, no biorac pod uwage, ze mixplus go daje za zlotowke, to juz jaki by nie byl to i tak sie oplaca, a swoja droga to prawda, pamieci ma niewiele, ale graficznie podobno jest wlasnie dobry. takie opinie pojawialy sie najczesciej. komu wierzyc ? ;)
 

vsb1910

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2006
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
RADOM
taki sobie,nie jest głupi ten fon.Ma to co potrzeba,i za dobrą cene
 
Status
Zamknięty.
Do góry