Ściemnianie włosów.

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Witam, chciałbym sobie ściemnić włosy. Mam takie ni to siwe ni brązowe, są za przeproszeniem ch**owe. Nie chce ich farbować broń boże. Na necie mało jest na ten temat ale wyczytałem że są jakieś szampony co to niby ściemniają włosy, chciałbym żeby były one czarne. Dajcie jakieś namiary na te szampony jeśli o nich słyszeliście, będę dozgonnie wdzięczny.

pozdrawiam
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
i co Ci z tego, jak po takich szamponetkach to szybko powrócą do naturalnego koloru (chyba), a jak nie to będziesz miał odrosty i u chłopaka to będzie wyglądało jeszcze bardziej śmiesznie, niż u dziewczyny.
 

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
To czym potraktować włosy by były czarniejsze?
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Po prostu pomaluj sobie trwałą farbą włosy (nie powiem Ci marki najlepszej, bo się na tym nie znam, bo nie farbuje włosów) i to będzie najlepsze wyjście moim zdaniem, jeżeli naprawdę zależy Ci na ich ściemnieniu ; )
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
ja to bym chcial rozjaśnic ,nie lubie moich czarnych wlosów... ale farbowac tez nie chce :p
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Do WoJ+Ek Rozjasnicz wlosy mozna rozjaśnieczem tylko to jest do odrostów jezeli wlos bedzie odrastal bedzie juz naturalnego koloru kiedys w necie czytalem ze mozna takze do płukania wlosow mozna uzywac soku z cytryny albo naparem z rumianku .

A co do scmiemniania włosow takze jestem zainteresowany i wyczytałem kiedys o Szamponie z HENNĄ tak naprawde nie wiem jakie to jest skuteczne .
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
Do pawwwel Dzięki za rade :) tez juz gdzies o tym czytałem i chyba wypróbuje to
 

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
najlepiej by bylo jakby się tu jakas kobieta wypowiedziałą, bo jak wiadomo one sa bardziej w temacie niz faceci
 
Do góry