schody - które lepsze i opinie

T

TomkaJanka

Guest
Ja ostatnio widziałam u znajomych schody szklane. Autora posta co prawda pisze, że chodzi o dom i szklane nie wchodzą w grę, ale mogłabym się tu kłócić ;) Znajomi wcale nie mają w domu wystroju mega modernistycznego, a schody postanowili zrobić sobie szklane i całość jakoś tak super się prezentuje, że nie da się normalnie oczu oderwać ;) Niestety nie mam fotki od nich, ale jest to coś podobnego do tych : linealsystem.eu/galeria/schody-szklane-podlogi-szklane tylko mają jeszcze barierkę i są podświetlane :)
 
S

szyszana

Guest
Kolejne fajne foto ze schodami z wyższej półki. Sami oceńcie - to foto z galerii Prudlik. Jak Wam się podoba?

schody-giete-6.jpg
 
T

TomkaJanka

Guest
To ja dorzucę także propozycję schodów - moim zdaniem bardzo efektowne - drewno w połączeniu ze szkłem.

/
schody_podlogi_szklane_11_linealsystem.jpg
 

matylda1988

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli szukacie ciekawych inspiracji dotyczących schodów, bądź samych balustrad polecam zajrzeć na stronę firmy eskatt.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Zawsze to kwestia stylu pomieszczenia i budżetu. Zdjęcie z galerii firmy Prudlik, schody naprawdę świetnie wyglądające, estetyczne, ciekawe - nasz klimat. Kolor typowo drewniany, ale co będzie pasowało do was, to już musicie oceniać na podstawie własnej aranżacji.

schody-dywanowe-01.jpg
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Ale mimo wszystko z pokazanych przykładów chyba zdecydowanie najlepszym wydaje się być ten niżej. Schody mają być funkcjonalne, ale wizualnie również powinny zrobić duże wrażenie.

schody-wstegowe.jpg
 
Do góry