schudł 73 kilogramy - dokonał niemożliwego

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Słuchajcie forumowicze, natknąłem się dzisiaj na dietę niejakiego Jacka Balona, który(jak w temacie) schudł 73 kilo :124: założyłem ten temat bo sam mam kilka kilo nadwagi, i zainspirował mnie on trochę do ruszenia swojego tyłka.
Ma on bloga o swojej diecie. Nie chcę rozsyłać spamu, wygooglujcie sobie jego bloga wpisując dieta balona.
 
W

wiki9969

Guest
Ja ostatnio oglądam fat killers i też się przekonuję; że ludzie są w stanie dokonać rzeczy niemożliwych. Na dietach się nie znam i ich nie stosuję, ale jeżeli ktoś chce pójść w ślady pana z postu wyżej niech lepiej uda się do dietetyka i zastosuje dietę dla niego odpowiednią. Bo nie jest tak, że jak jednej osobie coś pomaga to z drugą będzie tak samo.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Zdecydowanie tak :) Każdy organizm jest inny. Czytałam o tym chłopaku i naprawdę pogratulować wytrwałości. Póki co jednak pozostaję przy mniej spektakularnych, ale nie mniej trwałych efektach, które osiągnęłam z dietą Cambridge :)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Samba a ile schudłaś??? Pytam z ciekawości bo też na niej byłam.

No i gratulacje dla chłopaka... dobry wynik :D
 
D

Dobrawa

Guest
Przy Cambridge największe sukcesy to mężczyzna -50 kg i kobieta -42 kg. Więc jeśli chłopak schudł, aż 73 kg to należą mu się gratulacje.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
No ale z tego co doczytałam, to on nie chudł na DC, tylko na jakiejś diecie, którą sam sobie opracował. A co do Cambridge - mam za sobą 17 kg :)
 

moniakk21

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Tak, słyszałam już o takich dokonaniach, ale tacy ludzie później muszą dużo pracować z nadmiarem skóry po tak drastycznym spadku masy ciała.
 
D

Dobrawa

Guest
samba_mamba napisał:
No ale z tego co doczytałam, to on nie chudł na DC, tylko na jakiejś diecie, którą sam sobie opracował. A co do Cambridge - mam za sobą 17 kg :)
Tak, może źle sformułowałam zdanie :) Miałam na myśli porównanie skuteczności a Tobie gratuluje wyniku.


samba_mamba napisał:
No ale z tego co doczytałam, to on nie chudł na DC, tylko na jakiejś diecie, którą sam sobie opracował. A co do Cambridge - mam za sobą 17 kg :)
Tak, może źle sformułowałam zdanie :) Miałam na myśli porównanie skuteczności a Tobie gratuluje wyniku.

moniakk21 napisał:
Tak, słyszałam już o takich dokonaniach, ale tacy ludzie później muszą dużo pracować z nadmiarem skóry po tak drastycznym spadku masy ciała.
Jeśli jest to praca nad dietą, ćwiczeniami i jest rozłożona w czasie to ciało w dużej mierze samo się stopniowo dostosowuje do utraty wagi. Co innego przy odchudzaniu typu odsysanie tłuszczu czy zmniejszanie żołądka. Myślę, że wtedy przy samej redukcji można by mówić o nadmiarze skóry.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Wiesz, to też zalezy od budowy, od organizmu - moim zdaniem jest to kwestia indywidualna. Prawda jest taka, że pracując nad utratą kilogramów należałoby równolegle zadbać o skórę. Ujędrniać ją, nawilżać, pilnować aby była w odpowiedniej formie. Ja sobie wsparłam odchudzanie zabiegami, które w tamtym czasie zaproponowało mi centrum diety i naprawdę było warto. Dobrze to robi na psychikę :)
 

Sanderka88

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
15
Punkty reakcji
0
WOW! tyle kilogramów. Ja ledwo schudłam 15, a 73 to jest jakaś kosmiczna liczba ;) Musiał być bardzo wytrwały ;)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
samba_mamba napisał:
Rekordzista DC zrzucił z siebie 50 kg :) Na stronie diety można poczytać ciekawe historie osób, które pokonały otyłość. Proszę http://dieta-cambridge.pl/klub.html - oto lektura, gdyby ktoś miał ochotę poznać.
A ja myślę, że jak ktoś chce to osiągnie swój cel, nawet jeśli jest to magiczna trzy cyfrowa liczba- Choć to wielki wyczyn. Nie ma co :) Dobrze ułożona dieta, konsekwencja i najlepiej ktoś kto Ci pomoże i efekt murowany!
 
D

Dorka123

Guest
Dla mnie ważniejsze niż ilość zrzuconych kilogramów jest to ile z nich nie wróciło po zakończonej diecie. Bo nie ma co kryć, często łatwiej zgubić wagę niż ją utrzymać. Dobrze więc, jeśli dieta ucy dobrych nawyków żywieniowym, dzięki temu łatwiej można uniknąć efektu jojo.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Tak, do prawda. Najważniejsze to jeść świadomie, ale też i pamiętać o ruchu. Zrzucić kilogramy jest sztuką. Ale jeszcze większą jest utrzymać wynik i ich nie nadrobić.
 
D

Dobrawa

Guest
majkusia napisał:
Rekordzista DC zrzucił z siebie 50 kg :) Na stronie diety można poczytać ciekawe historie osób, które pokonały otyłość. Proszę http://dieta-cambridge.pl/klub.html - oto lektura, gdyby ktoś miał ochotę poznać.
A ja myślę, że jak ktoś chce to osiągnie swój cel, nawet jeśli jest to magiczna trzy cyfrowa liczba- Choć to wielki wyczyn. Nie ma co :) Dobrze ułożona dieta, konsekwencja i najlepiej ktoś kto Ci pomoże i efekt murowany!
Taka trzy cyfrowa liczba to już tak magiczna, że tak jak w Cambridge to już tylko pod kontrolą dietetyka, bo inaczej to sobie jakoś tego nie umiem wyobrazić.
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Dorka jejuu... nie wiedziałam , że mają na fb tyle fajnych przepisów świątecznych ! Dzięki! Coś na pewno zrobię.
Swoją drogą Święta mnie przerażają. Zawsze mam 2 kilo więcej :/
 
D

Dorka123

Guest
u mnie po świętach -0,2, a jedzenia sobie nie odmawiałam, jadłam po prostu rozsądnie ;) nie ma to jak deta ucząca dobrych nawyków żywieniowych ;)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Tak w temacie tego chłopaka - pogrzebałam trochę i kilogramy mu nie wróciły. Naprawdę wow! Moje też nie wróciły, więc pewnie jojo w dużej mierze zależy od konsekwencji, nie od rodzaju diety :)
 
D

Dorka123

Guest
i od tego czy dieta uczy dobrych nawyków żywieniowych, bo co z tego, że przejdziemy na jakąs drakońską dietę, zrzucimy nawet i 20 kg, a po diecie zaczniemy jeść za dwoje ;)
 
Do góry