Sasiadka mnie szantazuje...co robic?

cristianoo3344

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
74
Punkty reakcji
1
sasiadka zrobila mi z ukrucia zdjecie nago...i sie zaczelo,powiedziala ze zobaczy to cale osiedle...chyba ze bede do niej chodzil i jej "pomagal"dobra zgodzilem sie,ale to co mnie zastalo...brak slow.gotowalem jej obiad,robilem kawe,chodzilem do sklepu,zmywalem naczynia,sprzatalem tam(raz nawet podla,kazala mi na czworakach czyscic podloge)nie wiem co robic?
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Wiesz co zrób...

Zainwestuj w dyktafon, zakamufluj go i zrób sąsiadzce awanturę - zażądaj, aby oddała Ci to zdjęcia, bo nie masz zamiaru dłużej harować. Zapewne zacznie Ci mówić, że nie odda Ci tego zdjęcia, że wszyscy na osiedlu zobaczą Cię nagiego, etc.

Musisz nagrać to jak mówi, że ma Twoje nagie zdjęcie i że jeśli nie będziesz jej "pomagał" to pokaże je wszystkim osobom na osiedlu.

Wówczas następnego dnia, po sprawdzeniu nagrania idziesz do niej z kopią (WAŻNE!) i mówisz jej wprost - albo odda zdjęcie, albo Ty się nie bawisz i idziesz na policję zgłosić fakt, że Cię szantażuje. Zapewne się wystraszy i po dobroci odda zdjęcie.
 

cristianoo3344

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
74
Punkty reakcji
1
Wiesz co zrób...

Zainwestuj w dyktafon, zakamufluj go i zrób sąsiadzce awanturę - zażądaj, aby oddała Ci to zdjęcia, bo nie masz zamiaru dłużej harować. Zapewne zacznie Ci mówić, że nie odda Ci tego zdjęcia, że wszyscy na osiedlu zobaczą Cię nagiego, etc.

Musisz nagrać to jak mówi, że ma Twoje nagie zdjęcie i że jeśli nie będziesz jej "pomagał" to pokaże je wszystkim osobom na osiedlu.

Wówczas następnego dnia, po sprawdzeniu nagrania idziesz do niej z kopią (WAŻNE!) i mówisz jej wprost - albo odda zdjęcie, albo Ty się nie bawisz i idziesz na policję zgłosić fakt, że Cię szantażuje. Zapewne się wystraszy i po dobroci odda zdjęcie.
juz tak zrobilem w 3 dzien...ale nie wiem jak,znalazla to w kurtce mojej(ona jest sprytna,uwierz mi)nie moge miec w kieszeni,bo sprawdza to,naprawde.dzieki za pomysl(aha napisalem ze 3 dzien bo to trwa od ok 2 tygodni)

Wiesz co zrób...

Zainwestuj w dyktafon, zakamufluj go i zrób sąsiadzce awanturę - zażądaj, aby oddała Ci to zdjęcia, bo nie masz zamiaru dłużej harować. Zapewne zacznie Ci mówić, że nie odda Ci tego zdjęcia, że wszyscy na osiedlu zobaczą Cię nagiego, etc.

Musisz nagrać to jak mówi, że ma Twoje nagie zdjęcie i że jeśli nie będziesz jej "pomagał" to pokaże je wszystkim osobom na osiedlu.

Wówczas następnego dnia, po sprawdzeniu nagrania idziesz do niej z kopią (WAŻNE!) i mówisz jej wprost - albo odda zdjęcie, albo Ty się nie bawisz i idziesz na policję zgłosić fakt, że Cię szantażuje. Zapewne się wystraszy i po dobroci odda zdjęcie.
juz probowalem,nie udalo sie,jest naprawde sprytna.wkurzyla sie ostro wtedy.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
To schowaj w majtkach, tam Ci chyba nie zajrzy:)

A poważniej - spróbuj iść na policję po prostu i powiedz jak sprawa wygląda. Albo jak masz to zapytaj się jakiegoś znajomego prawnika.
 

cristianoo3344

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
74
Punkty reakcji
1
To schowaj w majtkach, tam Ci chyba nie zajrzy:)

A poważniej - spróbuj iść na policję po prostu i powiedz jak sprawa wygląda. Albo jak masz to zapytaj się jakiegoś znajomego prawnika.
jak pojde na policje no to ona to wszystko pokaze o to w tym chodzi..pewnie na policji to sie jeszcze beda smiali ze mnie..prawnika nie znam zadnego.
 

Śmierć91

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
251
Punkty reakcji
11
To powiedz jej żeby się pie^^^^^ła, najwyżej pokaże to zdjęcie, co to na osiedlu nie widzieli gołego faceta ? :p
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Jeju... To najwyżej się przeprowadzisz,,,

Wszystko jest lepsze niż usługiwanie jakiejś wrednej babie.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
podchodzi mi temat pod prowokację

ale powiem co myslę

Obciach będzie bo całe osiedle dowie się jaką Ty masz sąsiadkę. Osiedle zacznie się mścić na niej i dyskryminować ją. Nikomu nie zależy na Twoich zdjęciach, nawet jeśli są śmieszne. Nawet jeśli będziesz na zdjęciu w całej okazałości i będzie to dla Ciebie wstyd nie z tej ziemi to nie daj sobą pomiatać. Powiadom rodziców a także dobrze było by innych sąsiadów o tym incydencie. Konsekwencje mogą być różne lecz najważniejsze że to nie Ty jesteś tym degeneratem.
Musisz wiedzieć kto jest tym złym i kto ma powody do wstydu, bo na pewno nie Ty.
Śmiać się nie ma z czego bo to jest upokarzające co się nie toleruje w społeczeństwie aby ktokolwiek coś takiego robił.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Tak z innej mańki autora zapytam... Ładna ta sąsiadka? Ile ma lat?
 

Mental

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja na twoim miejscu kierował się według zasady oko za oko,ząb za ząb czyli musiałbyś znaleźć na nią haka,może nie jej nagie zdjęcie (zakładam ,że to jakaś babcia :D) ale coś w tym stylu.
W dzisiejszym świecie łatwo znaleźć informacje o 2 człowieku(co mnie cholernie przeraża).
 

hildegarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
20
Punkty reakcji
1
Co za wredna żmija. Ja to bym tą babę wyśmiała w żywe oczy. Nigdy nie przekroczyłabym progu jej domu. Ona nadal ma twoje zdjęcie, może jak Cię nie ma to się ślini do ciebie, a fe.., na co dzień cię ogląda w realu... czego więcej może chcieć od życia taka staruszka...? ha..ha..
Ale tak poważnie, jak masz okazję zabierz jej to zdjęcie, nagraj ją i koniecznie zgłoś sprawę na policję.
I nie chodż już do niej, pokaż że masz jaja. A wstydzić to się powinna ona wredna kwoka.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hm, nie potwierdził, że to staruszka.
Pójście na policję brzmi trochę kuriozalnie... podobnie jak sprzątanie.
Masz opcje:
- zaproś kolegów z dzielni i zrób wjazd na chatę (tak,to żart)
- zademonstruj największą moc jaką ma facet: "Mam to w ***** "
 

cristianoo3344

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
74
Punkty reakcji
1
Co za wredna żmija. Ja to bym tą babę wyśmiała w żywe oczy. Nigdy nie przekroczyłabym progu jej domu. Ona nadal ma twoje zdjęcie, może jak Cię nie ma to się ślini do ciebie, a fe.., na co dzień cię ogląda w realu... czego więcej może chcieć od życia taka staruszka...? ha..ha..
Ale tak poważnie, jak masz okazję zabierz jej to zdjęcie, nagraj ją i koniecznie zgłoś sprawę na policję.
I nie chodż już do niej, pokaż że masz jaja. A wstydzić to się powinna ona wredna kwoka.
no jest wredna...nie babcia!..ok 35 lat ma.za pierwszym razem jak mi pokazala to jej wyrwalem to zdjecie,juz m a ona podchodzi i pokazuje mi kilka kopii.....byla wkurzona i musialem robic co mi karze w tym domu...wiem,wiem brzmi to nieprawdobodobnie,ale naprawde to sie dzieje w realu.to jest jakas feministka chyba,pytalem dlaczego to robi,dlaczego ja??powiedziala mi ze dlatego ze faceci sa okrutni,bija,gwalca,ponizaja kobiety...ze chce facetom dac nauczke..powiedziala ze nie wygladam na takiego co moglby takie rzeczy zrobic kobiecie...ze po prostu tak wyszlo,zrobila kilka fotek i juz.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Wiem, że z pozoru jest to nieważne, ale chciałem z ciekawości się dowiedzieć.

Możesz ją zapytać, czy zdaje sobie sprawę z tego, że przyjmując taką postawę wobec Ciebie nie zmieni rzeczywistości i faceci dalej będą bić, gwałcić i prezentować inne kretyńskie postawy. Choć podejrzewam, że po prostu ją to kręci. Może podnieca seksualnie. Może nie wiem co jeszcze. Ale nawet jeśli nie zdobędziesz się na to, by pójść wreszcie na tę cholerną policję, po pewnym czasie jej się to znudzi.

Powiedziałbym jednak, że poprzez wzgląd na to, iż robi to bez Twojej zgody, powinna zasięgnąć pomocy specjalisty od spraw psychicznych. Ale pewnie Cię nie posłucha.
Możesz jednak zrobić JEJ zdjęcie, gdy będzie nago.
 

cristianoo3344

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
74
Punkty reakcji
1
Wiem, że z pozoru jest to nieważne, ale chciałem z ciekawości się dowiedzieć.

Możesz ją zapytać, czy zdaje sobie sprawę z tego, że przyjmując taką postawę wobec Ciebie nie zmieni rzeczywistości i faceci dalej będą bić, gwałcić i prezentować inne kretyńskie postawy. Choć podejrzewam, że po prostu ją to kręci. Może podnieca seksualnie. Może nie wiem co jeszcze. Ale nawet jeśli nie zdobędziesz się na to, by pójść wreszcie na tę cholerną policję, po pewnym czasie jej się to znudzi.

Powiedziałbym jednak, że poprzez wzgląd na to, iż robi to bez Twojej zgody, powinna zasięgnąć pomocy specjalisty od spraw psychicznych. Ale pewnie Cię nie posłucha.
Możesz jednak zrobić JEJ zdjęcie, gdy będzie nago.
mam wielka nadzieje ze jednak jej sie znudzi to....zdjecia jej nie udalo mi sie zrobic jest za sprytna wie pewnie ze ja na to licze
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
sasiadka zrobila mi z ukrucia zdjecie nago...i sie zaczelo,powiedziala ze zobaczy to cale osiedle...chyba ze bede do niej chodzil i jej "pomagal"
hmmm... ja bym chyba jednak udał sie do sąsiadki i upewnił się o co jej chodziło z tym pomaganiem - 35 letnia laska chętna do robienia takich kawałów - mogłeś jej po prostu nie zrozumieć i zamiast szorować te podłogi to przeszorować coś innego :D
 
Do góry